Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

[quote name='evl']ależ ja nie jestem jego fanką w żadnym wypadku. uważam, że jako on sam jest całkiem przeciętny ;) nie mój typ :evil_lol: ale nieźle go ucharakteryzowali :p, no i po jakimś czasie da się do niego przyzwyczaić, chociaż trochę podłamał moje wyobrażenie o Edziu :cool1: podczas gdy jeśli chodzi o tę całą Kristen to gdy ją widzę włącza mi się warkot wewnętrzny i nic na to nie mogę poradzić :eviltong:[/QUOTE]

Nie twierdzę, że każdy komu podobała się gra Roberta jest od razu jego fanem, to stwierdzenie było skierowane do ogólu :diabloti: Ja sama uważam, że nie był on najgorszym aktorem w filmie i choć nie grał za dobrze, to jak wcześniej stwierdziłyśmy, przynajmniej się starał :cool3: Za to w 100% zgadzam się z Twoją opinią na temat tej całej Stewart. Zepsuła cały film i tylko tyle mogę powiedzieć na jej temat, bo szkoda mi palców i klawiatury, żeby pisać na jej temat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi się gra aktorska Roberta podobała, jego głos (o którym wspominałam wiele razy), jego tajemniczość, charakteryzacja, uważam że pasuje do książkowego Edwarda.
fanatyczką jego postaci nie jestem :eviltong: ja mam jedynie bzika na punkcie Pitta :diabloti::evil_lol:

moja książka "Zmierzch" poszła w obieg i zaraża innych :D

Link to comment
Share on other sites

O jest wątek o mojej ulubionej serii ksiązek :cool3: Bardzo mi się podobał zmierzch i przeczytałam już nawet księzyc w nowiu. A obecnie czytam zaćmienie tylko jest nudny wątek akurat i nie chce mi sie czytać :eviltong: Czy jest juz film z ksiezyc w nowiu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']nie, światowa premiera planowana jest na listopad 09, czyli w Pl pewnie w styczniu 2010 będzie :evil_lol:[/quote]

A ja czytałam, że planują zrobić, przed świętami jeszcze w Polsce. Czyli do połowy grudnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizzy']już zapowiedzieli że polska premiera będzie tego samego dnia co światowa-[U] 20 listopada 2009.[/U] ale kto to wie co z tego wyjdzie:eviltong: przecież znamy naszą kochaną polskę:shake:[/quote]

Dokładnie... mogą zrobić to co ostatnio czyli stwierdzić że dostaną taśmę dopiero po premierze światowej bo u nas szerzy się piractwo :evil_lol: (jak by w stanach święci byli :roll:)

Link to comment
Share on other sites

Ja widziałam gdzieś Polską wersję plakatu, data była 2 styczeń 2010 :razz:

Nie wierze jakoś żeby premiera była w listopadzie tak jak w Stanach i innych krajach :shake:
Piractwo to dopiero się szerzy jak premiery opóźniają, bo ludzie się doczekać nie mogą i ściągają filmy z USA

[B]

Nie podoba się wam gra aktorska Belli i Edzia, to mam coś dla was :D
[/B][URL]http://www.youtube.com/watch?v=2MKz0gkcgAo[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']

Nie podoba się wam gra aktorska Belli i Edzia, to mam coś dla was :D
[/QUOTE]

widziałam to już wcześniej, świetny filmik :evil_lol::evil_lol: ''bella'' jest fajne ubrana : P i jak małpują eduardo w scenie jak mówi że nie jest człowiekiem- jak ''przygniata'' malpę do drzewa i tak takby nie trafia w nie ręką :evil_lol: super :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']widziałam to już wcześniej, świetny filmik :evil_lol::evil_lol: ''bella'' jest fajne ubrana : P i jak małpują eduardo w scenie jak mówi że nie jest człowiekiem- jak ''przygniata'' malpę do drzewa i tak takby nie trafia w nie ręką :evil_lol: super :evil_lol:[/quote]
super jest ta parodia :loveu: fajnie nakręcili scenę z baseballa :evil_lol:

nie mogę dalej się przestać śmiać, tej "Belli" aktorstwo idzie znacznie lepiej niż tej oryginalnej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']super jest ta parodia :loveu: fajnie nakręcili scenę z baseballa :evil_lol:

nie mogę dalej się przestać śmiać, tej "Belli" aktorstwo idzie znacznie lepiej niż tej oryginalnej :evil_lol:[/QUOTE]

muszę ci powiedzieć, ze sceny z baseballem nie pamiętam :diabloti: zaraz obejrzę :razz:
poza tym obejrzę dzisiaj film- dla muzyki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']muszę ci powiedzieć, ze sceny z baseballem nie pamiętam :diabloti: zaraz obejrzę :razz:
poza tym obejrzę dzisiaj film- dla muzyki :loveu:[/quote]

Jasper z parodii w baseballu kiedy odbija piłkę wygląda jak oryginał :evil_lol:

Ja mam muzykę i film na ipodzie więc nie muszę ciągle włączać komputera :eviltong: idę sobie np. do sklepu i oglądam Zmierzch :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']muszę ci powiedzieć, ze [B]sceny z baseballem nie pamiętam[/B] :diabloti: zaraz obejrzę :razz:
poza tym obejrzę dzisiaj film- dla muzyki :loveu:[/quote]

idź, obejrzyj i nie grzesz więcej :evil_lol: ta scena była najlepsiejsza :loveu: zwłaszcza jak się Jasper kijem bawił... ekhm :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']idź, obejrzyj i nie grzesz więcej :evil_lol: ta scena była najlepsiejsza :loveu: zwłaszcza jak się Jasper kijem bawił... ekhm :cool3:[/quote]
dokładnie :evil_lol:

już pisałam że Jasper podrabiany jest taki sam (scena z baseballem) jak w oryginale, zwłaszcza jak japę otwiera przy odbiciu piłki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a to widzieliście

[url=http://www.youtube.com/watch?v=Nv4SCfEuYqg]YouTube - Twilight High School Musical (a parody)[/url]


[I][SIZE=2]I know what you are!
[/SIZE][/I]-say it, out loud, say it!
republican!
-no
morman!
-no
Gay!
I always get that :evil_lol::evil_lol:


albo
how old are you?
-17
how long have you been 17??
-a while. just like evry young actor in Hollywood!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja już chyba wszystkie parodie widziałam :evil_lol: mniej lub bardziej śmieszne, ale nie które są takie (jak ta którą pierwszą tu wstawiłam) że jak o niej myślę to dostaje napadu śmiechu :evil_lol: ludzie to mają pomysły hehe


Wie ktoś kiedy oficjalnie Zmierzch pojawi się na dvd? bo miało być ok. 20 czerwca ale ostatnio jak wpatrzyłam to pisze że któregoś tam lipca, więc kiedy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...