Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co nic nie piszecie?:razz: nie widzieliście trailera? uuu! patrzcie:
[url=http://www.youtube.com/watch?v=78vIchP9u9I]YouTube - New Moon Trailer Official (MTV Movie Awards 2009)[/url]

i jak się podoba?:multi:

Link to comment
Share on other sites

bella mnie dobija... :placz:
ale ogólnie nie jest źle, chociaż kurde... czy nikt z ludzi, którzy robią filmy o wilkach/wilkołakach i wampirach nie wie, że wilki [U]nie szczekają[/U]? :roll: [SIZE=1]znaczy czasem im się zdarza, ale brzmi to bardziej jak 'woof' i na pewno nie szczekają sobie ot, tak jak nasze psy...


[SIZE=2]właśnie doczytałam, że to beztalencie dostało jednak nagrodę dla najlepszej aktorki... porażka :roll: i jeszcze w trampkach przylazła... [SIZE=1]nie to, żeby coś tam - kocham trampki, ale do kiecy?![/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']bella mnie dobija... :placz:
ale ogólnie nie jest źle, chociaż kurde... czy nikt z ludzi, którzy robią filmy o wilkach/wilkołakach i wampirach nie wie, że wilki [U]nie szczekają[/U]? :roll: [SIZE=1]znaczy czasem im się zdarza, ale brzmi to bardziej jak 'woof' i na pewno nie szczekają sobie ot, tak jak nasze psy...


[SIZE=2]właśnie doczytałam, że to beztalencie dostało jednak nagrodę dla najlepszej aktorki... porażka :roll: i jeszcze w trampkach przylazła... [SIZE=1]nie to, żeby coś tam - kocham trampki, ale do kiecy?![/SIZE][/SIZE]
[/SIZE][/quote]
wiem wiem... ogólnie mi się trailer nie podoba... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizzy']Co nic nie piszecie?:razz: nie widzieliście trailera? uuu! patrzcie:
[url=http://www.youtube.com/watch?v=78vIchP9u9I]YouTube - New Moon Trailer Official (MTV Movie Awards 2009)[/url]

i jak się podoba?:multi:[/QUOTE]

już widać niezgodność z książką.... przecież ona nie wiedziała że to dżejkob na polanie, poza tym tam było więcej wilkołaków... no i to nie była ta polana na trailerze tak btw :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Proszę twoje Volvo i Edzio :evil_lol:

[IMG]http://www.autopolki.pl/items/pol/arts/671/p_medium2_foto_36117.jpg[/IMG][/quote]
Edzio niepotrzebny:oops: [SIZE=1]Mógłby tam Johnny zamiast niego stać:evil_lol:[/SIZE]
[SIZE=1]
[/SIZE][QUOTE][SIZE=1][SIZE=2]właśnie doczytałam, że to beztalencie dostało jednak nagrodę dla najlepszej aktorki... porażka :roll: [B]i jeszcze w trampkach przylazła... [SIZE=1]nie to, żeby coś tam - kocham trampki, ale do kiecy?![/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
Rozwaliłaś mnie:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Everybody_Lies']Rozwaliłaś mnie:lol::lol::lol:[/quote]

a czemu? :siara:

aaa tak po namyśle doszłam do wniosku, że Dżejkob wygląda jak jakiś tani wilczek z komputerowej gierki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaMasel']A co do ataku: poparzcie na rodzinkę. zero reakcji. Emmet stoi sobie z ręką w kieszeni... Jedynie ze strony Carlisle 'a (czy jak to tam się pisze) jakaś reakcja[/QUOTE]

faktycznie, a z tego co pamiętam esme musiała wyjść, emmet rzucił się na jaspera, alice też musiała wyjść...

Link to comment
Share on other sites

Co wy chcecie od tych trampek :mad::evil_lol: mi się podobało jak wyglądała, ogólnie w trampkach nie chodzą (ogólnie obuwie sportowe na moich nogach to rzadkość :eviltong: ale kurcze spodobały mi się :cool3:

A po za tym to czekam, czekam i czekam, doczekac się nie mogę na książkę Zmierzch, którą na allegro zamówiłam 25, a dziś się dowiedziałam że dopiero ją wysłali :angryy:

Link to comment
Share on other sites

nie ma co się bulwersować gwiazdom nieraz odbija:evil_lol:
partacze na tym allegro:eviltong:
trailer taki sobie, ale może być. wilk najbardziej mi się spodobał:loveu: ale mógłby być jeszcze większy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

widziałam "zmierzch" wczoraj i mało nie umarłam ze śmiechu - żenada
oczywiscie piekne widoki, domy - szczegolnie ten wampirzy
ta laska grająca główną rolę kobiecą jest masakryczna, buzia ciągle wykrzywiona w jakimś grymasie, ręce się trzęsą, neurotyczka jakaś taka, dwa chuda jak kij od szczotki, nóżki jak patyczki - okropna
reszta jako taka

