Jump to content
Dogomania

Ajaks z Boguszyc znalazł dom na zawsze!...Ajaks pobiegł za Tęczowy Most


Zofia.Sasza

Recommended Posts

[quote name='Ewa i flatki']Dzięki za fotki, po reportażu o Korabiewicach potrzebne człowiekowi jakieś pozytywne zakończenie dnia !
Uściski dla wszystkich na tym łóżku i obok :)[/QUOTE]
Śledzę sprawę Korabiewic i czytam na bieżąco ich księgę gości od kilku miesięcy...Horror to mało powiedzieć - Wahlowa w wydaniu XXL....Najbardziej mnie przeraża myśl, co dalej??? Na Ostatnią Szansę byli chętni wolontariusze, którzy dali sobie radę ( ukłony dla Agnieszki i reszty obecnego zarządu)....Jest jakiś pomysł na Korabiewice???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isadora7']Mnie sie najbardziej podoba zbiorcza scena łóżkowa :)[/QUOTE]


Taaa, a widzisz tam może miejsce dla mnie??? ( 168 cm wzrostu...waga nieco ponad przeciętną i wskazaną wedle tabel). Jakby się kto pytał, to wyjaśniam, że ja się tam powinnam mieścić, bo to jest ludzkie łóżko, a nie psie legowisko!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Taaa, a widzisz tam może miejsce dla mnie??? ( 168 cm wzrostu...waga nieco ponad przeciętną i wskazaną wedle tabel). Jakby się kto pytał, to wyjaśniam, że ja się tam powinnam mieścić, bo to jest ludzkie łóżko, a nie psie legowisko!!![/QUOTE]

Sądzę, że Isadorka musi to sprawdzić osobiście :-) Pokrywamy koszty, psie i kocie towarzystwo do akceptacji :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Isadora, masz oficjalne zaproszenie na inspekcję :-P ( jak przyjedziesz z kotem, to jestem ciekawa jak medar mu zapewni bezpieczeństwo - Misiu jest mordercą kotów :-()[/QUOTE]
Z Misiem przeprowadze rozmowę ostrzegawczą, jak nie pomoże to jak wiesz mamy klatkę kenel w wersji big ..

Link to comment
Share on other sites

Medarku skąd isadora wytrzaśnie kota żeby Go do Was przywieźć. Za scenę łóżkową kocham Was.

Jolu,
Ja mam pojedyncze łóżko, 1,67m, 60kg wagi i jakoś się mieścimy, więc patrząc na na Wasze łoże myślę sobie, że na nim to jeszcze możecie gości podejmować.

Marzę o odwiedzeniu Was i mam nadzieję ze kiedyś mi się to uda.

Dołączam całusy i mizianki dla wszystkich czetrołapkowców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Taaa, a widzisz tam może miejsce dla mnie??? ( 168 cm wzrostu...waga nieco ponad przeciętną i wskazaną wedle tabel). Jakby się kto pytał, to wyjaśniam, że ja się tam powinnam mieścić, bo to jest ludzkie łóżko, a nie psie legowisko!!![/QUOTE]

Oj zmieścisz się spokojnie, w nogach widzę miejsce:evil_lol::evil_lol:

[quote name='medar']A nie mówilem?
Bessi i Maksik jest za mną.., pozostała trójka i tak przekupna :-)[/QUOTE]

[quote name='medar']Sądzę, że Isadorka musi to sprawdzić osobiście :-) Pokrywamy koszty, psie i kocie towarzystwo do akceptacji :-)[/QUOTE]

[quote name='czarok']Isadora, masz oficjalne zaproszenie na inspekcję :-P ( jak przyjedziesz z kotem, to jestem ciekawa jak medar mu zapewni bezpieczeństwo - Misiu jest mordercą kotów :-()[/QUOTE]

No to mamy problem, bo ja mam tez towarzycho do scen łóżkowych w postaci jamników sztuk trzy, wagowo razem 15-16kg. Nie ma opcji aby w łóżku nie spały. No i kolejna sprawa zaliczyłam w swoim życiu ze 3 szoki anafilaktyczne po zetknieciu z kotem i pare innych "fajnych reakcji" pokotnych. No ale to może jakoś rozwiąże sfora jamnicza, w szczególności Ganga która w miejscu z którego zabrałam zeżarła z dwoma współtowarzyszącymi jej jamolami dobrą garść kur i zaczęła się brać za koty. Co czyni do dzisiaj. A Ruda i Rambo dzielnie jej wtórują. Szczególnie Ruda.

