Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

[quote name='AgaMasel']Tępa jestem:shake: Jak dla mnie kwestia co kogo wzrusza jest kwestią gustu. Te dwie piosenki są jak dla minie całkiem różne. Odniosłam tylko wrażenie, że potępiasz tych co wzrusza Lustro. Nie wiem nie znam się, już ze 20 raz ich słucham:shake: Mnie wzrusza This Land Hansa Zimmera- jestem dziwna?:razz: Przepraszam... mi trzeba jak chłop krowie na rowie[/quote]

nikogo nie potępiam tylko tłumaczę, a że nie rozumiesz - trudno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='evl']w "Wywiadzie..." jest ciutkę za dużo Louis'owej (?) filozofii :evil_lol: (wiem, mi to nigdy nic nie pasuje :loveu:)[/quote]
Wg. mnie to najlepszy film o wampirach jaki kiedykolwiek nakręcili :loveu: ;) w sumie to mądrości nawet dodają uroku postaci, dzięki temu Lu robi się "wieczny", ma wiedzę jak mało który wampir :p podoba mi się noo i już :eviltong: Po za tym jest tam Bradzioo :loveu:

Pożarłam już 100 stron Zmierzchu, muszę przerwać bo mam kijowe światło w pokoju i oczy się męczą :razz: faktycznie książka różni się bardzo od filmu, a raczej film od książki, ale przecież w filmie nie chodzi o to żeby idealnie odwzorować książkę, w końcu scenariusz jest pisany na podstawie książki, a nie jest książką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']w "Wywiadzie..." jest ciutkę za dużo Louis'owej (?) filozofii :evil_lol: (wiem, mi to nigdy nic nie pasuje :loveu:)[/quote]

tak, film jest "łatwiejszy" nieco w odbiorze ale ja bardzo go lubię :p polecam też inne pozycje Anne Rice, np "Opowieść o złodzieju ciał", to też o wampirze, chociaż jest w niej mnóstwo "mądrości życiowych" :evil_lol: szczególne na początku akcja nie jest zbyt wartka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']tak, film jest "łatwiejszy" nieco w odbiorze ale ja bardzo go lubię :p polecam też inne pozycje Anne Rice, np "Opowieść o złodzieju ciał", to też o wampirze, chociaż jest w niej mnóstwo "mądrości życiowych" :evil_lol: szczególne na początku akcja nie jest zbyt wartka[/quote]
Ja też lubię Kroniki ale są to dość ciężkie książki :evil_lol: Opowieść... Hmmm... Cudna :loveu: Najbardziej mi się podobała rozmowa o Bogu i diable :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Pożarłam już 100 stron Zmierzchu, muszę przerwać bo mam kijowe światło w pokoju i oczy się męczą :razz: faktycznie książka różni się bardzo od filmu, a raczej film od książki, ale przecież w filmie nie chodzi o to żeby idealnie odwzorować książkę, w końcu scenariusz jest pisany na podstawie książki, a nie jest książką[/quote]

heh, ja Zmierzch połknęłam w 6 godzin, zrezygnowawszy ze snu (:evil_lol:) jakoś tak się wczytałam... później było już tylko gorzej... po 5 dniach czytania prawie bez przerwy (no, z przerwami na ćwiczenia na uczelni ;) ) przez jakiś tydzień czy dwa dopadła mnie nostalgia edziowa jak jakąś narwaną małolatę (dżizas, ale się Wam zwierzam :oops:) i potrzebowałam trochę czasu, żeby dojść do siebie...


a czytałyście już Midnight Sun, znaczy to, co niby wyciekło do sieci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']to ja tez sie przyznam do żenuły :evil_lol: kiedyś tak jak Ty czytałam "miecz przeznaczenia" taka tam książka fantasy - dostałam od razu cała serię czyli kilkanaście tomów, to było w wakacje i czytałam to tak, że spałam- wstawałam- czytałam- spałam-czytałam ( plus wychodzilam z psem i do wc):evil_lol:
zajelo mi to tydzien ale oczy bolaly mnie pozniej przez nastepny tydzien :eviltong:[/quote]

ach tak, i te pytania w stylu "o mój boże! co się stało z twoimi oczami?!" :lol: ja z kolei oprócz potwornego pieczenia oczu myślałam, że mi mózg pęknie, może coś mi się nadwerężyło :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']heh, ja Zmierzch połknęłam w 6 godzin, zrezygnowawszy ze snu (:evil_lol:) jakoś tak się wczytałam... później było już tylko gorzej... po 5 dniach czytania prawie bez przerwy (no, z przerwami na ćwiczenia na uczelni ;) ) przez jakiś tydzień czy dwa dopadła mnie nostalgia edziowa jak jakąś narwaną małolatę (dżizas, ale się Wam zwierzam :oops:) i potrzebowałam trochę czasu, żeby dojść do siebie...
[/quote]

to ja tez sie przyznam do żenuły :evil_lol: kiedyś tak jak Ty czytałam "miecz przeznaczenia" taka tam książka fantasy - dostałam od razu cała serię czyli kilkanaście tomów, to było w wakacje i czytałam to tak, że spałam- wstawałam- czytałam- spałam-czytałam ( plus wychodzilam z psem i do wc):evil_lol:
zajelo mi to tydzien ale oczy bolaly mnie pozniej przez nastepny tydzien :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']a czytałyście już Midnight Sun, znaczy to, co niby wyciekło do sieci?[/quote]

A czytałam :evil_lol: i byłam urzeczona :loveu: nawet w dwóch językach :evil_lol:

Ja tak miałam i ze zmierzchem i z Kronikami :evil_lol: Nie mogłam poprostu przestać czytać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']heh, ja Zmierzch połknęłam w 6 godzin, zrezygnowawszy ze snu (:evil_lol:) jakoś tak się wczytałam... później było już tylko gorzej... po 5 dniach czytania prawie bez przerwy (no, z przerwami na ćwiczenia na uczelni ;) ) przez jakiś tydzień czy dwa dopadła mnie nostalgia edziowa jak jakąś narwaną małolatę (dżizas, ale się Wam zwierzam :oops:) i potrzebowałam trochę czasu, żeby dojść do siebie...


