Jump to content
Dogomania

MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY


malawaszka

Recommended Posts

Niestety znajomy nie da rady teraz też zabrać suni do siebie.:roll:

Soema- możemy zrobić tak,że ja jedną sunie wezme do siebie na DT a Ty drugą? w ostatecznosci mogłabym zabrać do siebie obydwie sunie i to najwyżej na ten okres dwóch tygodni po szczepionce.

Therion- to może jakby Salibinka mogła dac transport suczką to by do Ciebie podjechała i od razu byś je zaszczepił?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozostaje kwestia transportu...
Bo Salibinka do Krk mi jedną sunie przywiezie, zostaje jeszcze transport do Olkusza. Ma ktoś jakiś pomysł? Jak coś to ewentualnie mogą do mnie obie przyjechać, jakby ktoś jechał "na dniach" do Olkusza.
Popytajcie .. ja wracam do nauki..:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Salibinka- ja bym wolala,zeby sunia do mnie przyjechala w czwartek najlepiej. Jeszcze potem napisze czy może jednak w sobote mogłaby przyjechać.[/quote]
Szukaj transportu :) z Krk do Olkusza. Jutro mogą obie przyjechać do mnie.

Link to comment
Share on other sites

prosze aby suczki zostaly jutro zaszczepione w skawinie tam gdzie obecna opiekunka chodzi do weta (lecznica focus vet)
jesli obecna opiekunka nie zrobi tego czy Ty salbinko moglabys z nimi podjechac?
powiesz ze na prosbe angeliki, ja zaplace lub Therion jesli chce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Czekaj na telefon :evil_lol:[/quote]
Nie wiem cz o ten telefon Ci chodziło,ale miałam.:evil_lol:
Dzowniła do mnie asiuniatoro. Przywiezie mi suńke w czwartek tylko potrzebuje namiary na Soeme żeby się z nią dogadać skąd ma odebrać sunei itp.;p Soema dawaj do mnie pw z adresem (bo tel. już mam.;p ) to wyśle go mailem Asi a ona sie z Tobą skontaktuje,ponieważ nie wiem czy wejdzie jeszcze na dogo a maila ma sprawdzic.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Kochane moje :Rose: jak wiem, ze sunie będa bezpieczne już wkrótce to wracam do pracy :loveu: mam nadzieję, ze uda się znaleźć dla nich domki w miarę szybko[/quote]
Adres podany, sunie do mnie jutro przyjadą :) pracuj spokojnie, damy radę :)

Link to comment
Share on other sites

No to się podziało:loveu:. Czyli rozumiem, Karina, że jutro mam Ci przywieźć obie sunie, tak?
Missieek, mogę je jutro zaszczepić.
Do której jest czynna lecznica w Skawinie? Ponieważ będę jechać wieczorem, mogę nie zdążyć. Czy inna lecznica wchodzi w grę - krak-vet na Sanockiej jest czynny do 20. Czy musi być focus vet?
No i najważniejsze:lol: - gdzie po sunie jechać? Proszę o kontakt do obecnej opiekunki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']No to się podziało:loveu:. Czyli rozumiem, Karina, że jutro mam Ci przywieźć obie sunie, tak?
Missieek, mogę je jutro zaszczepić.
Do której jest czynna lecznica w Skawinie? Ponieważ będę jechać wieczorem, mogę nie zdążyć. Czy inna lecznica wchodzi w grę - krak-vet na Sanockiej jest czynny do 20. Czy musi być focus vet?
No i najważniejsze:lol: - gdzie po sunie jechać? Proszę o kontakt do obecnej opiekunki.[/quote]
Focus do 19. Obie przywieź damy radę :) one pewnie smyczek nie mają?:oops:
wyślę Ci numer do pani ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']właśnie apropo smyczek to ma ktoś pożyczyć może obróżke? bo smyczke to jakąś wezme,ale takiej maultkiej obróżki nie posiadam.:oops:[/quote]
Ehh moje też wszystko pojechało ze szczeniorami..:razz:
muszę jutro zrobić mały shopping :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...