Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basenji'][SIZE=5]Kociokwik II czyli zemsta na Napoleonie:mad: [/SIZE]
[SIZE=3]Okolice Walewic[/SIZE]
Gromez: [I]Faculka, działaj ostrożnie! Co widzisz?[/I]
[COLOR=red]Faculka[I]: Już mówię: Nasi zadowoleni z gry....[/I][/COLOR]
Gromez:[I] Gryzoń, zajmij się zadaniem a nie pierdołami i naszą beznadziejną...:angryy: [/I]
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5701/1423faculaodkrywapchlecz11zf.gif[/IMG]
[COLOR=red]Faculka: [I]Już dobrze. Mam złotą pchłę! [/I][/COLOR]
[COLOR=red][I]Biorę j..o..m ..w ..p..y..sz..cz..e..k..y..y..d..ę[/I][/COLOR]


[COLOR=blue]Farique:[I] Faculka! To nie jest złota pchła![/I][/COLOR]
[COLOR=red]Faculka: [/COLOR][I][COLOR=red]Przed chwilą świeciła. Wrzucam ją na kotkę[/COLOR]![/I]
Gromez: [I]Ale dlaczego spadła? I nie rusza się![/I]
[COLOR=darkorchid]Zuzia:[I] Bo na moim futerku żadne pchły nie mogą się trzymać. Jestem wszak elegantką...[/I][/COLOR]
[COLOR=black]Gromez: [I]Nie opowiadaj mi tutaj. Nazywali cię przecież "skaczące futerko"![/I][/COLOR]


[COLOR=blue]Farique: [I]To co robimy Szefie?[/I][/COLOR]
[COLOR=black]Gromez:[I] Dzwonię do Inspektora Piesiaka. Tylko on może pomóc![/I][/COLOR]


14-23
cdn
zdrówko[/quote]

no no no robbbbbbbi sie naprawdę gorrrrrrąco :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5]Kociokwik II czyli zemsta na Napoleonie[/SIZE]
[SIZE=3]Walewickie norki[/SIZE]
[COLOR=darkred]Gusio:[/COLOR] [COLOR=darkred][I]Szefie, szefie: dzwonił Nadinspektor Piesiak. Jest już w kraju i wkrótce może tu być.Powiedział, że przeniesienie pchły na Zuzi nie może się udać. Zuzia nie jest odpowiednim żywicielem, a pchła nie wytrzyma podróży do Bastet. Kazał ją zanieść z powrotem do jej gniazdka i zabezpieczyć teren…[/I]
[COLOR=black]Gromez: [I]Nadinspektor?[/I][/COLOR] :-o [/COLOR][COLOR=black][I]Hm, Faculka trzeba zatargać tę pchłę spowrotem do gniazda. Ale jak ją przeniesiemy potem, aby nie zdechła?[/I][/COLOR]


[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8953/1424faculaodkrywapchlecz20zz.gif[/IMG]
[COLOR=darkred]Gusio: [I]Nadinspektor pewnie coś wymyśli![/I][/COLOR]
Gromez: [I]Taaaak, akurat! :mad: [/I]
[I]Dobrze jedziemy do sztabu akcji z Fariquem a ty, Jerry i Parówa zabezpieczacie teren. [/I]
[COLOR=teal]Faculka: [I]A jak nas zaatakują wilki lub niedźwiedzie? Tu w pobliżu jest gang z Ekwadoru...[/I][/COLOR]
Gromez:[I] To macie walczyć do ostatniego psa a ty walczysz do ostatniego homika. Tak jak nasi piłkarze. Jasne![/I]
[COLOR=teal]Faculka: [I]Tak jest![/I][/COLOR]


cdn
14-24
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][SIZE=5]Kociokwik II czyli zemsta na Napoleonie[/SIZE]
[SIZE=3]Walewickie norki[/SIZE]
[COLOR=darkred]Gusio:[/COLOR] [COLOR=darkred][I]Szefie, szefie: dzwonił Nadinspektor Piesiak. Jest już w kraju i wkrótce może tu być.Powiedział, że przeniesienie pchły na Zuzi nie może się udać. Zuzia nie jest odpowiednim żywicielem, a pchła nie wytrzyma podróży do Bastet. Kazał ją zanieść z powrotem do jej gniazdka i zabezpieczyć teren…[/I]
[COLOR=black]Gromez: [I]Nadinspektor?[/I][/COLOR] :-o [/COLOR][COLOR=black][I]Hm, Faculka trzeba zatargać tę pchłę spowrotem do gniazda. Ale jak ją przeniesiemy potem, aby nie zdechła?[/I][/COLOR]


