Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='AnkaG']
A te umaszczenia nie są uznawane za wady?[/quote]

są i dlatego jest ich tak mało bo jak się rodzą to są usypiane albo nie wiem co :placz: bo to przecież wielki wstyd we wsi jak się urodzą nie takie kolory jak trzeba :angryy:



[quote name='Vectra']noo , nareszcie byś miała psa :loveu: :loveu: :diabloti:[/quote]

no - kiedyś będę miała psa - marzę o psie od urodzenia a tu nic... same chimoczki :placz:


ale mam zajebistą imprę gdzies niedaleczko - super muza z samochodu umcyk umcyk majteczki w kropeczki :mdleje: chyba pójdę się integrować :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ja mam takie umcyk , umcyk - co tydzień .... 100 metrów od mojej chawirki , jest dom weselny .. z tygodnia na tydzień , coraz lepsze towarzycho :mdleje:
chyba ze dwa tygodnie temu , musiałam Lalke puścić w drogę :evil_lol:
plus taki , że do rana nikt więcej się nie szwendał po mojej drodze :cooldevi:

tydzień temu , nie łazili , ale bez milicji się nie obyło ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:u mnie w knajpce naprzeciwko domu było karaoke :roflt: com so posłuchała to moje :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


:evil_lol: to musiało być wesoło :evil_lol:



a ja muszę się pochwalić!!!! :multi::loveu: :evil_lol: wczoraj - w SOBOTĘ!!!!! :crazyeye: załozyli nam przed domem LATARNIĘ!!!!!!!!!! :laola: od razu ucinam rozkoszne pogawędki o zmianie pracy :icon_roc: - na naszej ulicy za mały ruch :diabloti: ale JEST ŚWIATŁO!!!! już w nocy nie jest ciemno jak w d... i suczyny od razu chcą wychodzić na wieczorne spacery :multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Na mojej wiejskiej drodze też kilka miesięcy temu zrobili oświetlenie. I teraz mam dylemat - którą latarnię wybrać. :hmmmm: No i czy wiek jeszcze pozwala ... :diabloti:[/quote]
Aniu, latarnia rzuca cienie, więc jak dobrze staniesz, to wieku nie widać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No cisza na wątku bo dziś wybrałam się w końcu na zakupy "do miasta" :evil_lol: a poza tym to zostało mi 15 dni na napisanie i złożenie pracy mgr bo z końcem czerwca mija 5 lat od końca studiów :placz::placz::placz: umieram ze strachu i zupełnie nie działa to na mnie mobilizująco - wręcz przeciwnie i chyba się rozchoruję z tego wszystkiego :oops::roll: no i nie wiem jak uda mi się po tak długim czasie rozruszać moją podziurawioną mózgownicę:shake:

Link to comment
Share on other sites

Melduję sie w ojczyźnie.
Ufff.. nadrobiłam 12 dni zaległości :p - godzina czytania:loveu: Ale to dopiero 1 wątek - jeszcze 15 innych subskrybowanych czeka :p Ciezkie jest zycie dogo-galerio-maniaka :evil_lol:

Gratuluję latarni :lol: i Fifostwora. Niesamowite te foty spacerowe z Pepą :loveu:

[URL="http://img301.imageshack.us/img301/4777/dsc0028a.jpg"][COLOR=#800080]http://img301.imageshack.us/img301/4777/dsc0028a.jpg[/COLOR][/URL]
Fikołek? Czy ta psunia oszalała, żeby takie ekstrawagancje wyczyniać. Niechże się dziewczyna zacznie szanować… ;)
[URL]http://img257.imageshack.us/img257/6038/dsc0090z.jpg[/URL]
Wleźć na najwyższą poduszkę – to jest to :p Gimloń oczywiście tez tak uwielbia. Cała kanapa wolna, a on włazi na poduchy i zwija się w kłębuszek, tzn. w psiakulkę :loveu:
[URL]http://img10.imageshack.us/img10/7472/dsc0036bto.jpg[/URL]
Cudna :loveu: Od razu widzę jak Gimloń tańczy i popiskuje ze szczęścia na widok takiej panny :loveu:
Wiele cudów naoglądałam w Londynie, ale najbardziej zadziwił mnie Marsz Życia wspierający chorych na HIV/AIDS. Ludzie i psy ubrani w koszulki marszu, podzieleni na grupy, rozleźli się w różnych kierunkach po centrum ze śpiewem i okrzykami. Psy szły grzecznie przy swoim pańciostwie - piekne, zadbane i o dziwo tylko rasowe. Ani jednego mieszańca :crazyeye: Właściciele zaopatrzeni w wodę, worki i wielką cierpliwosć na wybryki szczeniąt :p Pozytywny szok :loveu:
[FONT=Arial]Pisz tą pracę, pisz, a my popiszemy... inne głupoty ;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

masakraaaaaaa :mdleje: przed chwilą wbiegał do domu Fifka, a za nią Luna z czymś w pysku, za Fifką wystartowała Pepa, zderzyła się z Luną i mało się nie pożarły, myslałam, że Luna ma w pysku sierść Fifki bo za nią wleciała do odmu, a ta biegiem na legowisko i czegoś pilnuje :shock: patrzę a to była myszka :placz::placz::placz: pewnie Fifka upolowała a ta pinda jej zabrała :placz: ale paniki narobiłam :errrr:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']No cisza na wątku bo dziś wybrałam się w końcu na zakupy "do miasta" :evil_lol: a poza tym to zostało mi 15 dni na napisanie i złożenie pracy mgr bo z końcem czerwca mija 5 lat od końca studiów :placz::placz::placz: umieram ze strachu i zupełnie nie działa to na mnie mobilizująco - wręcz przeciwnie i chyba się rozchoruję z tego wszystkiego :oops::roll: no i nie wiem jak uda mi się po tak długim czasie rozruszać moją podziurawioną mózgownicę:shake:[/QUOTE]

Waszeczko bez paniki :cool3:
Teraz taki sesyjny czas.. to akurat Ci raźniej będzie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...