Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='margaret']i nie moge sie oprzeć: śliczny ten Twój psiak z awatara [B]FLY[/B] :) cudoooo!
[/QUOTE]

Dziekuję!!:loveu:
Zrobiłam przelew,przykro mi tylko 20 zł tak symbolicznie...mam nadzieje że więcej osob cos dorzuci..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Astra, wielkie dzięki. Zaraz posyłam Ci dane do przelewu i zyczę Twojemu tymczasowiczowi szybkiego domku. Czy psiak ma wątek na Dogo?[/QUOTE]
Tak, Toffi ma wątek na Dogo, jest na jamnikach do adopcji i nic. Ma chłopak pecha. Podobno lepiej mieć pecha niż .....nie mieć nic.

Link to comment
Share on other sites

Rzadko teraz jestem na dogo z powodów osobistych , ale weszłam na wątek po pw, które dostałam .Jak byłam ostatnio było u Meguni juz w miarę ok a tu takie wiadomości. Ja niestety mogę tak jak pisałam dac stałą 10 zł. W poniedziałek wyśle to co zalegam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']Dziekuję!!:loveu:
Zrobiłam przelew,przykro mi tylko 20 zł tak symbolicznie...mam nadzieje że więcej osob cos dorzuci..[/QUOTE]
Dzięki FLY za pomoc.:loveu:Każdy grosik jest cenny dla Dwupaku, to kolejny bezpieczny dzien dla naszych psinek.

[quote name='Szarotka']Tak mi przykro, ale narazie nie moge nic pomoc ...........[/QUOTE]
Możesz. Wysłaj ze mną zaproszenia do M&P:multi::multi:

[quote name='Angel']po niedzieli zrobie dla dziewczyn bazarek z książkami :)[/QUOTE]
Angel, mam rózne szmatki wiosenne, torebki, które myslę znajdą nabywców. Jak będziesz potrzebowała teraz, napisz., wyślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dara9']jestem w trakcie porządków wiosennych i znalazłam kilka ciuszków, do tygodnia postaram się zrobić bazarek dla dziewczyn![/QUOTE]
Super Dara, dziękujemy:loveu:
[quote name='danka4u1']Ruszył bazarek ogłoszeniowy. Dwupak byłby w potrzebie.
Dzis i jutro raczej nie będzie mnie na dogo. Kupujemy ogłoszenia?

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/224739-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-do-50-ogłoszeń-do-31.03-ZAPRASZAM[/URL]!!![/QUOTE]
Jeszcze jestem, ale zaraz wyjeżdżam. Ogłaszamy nasze slicznotki?

[quote name='Agula99']A ja zaglądam do dziewczynek i pozdrawiam wieczorowo :)[/QUOTE]
Witamy w Dwupakowie:multi::multi: Pozdrawiamy również:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']podtrzymuję deklarację pierwotną dla Meggi i Peggi.
Swoją i TZ.[/QUOTE]


:mdleje::mdleje::mdleje: dziękujęmy przeslicznie Tobie winter i twojemu TZtowi
niech wam w dzieciach wynagrodzi :evil_lol: chyba że wolicie w psach/ :cool3:


naprawde troche odetchnęłam dostając odpowiedzi od darczyńców
Peggi i Meggi chociaż w tym obszarze potrafią zaskarbiać serca ludzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...