Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[COLOR=red]Witajcie nowe cioteczki w Dwupakowie i odwiedzajcie nas w miarę wolniejszego czasu. Czekamy:loveu::multi::loveu:[/COLOR]
[quote name='borysova']Nie mogę pomóc ale będę odwiedzać... Powodzenia Psinki!! :)[/QUOTE]

[quote name='Guliwer89']Ja też chwilowo mogę tylko odwiedzać :( Kompletny brak czasu i kasiorki chwilowo ale przecież tak nie może być zawsze więc narazie tylko podrzucę :)[/QUOTE]

[quote name='ULKA12']Noo widzę, że ciotka danka na serio wzięła sobie do serca pójście w teren bo sporo nam się tutaj nowo ciotek i wujków pojawiło, Dwupak wita serdecznie i pozdrawia wieczorową porą.[/QUOTE]
[COLOR=black]Ciotka Danka serio baba chociaż ciotka:evil_lol: ale wczorajsze i przedwczorajsze wyjście w teren zaszkodziło mi chyba:evil_lol: bo choróbsko zwaliło mnie do wyra:shake: pewnie klimat mi nie służy....:evil_lol:;)[/COLOR]
Paluszki mam jeszcze sprawne, chociaż nożyny odmówiły mi posłuszeństwa, ale do wirtualnych wycieczek wystarczą dwie ręce, więc znowu dziś wyruszę na wyprawę w poszukiwaniu liczniejszego towarzystwa dla M&P.
Buziaki dla Ciebie Uleńko i oczywiście dla Dwupaku. Jak tam jesienne przekopywanie ogrodu przez dwupak? trzeba przygotować ziemię na nowe zasiewy...
Czy Peggi jest bardziej samodzielna czy nadal chowa się w cieniu swojej potężnej przyjaciółki? Nawet nie wie, jaka niespodzianka szykowała się jej w związku z ewentualnym wyjazdem Meggi...

Link to comment
Share on other sites

a ja chciałam powiedzieć Wam, że zgarnęłam do pomocy Dwupakowi moją dobrą koleżankę, która nie jest dogomaniaczką (jeszcze - bo jak odkryje to forum to przepdanie z kretesem chyba) ale kocha psiaki i ma dużą ochotę pomóc w ogłaszaniu Megii i Peggi,

pomyslałam że my juz tutaj jesteśmy przyklejone do jakiejś wizji ogłaszania - jak i gdzie - i trudno nam nie powielać pomysłów, które się nie sprawdzają, moja Kasia nie nasiąkła tymi schematami a że ma pewną wprawę w rpomocji internetowej i nie tylko, to może wymyśliu coś nowego, choć trochę inaczej?

nawet jeśli wymyśli to samo to w każdym razie wspomoże swoim wysiłkiem promocję P i M,

mam pytanie jak ja mam odłowić wszystkie dobre fotki z wątku? bo chcę Kasię prosić by wybrała z większej liczby po swojemu,
tylko przerażenie mnie ogarnia na wajchowanie tylu stron wątku bo to są długie godziny, ma ktoś pozapisywane albo coś :)?
znalazłam sesję na stronie 70, a póxniejsze gdzie szukać?

Link to comment
Share on other sites

Margaret, pomysł super z tym nowym i świeżym spojrzeniem na promocję M&P:multi::multi:. Rzeczywiscie, my mamy juz takie " klapki na oczach", a jak widać trzeba nam powiewu nowego. Może ta Twoja [I]całkiem świeża[/I] koleżanka wymysli coś extra:multi:
Niestety nie mam innego pomysłu na wybieranie zdjęć M&P...tylko wajchowanie chyba i tak też szukałam do Allegra...
Moze ktos ma zapisane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Dzięki za zaproszenie - finansowo na razie pomóc nie mogę, ale zaglądać i podrzucać będę.[/QUOTE]

[quote name='margaret']bardzo dziękuję malawaszko - super![/QUOTE]
Dziękujemy ciotkom za pomoc, odwiedziny. Jestem w " podróży"....czyli na żebrach. Im więcej głów i serc na wątku, tym lepiej dla Dwupaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mylenium']Dziękuję za zaproszenie. Cioteczki dajcie mi parę dni na zbiórkę, a na pewno przybędzie parę grosików :)[/QUOTE]
Witaj u Dwupaku. Dziękujemy za pomoc i czekamy na Twoje odwiedziny na wątku. Dzięki paru grosikom Meggi i Peggi będą miały zapewnione godziwe warunki w DT po chudych schronowych latach. Musimy im to zapewnić.

Link to comment
Share on other sites

Ja też zebrałam wszystkie zdjęcia P&M, tylko nie wiem czy zrobiłam to właściwie

[URL="https://picasaweb.google.com/Ulka.Radosz/PegiIMegi?authkey=Gv1sRgCO66ifiO5bm2Wg#5673798960606337298"]https://picasaweb.google.com/Ulka.Radosz/PegiIMegi?authkey=Gv1sRgCO66ifiO5bm2Wg#5673798960606337298[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladycrash']Witajcie:)Powiedzcie mi gdzie można przelać trochę grosza?W przyszłym tygodniu postaram się coś uciułać;)
Pozdrawiam serdecznie![/QUOTE]
Kochana, podam Ci na pw dane do przelewu dla naszego Dwupaczku. Niech Twoi podopieczni chowają się zdrowo. Pozdrawiam Cię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Witajcie,

nie miałam okazji poznać tych psiaków, ale skoro potrzebna jest pomoc to oferuję na ten moment 25 zł miesięcznie na każdego psiaka - czyli 50 zł.
Proszę o przesłanie nr konta i o ucałowanie psiaków ode mnie.[/QUOTE]

Madzik, nie wiem, jak wyrazić naszą wdzięczność za taką pomoc.:loveu: To góra kasy:loveu:, a nasz dwupak będzie miał zapewniony dalszy spokojny żywot, my- też zresztą odetchniemy trochę. Psiaki ucałujemy wirtualnie, bo zna je tylko Angel z obornickiego schronu i nieliczni, ale nie możemy zawieść tych, za los których jesteśmy dpowiedzialni.
Podaję Ci dane do przelewu na pw. Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...