Jump to content
Dogomania

Zuzia w nowym domku.Powodzenia maleńka!


marlenka

Recommended Posts

[quote name='KArolKA5611']Marlenko a czy Zuza toleruje koty???[/quote]

Karolka przeciez Ty nie masz kotów :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A ja mam w domu 3 szt :evil_lol: Pewnie że toleruje . Na początku mogą być jakies zgrzyty i z psami tez ale ogólnie to ona nie reaguje juz na moje koty więc może być dom z kotami .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie a mała ma jakiś banerek zrobiony? Tyle ma takich ślicznych zdjęć, że aż się proszą żeby je wykorzystać :) ja niestety nie umiem ale można się odezwać do bardziej obrotnych w tych sprawach, bo taka śliczną mordkę trzeba promować :)

Link to comment
Share on other sites

Takie cudo wczoraj przywiozłam do domu , zobaczcie jak ma wywinietą łapę

[IMG]http://images38.fotosik.pl/166/4adc61312f8b3939med.jpg[/IMG]

robiłam zdjęcie tej łapuni jego biednej .

[IMG]http://images45.fotosik.pl/170/88886d72aa7e1afamed.jpg[/IMG]


[IMG]http://images38.fotosik.pl/166/e7764cfe6c990446med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/170/fa5e9cc5d2ff76bfmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

brrr...

kot jedzie dziś do wawy do kliniki (tzn. chyba dziś), ale przydałaby się pomoc finansowa. lekarz go obejrzy, nie wiem, czy nie będzie potzrebna operacja. tak sobie myśle, czy by ktos z miau nie załozył mu wątku. bo być może będze potrzebne wsparcie....

marlenka, daj znac, jak się umówisz - moze damy rade się spotkać?

Link to comment
Share on other sites

gdzie dokładnie jedziecie z kotem i po cholere was tak dużo :evil_lol:.
będzie zuzka i kropka??? bo że baraczka weźmiesz, to się rozumie! koniecznie tzreba dac rade się spotkac, ale gdzie i o której będziecie z kotem jechać? mam podejrzenia, ze do mojego byłego weta. jesli tak, wiem, gdzie to jest, mogłabym was przejąć po drodze. postaram się móc dołaczyc do was, bo koleżanki planowały dzis spotkanie z jedną koleżanką co siedzi na ukrainie (wpadła na chwilę do wawy), ale postaram sie ułożyć sprawe tak, zeby się z wami spotkac.

Link to comment
Share on other sites

No nie nie dosć że to ja jeżdżę z wizytami poadopcyjnymi do Ciebie to jeszcze marudzisz .
A to że jedzie Kropka i Zuzia to dla mnie tak normalne jak to że jedzie Barak .
Dopóki są u mnie w domu to są tez bardzo ważne , i niech dziewczyny też mają coś z zycia . A Tadzia muszę zabrać żeby nie zabłądzić , a Olka żeby nie umarł z głodu . Chyba ze znajdę swojemu dziecku DT na czas wyjazdu:evil_lol:.
Zobaczymy , a gdzie jadę ????? Cholera zapomniałam nazwy ulicy coś na "s" i wiem że od Grenadierów , ach ja to mam taką pamięc :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']na s, czyli osowska :evil_lol:. zaraz obok byłego mojego mieszkania, to juz wiem, który wet i was tam zawiozę, barak mnie weźmie na kolana.
własnie się zmieniło, spotkanie przeniesione na jutro, więc luzik, jestem dzis wolna i całkiem do dyspozycji :eviltong:[/quote]

Nie osowska :angryy: Wieziemy go do Pani Krystyny, chyba na suchodolską , musze jeszcze zadzwonic do męża bo on nic nie wie o wycieczce:crazyeye: . Zabiorę go do Maca to może się skusi , żeby ze mną pojechać . Wiesz co jak masz jak gacie dla Kropy od siostry wziąc jak nie to trudno ale naszykuj sobie ubranka pooperacyjne po Zośce to od razu bym wzięła .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donacja']a nie mówiłam, że animal Planet się tu robi! i Pogotowie dla zwierząt w Warce! I jeszcze pies-pirania na deser. Fajny wątek-dla każdego się coś znajdzie. Tylko czemu dom dla Zuzki się jeszcze nie znalazł?[/quote]


Bo ona czeka na najlepsiejszy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A wiesz co Donacja fajny pomysł z tym pogotowiem dla zwierzat :evil_lol:
Tylko ja wczoraj az sie bałam wrócic z tym kotem do domu , gdałam przez telefon z SBD jak moje dziecko chciało na legala wniesc kota do domu , dobrze ze mi sie udało wkroczyc pierwszej i przez 5 sek urobic Tadka bo noc mogłam spedzic z Korolka w budzie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...