Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']jak jest tak dużo jak dzisiaj to pod prysznic idą i wodą rozpuszczam to - inaczej miałabym potop[/QUOTE]
wszystkie pod jeden prysznic ????????
jestesmy zachwyceni zdjeciami, malawaszko, cudne....to tlumaczenie, slowa TZ-a, wlasnie je obejrzal :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']wszystkie pod jeden prysznic ????????
jestesmy zachwyceni zdjeciami, malawaszko, cudne....to tlumaczenie, slowa TZ-a, wlasnie je obejrzal :)[/QUOTE]

wszyscy po kolei - pojedynczo :D Lunę z kanapy zdjęłam, a Dropsa zza kanapy :D

miło mi bardzo, że się podobają :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia cudne! Bałwanki szczęśliwe z odmiany (no pod prysznicem niekoniecznie).
No i zazdroszczę śniegu, nie wiem dlaczego u nas tak mało, przecież to tylko niewiele ponad stówkę km od nas.

A co do złomka, to witaj w klubie - ja też muszę coś kupić. Moja astra ma tylko 15 lat, jeździ nieźle, ale niestety pożera olej, bo dochodzi do 300 tys. przebiegu. Co miesiąc wlewam litr-dwa oleju, paliwo też pożera, więc silnik do remontu, a to odpada, bo żre ją też już rdza. Ale u nas gotówka na minusie, więc kolejny kredycik chyba zaciągniemy. Też się łamię, co zakupić, ale przy moich psach musi to być kombi, więc tylko chyba o 5 lat odmłodzę ten sam model, jak znajdę. Najchętniej odmłodziłabym o 7-8, ale to nierealne. Albo będę lać ten olej i przeczołgamy się jeszcze przez rok. Ale chyba będę kupować przed sprzedażą starego, bo nie mogę być ani dnia bez auta w tym grajdołku.
Mój tz jeździ fordami (różnymi modelami), bo takie ma służbowe, ale ja zdecydowanie wolę ople, jak chodzi o auta z tej samej półki cenowej (a nawet pegueota, którego miałam przed astrą lepiej wspominam niż jego fordy).

Link to comment
Share on other sites

Moniczko fotki [COLOR="red"]prześwietne[/COLOR]. Miałam opisywac pojedynczo bo kazda wyjatkowa ale chyba by się w poście nie zmieściło. Co do aut to się nie znam moi rodzice mają forda 10 lat i nie narzekają tyle mi wiadomo. Wiesz jak patrzę na te Twoje psiuncie na śniegu to mi się zaraz moja Fionizna przypomina jak ona kochała śnieg i rzucanie kulek... ach brakuje mi jej. Dusik zaspy traktuje bez zbędnego entuzjazmu ale z kazdego spaceru tez jak bałwanek wraca.

Link to comment
Share on other sites

wygląda bosko w tych sweterkach [url]http://img220.imageshack.us/img220/8758/dsc0202p.jpg[/url]

[url]http://img339.imageshack.us/img339/8855/dsc0098ru.jpg[/url]
[url]http://img842.imageshack.us/img842/3971/dsc0151dg.jpg[/url]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: świetne bałwanki!

aaaaaaale was zasypało!:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

ty masz bajkowo a my chyba juz po zimie wczoraj cus bialego lecialo z nieba , deczko polezalo jakby pierza rozsypano i zaraz zniklo
dzis juz calkiem nie ma sladu nawet po mrozie znowu chlapa i bloto

ale twoje psy maja frajde ... wiem wiem potem jest mniej rozowo ale warto dla ich radochy na tym sniegu
nie wiem czy beda moje taka tyz jeszcze w tym sezonie mialy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']


zobaczcie to hahaha umarłam ze smiechu jakie czuby :roflt: i to małe błękitne jak spyla przez bullkiem drobiąc kroczki hahahah
[URL]http://youtu.be/9kDg8Qt9fno[/URL][/QUOTE]

U mnie tak właśnie szaleje pies z kotem,na co ja nie mogę patrzeć.

Link to comment
Share on other sites

witaski:loveu:

z moja Maxina tez tak jest.... jak zyla Pumka to byla obiektem uwielbienia dla suki a za to kocica psicy nie znosila:roll:
W tej chwili Romeo Pepper zakochany jest w suce po uszy.... a suka go ignoruje:shake:. Nie zeby go nie lubila...ale na mizianie kocim ogonem po pysku reaguje odwracaniem glowy z niesmakiem:evil_lol:

ale macie super zimke....psiska w sniegu rewela:loveu:
zazdroszcze jak diabli:roll:

Link to comment
Share on other sites

Przez super zimkę zaliczyłabym dziś super dzwonka :D wracałam z Oliwią ze szkoły, autem ojca :D i w naszej uliczce z bramy, zza betonowego płotu, zza którego nic nie widać, wyskoczył gostek samochodem :mdleje: a tam wąziuuutkooooo, ja na hamulce, a to jedzieeee :shock: i tak jechało, trochę skręciłam i na milimetry się zatrzymało między tym samochodem co wyjechał a płotem... bleh... wiele by się nie stało bo to nie byłażadna prędkość, ale szkoda by było bo już całkiem by nie było czym jeździć :mdleje: ja oczywiście wysiadłam na miękkich nogach :D

Link to comment
Share on other sites

poka tego sobowtora mojego kota!!!!!

no wlasnie ja tyz se mysle za takie koty sa pojedyncze, znaczy takie do zabawy, dotad tyz mnie sie wiecej az taki nie trafil
a uwazam ze nie ma nic piekniejszego jak wlasnie zabawa kota z psem
takie pomysly , takie zwody , taka predkosc ,niepowtarzalne a tak wspaniale

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...