[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8953/1424faculaodkrywapchlecz20zz.gif[/IMG]
[COLOR=darkred]Gusio: [I]Nadinspektor pewnie coś wymyśli![/I][/COLOR]
Gromez: [I]Taaaak, akurat! :mad: [/I]
[I]Dobrze jedziemy do sztabu akcji z Fariquem a ty, Jerry i Parówa zabezpieczacie teren. [/I]
[COLOR=teal]Faculka: [I]A jak nas zaatakują wilki lub niedźwiedzie? Tu w pobliżu jest gang z Ekwadoru...[/I][/COLOR]
Gromez:[I] To macie walczyć do ostatniego psa a ty walczysz do ostatniego homika. Tak jak nasi piłkarze. Jasne![/I]
[COLOR=teal]Faculka: [I]Tak jest![/I][/COLOR]


cdn
14-24
zdrówko[/quote]

taaaak.... jak piłkarze.....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][SIZE=5]Kociokwik II czyli zemsta na Napoleonie[/SIZE]
[SIZE=3]Walewickie norki[/SIZE]
[COLOR=darkred]Gusio:[/COLOR] [COLOR=darkred][I]Szefie, szefie: dzwonił Nadinspektor Piesiak. Jest już w kraju i wkrótce może tu być.Powiedział, że przeniesienie pchły na Zuzi nie może się udać. Zuzia nie jest odpowiednim żywicielem, a pchła nie wytrzyma podróży do Bastet. Kazał ją zanieść z powrotem do jej gniazdka i zabezpieczyć teren…[/I]
[COLOR=black]Gromez: [I]Nadinspektor?[/I][/COLOR] :-o [/COLOR][COLOR=black][I]Hm, Faculka trzeba zatargać tę pchłę spowrotem do gniazda. Ale jak ją przeniesiemy potem, aby nie zdechła?[/I][/COLOR]


[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8953/1424faculaodkrywapchlecz20zz.gif[/IMG]
[COLOR=darkred]Gusio: [I]Nadinspektor pewnie coś wymyśli![/I][/COLOR]
Gromez: [I]Taaaak, akurat! :mad: [/I]
[I]Dobrze jedziemy do sztabu akcji z Fariquem a ty, Jerry i Parówa zabezpieczacie teren. [/I]
[COLOR=teal]Faculka: [I]A jak nas zaatakują wilki lub niedźwiedzie? Tu w pobliżu jest gang z Ekwadoru...[/I][/COLOR]
Gromez:[I] To macie walczyć do ostatniego psa a ty walczysz do ostatniego [COLOR=red][U][B]ch[/B]omika[/U].[/COLOR] Tak jak nasi piłkarze. Jasne![/I]
[COLOR=teal]Faculka: [I]Tak jest![/I][/COLOR]


cdn
14-24
zdrówko[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

super odcinek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beria']Jeśli Psiolicjanci zaczną walczyć z gangiem z Ekwadoru tak jak nasi piłkarze, to następny odcinek może okazać się ostatnim :shake:[/quote]
O to to, właśnie.... [img]http://manu.dogomania.pl/emot/beton.gif[/img]
Ale z drugiej strony basenji to bardzo odważne i zaradne psy a poza tym przecież w grę wchodzą też koty a te bez walki się nie poddają [img]http://manu.dogomania.pl/emot/clubme.gif[/img]
Wiem coś o tym, bo mój Pinki wiecznie chodzi cały pokiereszowany po "towarzyskich" spotkaniach.
Ano - zobaczymy.....
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']
I pytanie: Co bije w oczy w ostatnim odcinku??
[/quote]
a)błąd ortograficzny:evil_lol:
b) pchła jest złota tylko w kryjówce
c)przypomnienie co bylo w poprzednim odcinku
d) niechęć Gromeza do piesiakowego nadinspektorstwa
e)ładna pogoda:lol: ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][SIZE=6]:mad: Proponuję antykotomanię.pl, czyli coś naturalnego dla dogomaniaków (niekoniecznie dla płci odmiennej). Tu można pokazać wyższość waszych psów nad :snipersm: kociambrami.[/SIZE]


Będą tu leciały też dalsze odcinki przygód Inspektora Piesiaka.
A teraz przypomnienie postaci"
[IMG]http://img181.exs.cx/img181/76/medalista28rn.jpg[/IMG]
[B]Inspektor Piesiak[/B]. [COLOR=blue]Zasłużony stróż prawa, pies na koty, czysty, serdeczny i wierny. Sympatyzuje z pewną krótkowłosą rudawą suczką.
[/COLOR][IMG]http://img208.exs.cx/img208/5475/krwawyprzyoknie4al.jpg[/IMG]
[COLOR=red]Mruczysław Pchlarz[/COLOR] - znany przedstawiciel półswiatka, flejtuch, złodziej karmy, miłośnik świńskich uszy oraz pewnej rudej kotki.