Możemy zrobić konkurs kto więcej kotów obłatwi Misio czy Ganga i Banda



[quote name='medar']Z Misiem przeprowadze rozmowę ostrzegawczą, jak nie pomoże to jak wiesz mamy klatkę kenel w wersji big ..[/QUOTE]

i dołożymy jamole :)

Link to comment
Share on other sites

A.piurek, masz zaproszenie - oficjalne :-).
Isadora, u nas kotów niet ze względu na Misia więc wstrząs anafilaktyczny Ci nie grozi. Twoje jamole pewnie będą mile widziane przez nasze czworonogi, bo one przyzwyczajone, ze względu na cotygodniowe odwiedziny moich Rodziców z osobistymi jamnikami ( więc nasze psy przywykłwsze do niskopodłogowców). Kur u nas też niet ( 3 sztuki, te, które kupiliśmy z posesją dokończyły żywota u sąsiadów Rodziców ....ze starości - miały imiona - Kasia, Basia i Zosia - i nie miały prawa trafić na stół w postaci rosołu z wkładką).
A za miejsce " w nogach" masz przerąbane....Ty tam będziesz spała, jak przyjedziesz :-P ( a jamniki ze mną na osobnym łóżku :-P)

Link to comment
Share on other sites

Ja zupełnie nie rozumiem dlaczego przerąbane. Zapytałaś czy widzę miejsce, odpowiedziałam. Wybrałam najlepsze i tam najluźniej. Nnno nie wiem czy długo naśpisz z jamniorami. Kręcą się, chodzą po głowie i cierpią na totalną głuchotę jak się je karci.

Tak czy siak zaraz się biorę za planowanie podróży do Was. Ciekawa jestem Twojego "przerąbania".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ja zupełnie nie rozumiem dlaczego przerąbane. Zapytałaś czy widzę miejsce, odpowiedziałam. Wybrałam najlepsze i tam najluźniej. Nnno nie wiem czy długo naśpisz z jamniorami. Kręcą się, chodzą po głowie i cierpią na totalną głuchotę jak się je karci.

Tak czy siak zaraz się biorę za planowanie podróży do Was. Ciekawa jestem Twojego "przerąbania".[/QUOTE]

Trzymam Cię za słowo ( a spróbuj sie teraz wymigać....kurcze, gdzie jest ten emot z jęzorem? - będziesz miała przechlastane - tak lepiej? ((jęzor))). Jamole znam i kocham za niezależność i spałam z niskopodłogowcami nie raz. A Tobie życzę powodzenia w walce o kawałek kołdry z moimi futrami :-P.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Śledzę sprawę Korabiewic i czytam na bieżąco ich księgę gości od kilku miesięcy...Horror to mało powiedzieć - Wahlowa w wydaniu XXL....Najbardziej mnie przeraża myśl, co dalej??? Na Ostatnią Szansę byli chętni wolontariusze, którzy dali sobie radę ( ukłony dla Agnieszki i reszty obecnego zarządu)....Jest jakiś pomysł na Korabiewice???[/QUOTE]
Próbujemy jakoś zmontować odebranie kotów... Ich jest tylko kilkadziesiąt. Ale to ma sens pod warunkiem, że ta %^^&%*&^*( nie będzie przyjmować nowych. :(
Ajaksik cudny jak zawsze. I ma serdeczne pozdrowienia od wet-fanek z Wila-Vetu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Śledzę sprawę Korabiewic i czytam na bieżąco ich księgę gości od kilku miesięcy...Horror to mało powiedzieć - Wahlowa w wydaniu XXL....Najbardziej mnie przeraża myśl, co dalej??? Na Ostatnią Szansę byli chętni wolontariusze, którzy dali sobie radę ( ukłony dla Agnieszki i reszty obecnego zarządu)....Jest jakiś pomysł na Korabiewice???[/QUOTE]

Magda Szwarc jest jeszcze gorsza od Bozeny Wahl - pamietajmy o ogromnej liczbie psow, ktore "zaginely w schronisku". Pomijajac wszystko - Bozena nigdy nie zbierala psow za pieniadze z okolicznych gmin. Pomyslow na Korbiewice jest duzo, na szczescie teren nie nalezy do pani Magdy, wiec to ogromne ulatwienie. Jak zwykle wiekszosc dzieje sie na pw i tel, goraco trzymamy kciuki za Korabiewice, w ramach naszych skromnych mozliwosci czasowych postaramy sie pomoc (glownie radami po naszych bitwach o schronisko). Podejrzewam, ze w Korabiewicach bedzie duzo psow w Ajaksikowym stanie z poprzedniego, schroniskowego zycia. :(:(:( Przerajaca jest ilosc zbieraczek w Polsce... /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Serce raduje, oczy cieszy widok Waszej gromadki a wśród niej Ajaks.
Nie sposób zapomnieć, w obliczu nareszcie unaocznionej sytuacji Korabiewic przynajmniej mnie, widok tego dzisiaj przepięknego,wspaniałego psa. W Boguszycach psy masowo się usypiało z powodu schorzeń skóry... bo nie dostawały jakichkolwiek leków:-( Ajaks, Gremlinka morbital był już przygotowany:angryy: Ajaks -wiadomo 9 patrz wyżej ) a Gremlinka ; piękne futro, z budy na wybiegu przeprowadziła się na fotel w pomieszczeniu i... daje się delikatnie pomiziać po nosku :lol:
Serdecznie pozdrawiam, miziaki dla Waszej gromadki szczególne dla Ajaksa. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Widok podwozia Ajania- bez gluta :OOO- po plastyce instrumentu jest bardzo smakowicie wygládajácym psem lózkowym!