generalnie uważam, ze targetem tego filmu sa głownie nastolatki badz lekko inantylne studentki - zeby nie bylo, jestem beznadziejna romantyczka, tyle, ze w tym filmie nie ma dobrze prowadzonej historii, emocje sa kiepskie i dosc slaba jest muzyka

książka jest lepsza, mam wszystkie 4, przeczytalam toto przed obejrzeniem filmu

cala historia jest dosc nuzaca i opierajaca sie na trudnej milosci, tyle, ze tam ciagle glownym problemem jest to, ze ona sie rozcina, zacina i kaleczy przy "dobrych" wampirach

smieszne toto

nie chce nikogo obrazic moim postem, rozumiem, ze film moze sie podobac
ja spodziewalam sie czegos w stylu "wywiadu z wampirem" przeniesionego na warunki mlodziezowe a dostalam hanne montane z wampirami w roli glownej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizzy']nie ma co się bulwersować gwiazdom nieraz odbija:evil_lol:
partacze na tym allegro:eviltong:
trailer taki sobie, ale może być. wilk najbardziej mi się spodobał:loveu: ale mógłby być jeszcze większy:diabloti:[/quote]

Oni i tak nie ubierają się sami,mają od tego stylistów, wizażystów, itd. ;)

Nawet mnie nie denerwuj, bo mnie już trafia, doczekac się nie moge :mad:

eee tam wilk jest w sam raz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']najlepsze w filmie jest volvo tego zblazowanego bladziocha :evil_lol:[/quote]
Nie! volvo było straszne. Najlepsze były krajobrazy i muzyka. Ogólnie to dla filmu jestem na ,,neutral'' Ani mi się on szaleńczo nie podobał, ani jakoś specjalnie nie zraził. Taki przyjemny filmik do pooglądania na nudny wieczór z koleżankami- żeby można się było w trakcie zagadać, wyjść do toalety^^ i nie stracić przy tym głównego wątku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']
cala historia jest dosc nuzaca i opierajaca sie na trudnej milosci, tyle, ze tam ciagle glownym problemem jest to, ze ona sie rozcina, zacina i kaleczy przy "dobrych" wampirach

smieszne toto[/quote]

hmm pani Meyer miała może dobry pomysł, tylko nie bardzo wiedziała, co z nim zrobić :razz:

przeszkadza mi strraaaasznie idealizm. nastolatki nie piją. nie palą. niczego. nie sekszą się po kątach. żadna dziewczyna (oprócz pokraki, a jakże) nie zachodzi w ciążę w czasie trwania sagi. pokraka się potyka, upada, trzaska, zacina, rozcina. ma idealną cerę. nie miewa PMSów. (btw - jak ona może przechodzić okres w otoczeniu wampirów? :lol:) ma figurę modelki. wszyscy się w niej bujają. w filmie dodatkowo ta jej niedomknięta paszcza wywołuje we mnie mordercze instynkty :evil_lol:

hah, a widzieliście usunięte sceny?

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=ekxWSbrblQU"]YouTube - Twilight-Deleted Scenes[/URL]


pierwszą Stefcia określiła jako 'aww it's too mature...' no cóż :eviltong:

"fragile little human..." :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']hmm pani Meyer miała może dobry pomysł, tylko nie bardzo wiedziała, co z nim zrobić :razz:

przeszkadza mi strraaaasznie idealizm. nastolatki nie piją. nie palą. niczego. nie sekszą się po kątach. żadna dziewczyna (oprócz pokraki, a jakże) nie zachodzi w ciążę w czasie trwania sagi. pokraka się potyka, upada, trzaska, zacina, rozcina. ma idealną cerę. nie miewa PMSów. (btw - jak ona może przechodzić okres w otoczeniu wampirów? :lol:) ma figurę modelki. wszyscy się w niej bujają. w filmie dodatkowo ta jej niedomknięta paszcza wywołuje we mnie mordercze instynkty :evil_lol:



[/quote]

z pierwszym zdaniem zgadzam się w całej rozciągłości
wiadomo, że romantyczne historie o nieszczęśliwej miłości, która burzy jakieś stereotypy czy jest mezaliansem sprzedawała się zawsze i od zawsze
tyle, że tu zabrakło wykończenia
nie bardzo rozumiem sens tworzenia aż 4 ksiazek - chyba, ze chodzilo o kase, bo z ksiazki robi sie soap opera :evil_lol:


o okresie wsrod wampirow pomyslalam, jak tylko wzielam ksiazke do reki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaMasel']Nie! volvo było straszne. Najlepsze były krajobrazy i muzyka. Ogólnie to dla filmu jestem na ,,neutral'' Ani mi się on szaleńczo nie podobał, ani jakoś specjalnie nie zraził. Taki przyjemny filmik do pooglądania na nudny wieczór z koleżankami- żeby można się było w trakcie zagadać, wyjść do toalety^^ i nie stracić przy tym głównego wątku[/quote]

właśnie dlatego nie poszlam na to do kina tylko poczekalam, az wyjdzie na dvd :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...