Jump to content
Dogomania

Wystawa Bydgoszcz 2005 - wrazenia z ringu Siberian Husky


marcin.t

Recommended Posts

[quote name='HUSKYTEAM']
Dzięki Sh_maniak - niestety wystawa oczywiście organizowana była "po kosztach", więc puchary były tylko za pierwsze miejsca. Zrozum oddział ZKWP - w końcu tak marne grosze się płaci za wpisowe, że za co mają fundować puchary? ;-)
Pzdr[/quote]

łe....... ale nie fajnie :-?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale jakies "procenty" slysze ze byly ??? pucharek pal licho na upartego mozna i z plsatikowego wypic ;-)
Dla rozluznienia rozmowy :
moj sasiad jest chirurgiem i wiadomo czasem mu sie trafia "procenty" a ze niewiadomo dlaczego prawie zawsze sa to koniaki czy inne wynalazki, ktorych nikt nie jest wstanie zmeczyc w calosci, znalazl rozwiazanie , fantastyczny przepis na grog, problem jet tylko taki ze przepis jest na 5 litrow ;-) ciezkie jest zycie na mojej ulicy.

Proponuje uciac dywagacje na temat ten, czy tamten, ma czy nie ma.
To nie przedmioty to raz, a dwa kazdy kocha swoje psiunki (no tak powinno byc), co innego zwracac uwage na wady, a co innego ostre strzelanie, marcin.t byc moze twoje uwagi (nie oceniam nie znam sie) byly prawidlowe ale sposob ich przekazania nie byl ok, ja bedac z boku odnioslem wrazenie ze robisz te uwagi z dzika satysfakcja, a chyba nie o to chodzilo, mysle ze kazdy chetnie uslyszy o wadach swojego/swoich psiakow ale przekazane bez nie potrzebnego podgrzewania atmosfery, i tu mam wielki szacunek dla A&R bo napisala co i jak z tym domniemanym siodelkiem bez falszywego owijania w bawelne.
Prosze krytyka - TAK - bo jest potrzebna i moze nie chciana ale jednak wplywa motywujaco.
"Wycieczki" w czyjas strone nie - marcin jestes asystentem, zostaniesz sedzia wiec pomagaj milosnika rasy, bo przeciez nie dla kasy chcesz zostac sedzia ale dla tego ze psiaki to twoje zycie, i pomagajac - doradzajac - pasjonata tej rasy mozesz sie zrealizowac .
z Goralskim pozdrowieniem ;-)

Link to comment
Share on other sites

A może lepiej pisać o zaletach danego psa? Czy asystent kynologiczny dopatruje się w psach wyłącznie ich wad? Czy widzi również ich zalety?
Czasami jest tak, że pies ma w sobie "coś tak pięknego" i wzorcowego, że jakąś jego drobną wadę można "pominąć" na korzyść "zalety".

[size=2]Nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi. Kurcze nie umiełam tego dobrze wyjaśnić.[/size]

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszystkim sukcesów :)!!!

Jacek miałeś sie odezwać i pochwalić :-? Oj nieładnie nieładnie... Będzie u mnie krecha :lol:

Naprawde byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie, gdyby każdy zajął się swoimi psami :roll: Jednemu sie podoba to, a drugiemu co innego, a trzeci to wszystko uważa za wady i tak to chyba jest już skonstruowane... Tu powinna panować sympatyczna atmosfera wzajemnej pomocy i kibicowania, a nie obrabiania sobie tyłków :-?
I bardzo za to szanuje Jacka i innych dogomaniaków (których nie znam osobiście) za to, że chociaż starają się wprowadzić tu taką atmosferę.
Czy nie byłoby przyjemniej jakby jeden drugiemu zajął miejsce na wystawie, jeśli dojedzie wcześniej?? Pomóc przytrzymać, przygotować psa (nawet konkurencji w tej samej klasie)?? Powidzieć kilka miłych słów. A nawet umówić się gdzie i w jakiej klasie sie będzie wystawiało psa, żeby nie blokować konkurencji. Czy to tak trudno??
Nie chce generalizować, bo wiem, że jeszcze przesympatyczni i chętni do pomocy ludzie istnieją ;) Ale moim pobożnym życzeniem jest, żeby nie należeli oni do rzadkości, a raczej stanowili większość :roll:

Pozdrawiam
Gosia i kropki (która z haszczakami ma więcej wspólnego niż możnaby się spodziewać ;) )


P.S. A niektórzy to powinni zająć się zbieraniem np. znaczków :D

Link to comment
Share on other sites

Przegladalem te zdjecia wczoraj, liczylem ze moze, przez przypadek na juniorach trafi sie i Drako na zdjeciu, ale sa tylko z lokatami, a ja jak do tej pory mam tylko dwie fotki z wystaw od M.Milan i to mocno cimne jak to z hali.
Za to w Swierklancu poroblilem troszke zdjec, nawet teraz przegladalem i jestes na 2 z Kronosem :-) nie ma to jak wyst. na swierzym powietrzu.