[quote name='ostatniaszansa']Magda Szwarc jest jeszcze gorsza od Bozeny Wahl - pamietajmy o ogromnej liczbie psow, ktore "zaginely w schronisku". Pomijajac wszystko - Bozena nigdy nie zbierala psow za pieniadze z okolicznych gmin. Pomyslow na Korbiewice jest duzo, [B]na szczescie teren nie nalezy do pani Magdy[/B], wiec to ogromne ulatwienie. Jak zwykle wiekszosc dzieje sie na pw i tel, goraco trzymamy kciuki za Korabiewice, w ramach naszych skromnych mozliwosci czasowych postaramy sie pomoc (glownie radami po naszych bitwach o schronisko). Podejrzewam, ze w Korabiewicach bedzie duzo psow w Ajaksikowym stanie z poprzedniego, schroniskowego zycia. :(:(:( Przerajaca jest ilosc zbieraczek w Polsce... /Agnieszka[/QUOTE]

To jest sprawdzone info? Bo ja dopiero co dostalam po lbie za podobne stwerdzenie na FB ;>>

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witajcie. Co u mojego piéknego Ajania?

Mam pytanie/prosbé: czy moglabym "uzyczyc" wizerunek panicza do mojej powstajácej strony fundacyjnej Kastor. Potrzeba jakiegos wizerunku piéknego ONka, a Ajaniu ma za sobá jeszcze tyyle historii i poznalam go osobiscie, wiéc jestem w jakims sensie z nim zwiázana bardziej niz z jakimkolwiek innym ONkiem. Ajaniu nie bylby anonimowym zdjéciem na stronce.

Chcialabym umiescic historié Ajaksa, zdjécia przed i po, oraz na glównej stronie jakies piékne zdjécie lezácego Ajaksa.

Muse prosic Zofié o prawa do zdjéc z kliniki i choroby?

Czarok i Medar- zgodzicie sié udostépnic mi zdjécia najpiékniejsze Ajania? Wybralabym jedno na stroné glówná. Bédé zobowiázana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Witajcie. Co u mojego piéknego Ajania?

Mam pytanie/prosbé: czy moglabym "uzyczyc" wizerunek panicza do mojej powstajácej strony fundacyjnej Kastor. Potrzeba jakiegos wizerunku piéknego ONka, a Ajaniu ma za sobá jeszcze tyyle historii i poznalam go osobiscie, wiéc jestem w jakims sensie z nim zwiázana bardziej niz z jakimkolwiek innym ONkiem. Ajaniu nie bylby anonimowym zdjéciem na stronce.

Chcialabym umiescic historié Ajaksa, zdjécia przed i po, oraz na glównej stronie jakies piékne zdjécie lezácego Ajaksa.

Muse prosic Zofié o prawa do zdjéc z kliniki i choroby?

Czarok i Medar- zgodzicie sié udostépnic mi zdjécia najpiékniejsze Ajania? Wybralabym jedno na stroné glówná. Bédé zobowiázana.[/QUOTE]
Nie musisz ;) Korzystaj na zdrowie!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Emilio, ja dopiero dzisiaj zajrzałam na wątek i zobaczyłam Twój post. Oczywiście możesz wykorzystywać zdjęcia Ajaksa do woli :-).
Ajaks i reszta bandy czują się dość dobrze. Czasem Ajanio ma nawracające problemy ze stawem skokowym - leczymy okresowo. Ajaks oczywiście nie prejmuje się drobnymi dolegliwościami i mimo moich ciągłych połajanek i nawoływań, tylko czyha, żeby wyrwać na dwór i walnąć się na ZIEMI pod furtką ( wrrrr). Nowe zdjęcia będą jak tylko trawa się trochę zazieleni, bo na razie mamy krajobraz jak po tornadzie i powodzi razem.
Agmarek, witamy na wątku :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...