Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

Chodzi o to, żeby nie korzystać z płacenia poprzez allegro (mają własny system obsługi transakcji), tylko wpłacać bezpośrednio na konto fundacji. Od płatności allegro płaci się prowizję.

edit: Gremlin niżej lepiej wyjaśnił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']3x a jak to wygląda na allegro? co to znaczy, żeby nie korzystać z opcji płac na allegro ? Mój kolega chce kupić cegiełki.[/QUOTE]

Jeśli wpłaci na konto podane w aukcji, to kasa idzie bezposrednio na fundację, jeśli przez "płacę z allegro", to kasa i tak trafi do Biafry, ale z pośrednictwem konta 3 x (trzy razy) - na to konto jest ustawione konto allegro


[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Chodzi o to, żeby nie korzystać z płacenia poprzez allegro (mają własny system obsługi transakcji), tylko wpłacać bezpośrednio na konto fundacji. Od płatności allegro płaci się prowizję.[/QUOTE]

no właśnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']3x a jak to wygląda na allegro? co to znaczy, żeby nie korzystać z opcji płac na allegro ? Mój kolega chce kupić cegiełki.[/QUOTE]

można korzystac
to miało tylko na celu ułatwienie mi życia
ale kilka pierwwszych dni allego pokazało ze niekoniecznie się to sprawdzi
takze pienizki przez płace z allegro równięz trafia na konto fundacji, tyle ze po zakończeniu aukcji

zapraszam zatem kolegę do zakupów :)

gos - nie strasz prowizją
juz i tak pewnie ok 100 zł bedzie :shake:
co nie zmienia faktu iż się ogromnie cieszę, że cegiełki schodzą :razz:

próbowałam dodzwonić się do Biafry - dostałam sms "Burza szaleje. Nie mam zasięgu."
będę dzwoniła jutro w dzień


edit: to nam się wynurzenia na temat płacę z allegro zrobiły ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Dawno dzwonilas? czyli nic lepiej :-( to niemozliwe zeby ciagle tak lalo...[/QUOTE]
pół godz temu
bo jeszcze sie zastanawialam czy nie za pozno
ale chcialam pogadac o tym co sbd wspominala
a tam czas nagli

kurna, zeby tylko znów sie nie osuwała ziemia
kiedy to się juz skończy ??

edit. chyba ze faktycznie było za pozno i mnie Biafra spławiła ;)
nie, no, najpierw debrala ale rwało strasznie
wiec puscila sms

Link to comment
Share on other sites

Jak dzisiaj zobaczyła że znowu zapowiadają deszcze i to w okolicach Krakowa to aż mnie coś ścisnęło:( Oby zbocze wytrzymało. Przesłałam maila ze skleconym własnoręcznie tekstem z prośbą o pomoc dla Biafry do wszystkich moich znajomych, podałam nazwę i konto fundacji i link do allegro i do dogomanii, mam nadzeieję, że poruszy to czyjeś serca. Moja siostra też chce coś wpłacić, ale będzie mogła dopiero w przyszłym tygodniu. Niech w końcu wyjdzie słońce...

Link to comment
Share on other sites

Lista przelewów, które otrzymałam. Dwie ostatnie wpłaty nie były wcześniej zgłaszane ale dzięki nim osiągnięta została zakładana suma 1617,-. Bez deklarowanej dopiero na czerwiec wpłaty Szarotki:
Progect .....................100 zl
Femka .......................100 zl
Bromba.......................100 zl
Ja_Ba.........................150 zł
Malicja ( Dogo)..............50 zl
P.Iza............................50 zl
Agneska......................100 zl
Zabers .......................100 zl
bbd2 ( miau).................50 zl
Wiga ( dogo).................50 zł
Margi(dogo)..................50 zł
Betka (dogo).................70 zł
Pajda67(dogo)...............50 zł
Wiselka ( dogo)..............20 zł
Markofix1(dogo).............20 zl
Ewka64(Miau)................50 zł
Aleksandra59(Maiu).......100 zł
Lidka ( Miau).................50 zł
Thorkatt (Miau).............40 zł
Krook(Dogo)................100 zł
Miodalik(Miau)...............50 zl
Szolka(Dogo)...............100 zl
Bambino (dogo).............17 zl
Małgorzata W...............20 zł (za myszki)
Jo37 (Miau)..................30 zł

Mam nadzieję, że nic nie pokręciłam. Mam też nadzieję, że tej kasy starczy Biafrze na uruchomienie auta.

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam z Biafrą
dom stoi
wczoraj cała noc lało nieprzeciętnie

[B][COLOR="#ff00ff"]priorytetem jest ten dól i gruz (odpowiedni wypełniacz) do dołu ![/COLOR][/B]
po 12 sprawdze konto budowlane
zobaczymy ile mamy pieniazków

sama Biafra się jakoś trzyma,
teraz zaświeciło słońce

nie pytałam o to kiedy wizytuje warsztat wiec nie wiem ile pieniązków dokładnie bedzie potrzebnych na naprawę i ile zostanie (o ile zostanie)
głównie rozmiwiałysmy o (od)budowie kojców dla psów.

i [B]ew pomocy/konsultacji eksperta od gruntów i budownicta[/B] - czyli jak uratowac/naprostować dom!

