Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='weszka']Buahahahah wyobrażam sobie Ciebie goniącą po wsi za Fifką :D:D:D Wsiowi mają ubaw z miastowej baby pewnie hihi Ale oczywiście ja zachowywałabym się tak samo ;)[/QUOTE]

:lol: a najlepsze jest wołanie - staram się to robić tak, żeby kot słyszał a ludzie nie - pewnie mi to nie wychodzi ale staram sie :evil_lol:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]gdzie fotaski mebelków :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

mebelki nadal w pudelkach :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

nie :lol: pudelki jeszcze nie ruszone, wczoraj zawiozłam do nowego domku Domisię - boziuniu jak ona się bała moja kochana :placz: ale wiem że będzie tam kochana i rozpieszczana :loveu: potem pojechałam do missieek focić koty, a potem zadzwoniła kolezanka, która jutro wraca do Irlandii i żeby się spotkać, no to ja ok że już jadę, pogadamy bo dawno się nie widziałyśmy - przestałam z nią gadać, a tu nagle :PROXY5:przecież ze mną jeździ dziś Pepa :mdleje: hahaha no ale jak już się umówiłam to cóż było zrobić - Pepa poszła ze mną do knajpki - jaka była grzeczna lalunia moja :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie :lol: pudelki jeszcze nie ruszone, wczoraj zawiozłam do nowego domku Domisię - boziuniu jak ona się bała moja kochana :placz: ale wiem że będzie tam kochana i rozpieszczana :loveu: potem pojechałam do missieek focić koty, a potem zadzwoniła kolezanka, która jutro wraca do Irlandii i żeby się spotkać, no to ja ok że już jadę, pogadamy bo dawno się nie widziałyśmy - przestałam z nią gadać, a tu nagle :PROXY5:przecież ze mną jeździ dziś Pepa :mdleje: hahaha no ale jak już się umówiłam to cóż było zrobić - Pepa poszła ze mną do knajpki - jaka była grzeczna lalunia moja :loveu::loveu:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Pepa załapała się na imprezke :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Nie mam czasu poczytać, ani poogladać, ale melduję, że żyję. Pracuję juz 2 tygodnie od godz.7 do 22 i padam na twarz.
Do tego wczoraj popsuł mi się odpowietrznik kaloryfera i zalałam sąsiadów... Komplikacje z majstrami, rzeczoznawcami i ubezpieczycielami, to nie na moje nerwy :-( Wyć mi się chce, ale może za tydzień będzie lepiej.:cool3:

Pozdrawiam Was serdecznie. Tęsknię za Wami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ja nic nie wiem , ja nic nie wiem .... nic nie działa ... ja nic nie wiem , ja nic nie wiem[/QUOTE]
ona wie ona wie ona wie :diabloti:

[quote name='asher']Waszka, to co ci jeszcze kociego zostało do adopcji (janiechcękotajaniechcękotajaniechcękota...)?[/QUOTE]
a ona chce ona chce ona chce :diabloti:

hej przyfrunełam się przywitać :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Chciałam sobie Twoje koty, a raczej kota obejrzeć, ale widze, ze też nie poprawiłaś linków :roll:[/QUOTE]

[quote name='malawaszka']jak to mam poprawiać linki????? :crazyeye: to one nie wrócą już nigdy do normy??? WSZĘDZIE poprawiać linki????? :crazyeye::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]

[B]o co chodzi? :crazyeye:[/B]

[quote name='Vectra']ja nic nie wiem , ja nic nie wiem .... nic nie działa ... ja nic nie wiem , ja nic nie wiem[/QUOTE]

[B]na pewno wiesz! :diabloti:[/B]
[B]Proszę mi wytłumaczyć :p[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ja nic nie wiem , ja nic nie wiem .... nic nie działa ... ja nic nie wiem , ja nic nie wiem[/QUOTE]

no to weź się dowiedz bo to jakaś masakra - zmieniać wszystkie linki a potem się okaże, że jednak stare były dobre a nowe do bani i znowu zmieniać :crazyeye:

[quote name='zerduszko']Nowe działają, czyli pewnie nie wrócą :p Też się ciesze :multi:[/QUOTE]

wrrr

[quote name='asher']Waszka, to co ci jeszcze kociego zostało do adopcji (janiechcękotajaniechcękotajaniechcękota...)?[/QUOTE]

póki co to:

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2564/dsc0078im.jpg[/IMG]

[quote name='tangerine74']Nie mam czasu poczytać, ani poogladać, ale melduję, że żyję. Pracuję juz 2 tygodnie od godz.7 do 22 i padam na twarz.
Do tego wczoraj popsuł mi się odpowietrznik kaloryfera i zalałam sąsiadów... Komplikacje z majstrami, rzeczoznawcami i ubezpieczycielami, to nie na moje nerwy :-( Wyć mi się chce, ale może za tydzień będzie lepiej.:cool3:

Pozdrawiam Was serdecznie. Tęsknię za Wami :loveu:[/QUOTE]

łomatko nie pracuj tyle! to nie zdrowo :razz: i sąsiadom oszczędź :lol: wracaj do nas!!!!!

[quote name='dbsst']ona wie ona wie ona wie :diabloti:


a ona chce ona chce ona chce :diabloti:

hej przyfrunełam się przywitać :cool1:[/QUOTE]

oh witaj ptaszynko, motylku :loveu:

[quote name='Maga100'][B]o co chodzi? :crazyeye:[/B]



[B]na pewno wiesz! :diabloti:[/B]
[B]Proszę mi wytłumaczyć :p[/B][/QUOTE]

no właśnie mnie też!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']n

póki co to:

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2564/dsc0078im.jpg[/IMG]



oh witaj ptaszynko, motylku :loveu:

[/QUOTE]

hahaha kocham Cię Wasiu tak zupełnie bez okazji :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A kota to bym zaniosła Asherce na maila i to osobistego :cool1: bo kot jest słodaśny :loveu::diabloti:
pomóż jej podjąć oczywistą decyzję ---- prrrrrrrrrrroszę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...