Link to comment
Share on other sites

Hej,

[quote]Jacek miałeś sie odezwać i pochwalić Oj nieładnie nieładnie... Będzie u mnie krecha[/quote]

Hmmm, to może się tą krechę da jakoś naprawić... np. jak chcesz pokaże Ci moją kolekcję znaczków ;-)


[quote]Gosia i kropki (która z haszczakami ma więcej wspólnego niż możnaby się spodziewać [/quote]

Ja to nie wiem, po co pani tu z takim czymś wyjeżdza. I tak panią wszyscy znają i wiedzią, że z huskimi ma pani tyle wspólnego, co oleksy z prawdą. Proszę skoncentrować się na swoich łestach ;-)

A tak poważnie to zdaje się, że się na Katowicach widzimy. Tak się tylko zastanaiwam, kiedy mi się psy zaczną sypać i który pierwszy... to znaczy pierwsza już się zaczęła włąśnie wczoraj. Ciekawe kiedy chłopaki wyłysieją. Ech i weź tu wystawiaj huskiego przez cały rok...

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

a ja zgodnie z tym co napisałem [b]sh_maniak[/b] wrzucam fotę z krajówki w Warszawie w ubiegłym roku....

[img]http://www.fortunatus01.republika.pl/wawa04.jpg[/img]

...nieźle byłoby zawalczyć kiedyś na ringu z Kroniem i Rubinem równocześnie.........

pozdrawiam
[b][i]pmmazz[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

"Ktoś" wie, że wszystkie szpice od 3 lat są zawsze na lodowisku, więc i tym razem tak będzie :)
Jak dwa lata temu w przeddziań wystawy wysiadło ogrzewanie to dopiero była jazda :evilbat: Prawdziwa Syberia :lol:
Gorzej było chyba tylko basenji i nagusom (meksykańskim i peruwiańskim) oraz psom faraona :-?
A propos "nagich pierwotniaków" to w tym roku będzie można zobaczyć w Katowicach peruwiańczyki we wszystkich rozmiarach, 2 psy meksykańskie, psy faraona i cirnecco del'Etna :)
Nie będzie natomiast ani jednego tajskiego ridgeback'a :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']

Proszę skoncentrować się na swoich łestach ;-)

Pzdr[/quote]

On mi te westy to do końca życia wypominać będzie :lol: :lol:

[quote]na westach??do westów to dopiero Gosi daleko...jak juz to do dalmanów;]..juz wiecej ma wspolnego z husky niz z westami;][/quote]

Oj tak ;)
A kiedy to ja ostatnio dalmatyna wystawiałam :D Dżizas chyba to był Racibórz 2003 8)


[quote]hej Gosia!!
tu Magda- nie daj się nabrać Jackowi na te znaczki. Ja się jakiś czas temu skusiłam i co...Piorę i piorę tylko te psy - tyle mi z życia zostało...
Ach ten Jacek, zupełnie jak pies....)
pozdr
serwis piorąco-sprzątający huskyteam[/quote]

Hej Magda :)

Na znaczki pewnie że sie nie dam namówić :D Już jedna naiwna wystarczy :lol: Buziaki dla serwisu piorąco- sprzątającego :wink:

W Katowicach widzimy sie napewno ;) A do Leszna sie w końcu zgłosiliście czy nie?? Ja będe troche wystawiać, troche rekreacyjnie jeszcze sie zobaczy :)

Link to comment
Share on other sites

Witam sredecznie !!
Jestem nowym forumowiczem, posiadam kilka hasiorków suczki i pieski. Troszeczkę jeździłem ma wystawy i mam nawet kilka sukcesów. Chwilowo jestem obserwatorem wystaw i na dzień dzisiejszy nie mam psów w kondycji wystawowej.
Gratuluje wszystkim tegorocznym zwycięzcom. Widzę że zapowiada się ostra walka na ringu haszczaków.
Pozdrawiam creative_20

Link to comment
Share on other sites

cytat:
Ale moda na biale hasiory podobno minela?

Ja tam nie słyszałam o modzie na białe hasiory :o - przecież nigdy nie było ich tak dużo, żeby mogły dostatecznie siebie wylansować. A przed wystawami pierzemy (niestety) wszystkie psy - na co dzień biegają w zaprzęgu, i już dwa dni po wystawie wyglądają koszmarnie...poza tym my w ogóle nie ulegamy modom,więc proszę bez sugestii :D
pozdrawiam
serwis piorący huskyteam[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pmmazz']...nieźle byłoby zawalczyć kiedyś na ringu z Kroniem i Rubinem równocześnie.........

pozdrawiam
[b][i]pmmazz[/i][/b][/quote]

My się raczej ( nie wiem czy dotrę) zobaczymy w Jarosławiu :wink:
Nie wiem czy w tej samej klasie wystwowej :roll:
Bedziesz się musiał zadowolić tylko Rubinem bo Kronosa tam nie będzie :lol:

Rubin mi zaczął linieć :-? pieknie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']
My się raczej ( nie wiem czy dotrę) zobaczymy w Jarosławiu :wink:
Nie wiem czy w tej samej klasie wystwowej :roll:
Bedziesz się musiał zadowolić tylko Rubinem bo Kronosa tam nie będzie :lol:

Rubin mi zaczął linieć :-? pieknie :([/quote]
Kronos w tym czasie bedzie w Wilnie, ja wystawiam w pośredniej, Kojot jeszcze nie gubi futra, choć u niego to dziwnie jest bo to wersja całoroczna, tzn. niemal non-stop ma futro i non-stop zostawia sierść (jak wiekszość psów trzymanych w mieszkaniu), jedyny mankament to to, że jego futro jest nieco krótsze (odziedziczone po matce)...

W jakiej klasie wystawiasz Rubina?

pozdrawiam

pmmazz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...