cdn

Zdrówko[/quote]
Jestes okropna!!!! Koty sa inne i psy. To jak ogien i woda. Ja mam psa i kota i nie uwazam ,ze to drugie jest gorsze!!!-a tego biednego zakrwawionego kotka to do weta sie powinno zawiesc!!!:-(
...a potem takie biedne kotki do schronu trafiaja:placz: :-( ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']Jestes okropna!!!! Koty sa inne i psy. To jak ogien i woda. Ja mam psa i kota i nie uwazam ,ze to drugie jest gorsze!!!-a tego biednego zakrwawionego kotka to do weta sie powinno zawiesc!!!:-(
...a potem takie biedne kotki do schronu trafiaja:placz: :-( ...[/quote]
wiska; pozwól, że sprostuję:
Po pierwsze: Basenji jest mężczyzną
Po drugie: my tu kotow nie tępimy. mamy serial, ktory jest dla nas rozrywką. Ktoś musiał otrzymać rolę 'czarnego charakteru', a że to psie forum, to przypadla ona kociej społeczności.
Nikt tu na serio nie ma nic przeciwko kotom. Basenji jest na pewno świetnym opiekunem dla swojego kota, gdyby naprawdę byl ranny, to na 1000% zawiozłby go do weta. Jak dla mnie on jest po prostu czymś umazany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']Aha-to zmienia postac rzeczy. Tyle ,ze ja tu weszlam zobaczylam zdj i napisalam (a nie poczytalam) teraz tez sobie troche przejzalam stare odc 'serialu' i doszlam do wniosku ,ze nawet fajny jest.:lol:[/quote]
Poczytaj, poczytaj, w Galerii jest przyklejony temat zawierający same odcinki (emitowane z opóźnieniem). Dzięki niemu możesz szybko być na bieżąco;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']Jestes okropna!!!! Koty sa inne i psy. To jak ogien i woda. Ja mam psa i kota i nie uwazam ,ze to drugie jest gorsze!!!-a tego biednego zakrwawionego kotka to do weta sie powinno zawiesc!!!:-(
...a potem takie biedne kotki do schronu trafiaja:placz: :-( ...[/quote]

I znowu napastliwa kociara!
I nie doczyta taka do końca i rzuca kotami we mnie!

[SIZE=7]Dzięki Bellatriks za obronę[/SIZE] :lol:
No i za obserwację, chociaż myślałem, że byka -[COLOR=red]H[/COLOR]omika szybciej ktoś wykryje!
A kociamber za swoje podłe uczynki został zawieziony na tortury do weta, który wlepił mu zastrzyk za całokształt win.
A jak nadal będzie miałczał to za rok będzie miał recydywę!:angryy:
zdrówko;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']
kociamber za swoje podłe uczynki został zawieziony na tortury do weta, który wlepił mu zastrzyk za całokształt win.
A jak nadal będzie miałczał to za rok będzie miał recydywę!:angryy:
zdrówko;)[/quote]
Dobre.... [img]http://manu.dogomania.pl/emot/smiech.gif[/img]
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']I znowu napastliwa kociara!
I nie doczyta taka do końca i rzuca kotami we mnie!

[SIZE=7]Dzięki Bellatriks za obronę[/SIZE] :lol:
No i za obserwację, chociaż myślałem, że byka -[COLOR=red]H[/COLOR]omika szybciej ktoś wykryje!
A kociamber za swoje podłe uczynki został zawieziony na tortury do weta, który wlepił mu zastrzyk za całokształt win.
A jak nadal będzie miałczał to za rok będzie miał recydywę!:angryy:
zdrówko;)[/quote]
Basenji ja tylko spełniam swój obowiązek. Każdy by tak zrobił:evil_lol:

Czyżbyś nie docenial moich talentów ortograficznych:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :-D

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="Blue"]Bellatriks[/COLOR], dzięki, że zajęłaś się naszym nowym widzem...[/B]
(początkowo nieco zagubionym) :razz:

[quote name='wiska']Aha-to zmienia postac rzeczy. Tyle ,ze ja tu weszlam zobaczylam zdj i napisalam (a nie poczytalam) teraz tez sobie troche przejzalam stare odc 'serialu' i doszlam do wniosku ,ze nawet fajny jest.:lol:[/QUOTE]

[B]Wiska[/B], witaj wśród widzów naszego serialu. „Doganiaj” jak najszybciej akcję serialu, bo już w tym tygodniu wyjaśni się wiele szczegółów. Znając je, oglądanie zaległych odcinków nie będzie już tak trzymać w napięciu...
...a kto chciałby znać odpowiedź, zanim usłyszy samą zagadkę... :cool1:

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wiska[/B] pozwlę sobie zamieścić cytat z topiku poświęconego życiu prywatnemu gwiazd serialu ;)
[quote name='Basenji'][img]http://img193.exs.cx/img193/1402/2wku7id.jpg[/img]
W chwilach wolnych piesiak i kociamber czasami nie drą kotów a wspólnie wypoczywają w nielegalnych miejscach.
Zakazane kusi :lol:
Zdrówko[/QUOTE]

Jak widać Mruczysław Pchlarz i Inspektor Piesiak prywatnie utrzymują zaskakująco bliskie stosunki :razz:

Link to comment
Share on other sites

Oj, chciałoby się wiedzieć "co i jak" ...
Ja wiem, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła :evil_lol: ale...
zżera mnie ona ogromnie ;).

Dzisiaj to pewnie obiecanki-cacanki bo już wielkimi krokami zbliża się godzina "zero" czyli 21.00 . Co to będzie? :roll: . Pewnie Mruczysław Pchlarz i Inspektor Piesiak zasiądą przed szklanym ekranem ;) .

Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...