pewnie Anna pozniej bedzie miala wiecej technicznych inf bo im jakoś lepiej wychodzikomunikacja w tym temacie :)

edit:
Modjeska - pozyczam sobie rozliczenie na pierwszą stronę ;)

edit dwa: zeszła dzisiaj moja deklaracja czerwcowa dla chłopaków (Bacy i Freda) - 20 zł
nowy miesiąc - trzeba pamiętac o stałych deklaracjach
chociaz same zwierzaki gdzies się pochowały pod tematem powodzi
myślę ze nikt o nich nie zapomina :)

edit 3. tula. przepraszam, zapomnialam w nawale tego wszystkiego
i dziękuję ze sama coś skrobnęłas :)

Link to comment
Share on other sites

Baca. Fred. Siwa i Dakota zapomnieć? NIGDY ! O żadnym zwierzaku znajdującym sie pod opieką Fundacji Zwierze Nie Jest Rzeczą . Czy Ci z góry litości nie mają? Słoneczka, słoneczka i jeszcze raz słoneczka. Cholera głupio tak tu siedzięc wiedząc, że tam wcale nie herod Baba - Biafra ,popycha te taczki, dźwiga wory z karmą. E

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj późnym wieczorem i w nocy faktycznie lało, momentami prawie oberwanie chmury, moje psy omal nie umarły ze strachu, tak burza szalała. Też nam nawalał telefon, bo czekaliśmy an ważną wiadomość. Przesyłam dużo dużo uśmiechu i pogody ducha dla Biafry, ja sama już "odpadam" monetami, jak znowu zaczyna lać, a pompa wyrzuca znów tysiące litrów wody na godzinę. Teraz świeci słońce, ale ostatnio co i rusz tak jest, że świeci słońce, a za parę godzin oberwanie chmury, gradobicie, i tak dalej. Odwodnienia trzeba robić na cito! Pytałam kilku znajomych od budowlanki, czy mogliby pomóc w sprawie Baifry, ale mają w nadzorze budowlanym takie urwanie głowy, że powiedzieli, że nie mają jak się ruszyć "na lewiznę" w Sączu, a co dopiero do Lanckorony, więc niestety nie pomogę, bo porad teoretycznych, bez dokładnego obejrzenia domu, udzielić się nie da.

Link to comment
Share on other sites

Middle'Dream - otrzymałam pieniązki z bazarku
ślicznie dziękuję :)
dopisuję do konta karmowego zgodnie z przeznaczeniem bazarku

wiecie że mamy już na drugą tonę sina czyli za tydzień konie będą miały co jeść :)

Link to comment
Share on other sites

[B]A teraz obiecana lista paczek, ktore doszly do Izy :-)[/B]

Pozycja 1 na liscie, jak zauwazycie, zawiera rzeczy, ktore nie pasuja ani do kaukazow, ani do koni, ani do kotow.
Biafra sie martwi, ze Krakvet mogl cos pomieszac.Moze to dwa zamowienia spakowane w jedno?
[B]Bardzo prosze o kontakt osobe, ktora wyslala paczke nr 1.
[/B]

1. Krakvet: zwirek drewniany 2 x 7 l, Royal Senior 1,5 kg, Kilka saszetek Gourmet dla kotow, [B]dropsy dla krolikow,[/B]
[B] 2 kg karmy dla gryzoni.[/B]

2. Bozena G. z Krakowa: 3 kg Eukanuba koty senior, 2 kg Hills koty senior, 1,5 kg Animonda, Biomil.

3. Hills 10 kg.

4. Paczka zorganizowana przez Sonikowa: 8 workow karmy dla psow( pedigree, bosch), 3 kubly na karme, zgrzewka karmy mokrej-
12puszek.

5.Krakvet: 5 kg Hills dla kotow

6. Tovet: 12, 5 kg Renal

7. Seltex Pleszew: Mister Dog 4 x 10 kg

8. Ewa T. Nowy Sacz: Josera Economy

9. Grand Cane, zamowienie realozowane ze zbiorki na konto 3x: 2 x Purina Dog Chow Senior

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33'][B]

9.Krakvet, zamowienie realozowane ze zbiorki na konto 3x: 2 x Purina Dog Chow Senior[/QUOTE]

9. to nie krakvet to [B]Grand Cane [/B]
(zamawiane z allegro - tak robię im reklamę ;) ale sama się nigdy na nich nie zawiodłam i teraz tez w ekspresowym tempie wysłali paczkę po uzgodnieniu tego tel, czyli tego samego dnia co zamawialam)


rozmawialam z Biafra
generalnie dzisiaj u nich było słoneczko, które było równiez słychać w głosie Izy :)
Ustaliłam z nia iz pieniązki z konta budowlanego przelewam jej dzisiaj
jak również pieniązki z allegro które spłyneły poprzez allegro na moje konto (tzn spłyną bo są gdzieś w drodze) tak, zeby od poniedziałku mogła ruszac z "okopami"

poza tym dzięki SBD po burzliwych naradach telefonicznych
z myślą o kaukazach zgłosiliśmy projekt budowy zniszczonych kojców do akcji "Skarbonka" prowadzoną przez rozi
a mającą na celu poprawienie bytu psów starszych.

trzymajcie kciuki
bo inne projekty są bardzo dobre
ale może uda się uzyskać chociaż minimalne dofinansowanie :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184079-CZWARTY-ETAP-**skarbonka**-CZWARTY-ETAP"]SKARBONKA psów starszych[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...