[/quote]

ja niestety nie mogę sobie pozwolić na zrywanie nocy (praca), czytam jak znajdę czas, ale to są pojedyncze godziny :roll: ale czyta się bardzo fajnie, faktycznie wciąga książka :loveu: Też już wpadłam w nostalgie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']to ja tez sie przyznam do żenuły :evil_lol: kiedyś tak jak Ty czytałam "miecz przeznaczenia" taka tam książka fantasy - dostałam od razu cała serię czyli kilkanaście tomów, to było w wakacje i czytałam to tak, że spałam- wstawałam- czytałam- spałam-czytałam ( plus wychodzilam z psem i do wc):evil_lol:
zajelo mi to tydzien ale oczy bolaly mnie pozniej przez nastepny tydzien :eviltong:[/quote]

yyy 'miecz przeznaczenia' Sapkowskiego, wiedźmin i te sprawy, czy źle myślę? ;)

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam 3 kolejne części (Księżyc w nowiu, Zacmienie, Przed świtem) :evil_lol: nei mogłam się powstrzymać :eviltong:
Jestem w połowie książki, ale dziś się podciągnę bo mam troszkę czasu :loveu:

Najbardziej jak dotąd podobał mi się rozdział "Grupa Krwi" :loveu:

Szkoda że w filmie nie pokazali retrievera takiego jaki jest w książce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']wyciekło 12 rozdziałów, też się nie mogłam powstrzymać i wiedziałam, że będzie lepsze z perspektywy Edzia niż Łajzy :evil_lol:[/quote]
ja tez wiedziałam :evil_lol: scena na biologii to jest to :evil_lol: :loveu: szkoda ze tylko te 12 rozdziałów :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizzy']opowiedz coś więcej:evil_lol: co ci się najbardziej podobało?:razz:[/quote]
co mi się podobało, generalnie wszystko :evil_lol: chociaż był kilka scen gdzie bardziej podobała mi się wersja filmowa, np. kiedy Edzio przyznaje się że jest wampirem, wersja leśna z filmu jest jakoś lepsza :loveu:
Po za tym to ogólnie podobają mi się sceny samochodowe :evil_lol: albo leśne, tam gdzie Bella i Edward są razem, kiedy on ją całuje albo coś jej opowiada i takie tam.
Co do postaci to nie mam zastrzeżeń do żadnej z nich, podobają mi się wszyscy, Jasper i Jackob również ;) Jackob to nawet bardzo mi się podoba, szkoda tylko że w filmie nic nie mówili o jego zdolnościach "poprawiania humoru" :evil_lol:
Co jeszcze, no nie wiem, książka jest bardzo fajna i wciągająca, nie mogłam się oderwac od niej :loveu: rewelacja po prostu, nie mogę się doczekac przeczytania kolejnej części, no i filmu oczywiście też :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam w kinie na Zmierzchu przed przeczytaniem książek(teraz czytam Przed Świtem) z siostra i kumpela tarzalysmy sie ze smiechu.Ale ogolnie film super nawet mi sie w nocy po obejrzeniu snil :loveu::loveu::loveu: Ksiazki nawet lepsze najchetniej bym wstawala o 4 rano,zeby czytac,ale niestety nie moge...:shake:
Fajna jest scena z baseballem najbardziej podobal mi sie Edzio :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: i Alice :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Mam mała prosbe: Czy ktos mglby napisac wszystkie tytuly piosenek ze Zmierzchu i strone skad mozna sciagnac??
Dziekuje i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tu masz na chomiku:
[url=http://chomikuj.pl/gamusia28]Chomik Gamusia28[/url]
tylko tam musisz wejść w folder Twilight i potem Piosenki z filmu Zmierzch i tam masz wszystkie.

Przeczytałam wszystko, ale żeby zrozumieć Przed świtem trzeba przeczytać dokładnie Zaćmienie. Znowu czytam te wymienione.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stratoos']Szczególnie gra aktorska była na niskim poziomie:shake:[/quote]

nie, tu się nie zgodzę! Robcio próbował! :evil_lol: a że ta paskudna larwa, która gra główną rolę wszystko psuje to cóż... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nie, tu się nie zgodzę! Robcio próbował! :evil_lol: a że ta paskudna larwa, która gra główną rolę wszystko psuje to cóż... :eviltong:[/QUOTE]


No dobrze, trzeba przyznać, że się starał, ale jakoś tak mu nie do końca wyszło. Mam nadzieję, że wszystkie fanki i fani Roberta Pattisona mi wybaczą, ze mam inne zdanie na jego temat :roll: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stratoos']No dobrze, trzeba przyznać, że się starał, ale jakoś tak mu nie do końca wyszło. Mam nadzieję, że wszystkie fanki i fani Roberta Pattisona mi wybaczą, ze mam inne zdanie na jego temat :roll: :diabloti:[/quote]

ależ ja nie jestem jego fanką w żadnym wypadku. uważam, że jako on sam jest całkiem przeciętny ;) nie mój typ :evil_lol: ale nieźle go ucharakteryzowali :p, no i po jakimś czasie da się do niego przyzwyczaić, chociaż trochę podłamał moje wyobrażenie o Edziu :cool1: podczas gdy jeśli chodzi o tę całą Kristen to gdy ją widzę włącza mi się warkot wewnętrzny i nic na to nie mogę poradzić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...