Jump to content
Dogomania

Straszny dług w hotelu. Fibi zwrócona z powodu zadlużenia. Potrzebna pomoc!


Alex78

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem szczerze wzruszona, nie spodziewałam się takiego odzewu. Jutro Ala z komputera w pracy wpisze na 1 wątek wszystko co i jak a najlepiej wklei to, co ja napisze jutro w pracy, bo teraz nie ma szans, wywala mnie co drugie słowo. rzeczywiście jest 7 psów i dług u jamora, przy czym psy niestety nie wszystkie są chodliwe a właściwie wszystkie nie są, bo choć część jest zdrowa, są to zwykłe kundelki i to obrazowo rzecz ujmując podbające się wyłącznie nam. 3 z nich to schorowany 17 latek z Alzhaimerem, częściowo sparaliżowany psiak z wózeczkiem wielkości niedużego jamniora oraz kundel wiejski wielkości boksera z przewlekłą, uogólniona nużycą - obecnie zaleczony ale śłady pozostana prawdopodobnie na całe życie. 3 pozostałe są zdrowe. Mam nadzieję, że Ali uda się wkleić zdjęcia biedaków. Miały u nas cichą przystań do momentu aż się pani od nieruchomości coś w głowie nie pokićkało. My tracimy miejsce pracy a psy dom i opiekę lekarską :(

Link to comment
Share on other sites

moja propozycja jest taka, wpiszcie w aktualizacji:
[B]1. spis psów ze zdjęciem każdego i krótkim opisem
2. najpilniejsze potrzeby
3. podsumowanie finansów
4. gdzie są w tej chwili psiaki i do kiedy mogą pozostać tam gdzie są
5. koty (???)jesli są to jak wygląda ich sytuacja[/B]
6. ...................[SIZE=1]może ktos ma propozycje co jeszcze by sie przydało by wszystko ogarnąć? (ja nie mam doświadczenia żadnego w takich sprawach)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']moja propozycja jest taka, wpiszcie w aktualizacji:
[B]1. spis psów ze zdjęciem każdego i krótkim opisem
2. najpilniejsze potrzeby
3. podsumowanie finansów
4. gdzie są w tej chwili psiaki i do kiedy mogą pozostać tam gdzie są
5. koty (???)jesli są to jak wygląda ich sytuacja[/B]
6. ...................[SIZE=1]może ktos ma propozycje co jeszcze by sie przydało by wszystko ogarnąć? (ja nie mam doświadczenia żadnego w takich sprawach)[/SIZE][/QUOTE]


To juz jest dobry poczatek.

Link to comment
Share on other sites

Agaga mnie tu przyciągnęła, więć Ty Szarotka, już mnie sobie odfajkuj;)
Wunia jest beznetowa chyba do jutra, a bardzo kibicowała Fibi. Jak ją podłączą do świata to może trochę ładnie pospamuje. Już ją sms-owo ścigam. Ja do akcji propagandowych średnia jestem, ale jak już to stado będzie ze zdjęciami i jakimiś krótkimi opisami to wszystkim porobię gumtree. Próbowac trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym tez pomóc na rzecz Fibi. Od siebie chce pokryc koszty transportu ktorymi obciazył Was jamor, to moja decyzja bo tak uwazam za słuszne. Proszę podac ile to wyszło. Ponadto interesują mnie dalsze losy Fibi, co z nią zamierzacie, gdzie teraz przebywa. Czy zgodzicie się ewentualnie na to , aby Fibi zostałą przekazana pod opekę jakieś fundacji, Viva lub emir, ja bym pokrywała całkowite koszty jej utrzymania.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Fibi jest w tej chwili w DT u ludzi, ktorzy zgodzili się ją tymczasowo przyjąć. Zobaczymy co z tego wyniknie. Tak więc na chwilę obecna problem domu nie jest tak ogromny jak kilka dni temu.
Zobaczymy co powiedzą o jej dalszym losie.

Mam problem z kompem w pracy. Nie chce wspóldzialać z monitorem. Dlatego na razie nie mogę wrzucić tu fotek, bo pisze na laptopie, gdzie wyrzuca mnie co chwilę w inne miejsce tekstu. To chyba kwestia W7 :)

Dzięki za odzew.

Aktualnie największy problem to ulokowanie psów z podanego wyżej wątku.

Wlaśnie dzwonila do mnie szefowa, ze stało się faktem, że trzeba wyprowadzić się z lecznicą z obecnie zajmowanego lokalu. Musimy gdzies ulokowac zwierzęta, które ratowalismy.

Jak mowią "masz miękkie serce, musisz miec twardą d..ę"

Link to comment
Share on other sites

Pani Krystyno, wysłalam priw.

Wszelką pomoc finansową na pokrycie długu w hoteliku prosilabym przesylac na konto jamora podane w 1 poście wątku dotyczącego opisu hotelu. Dziekuję z góry. jak tylko mi się uda, to powklejam fotki psow do natychmiastowej pilnej adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Przeleję jednorazowo na dług 50 zł.Chociaż tyle mogę dla niej zrobić,bo mam dużo stałych.Poproszę o nr konta na pw.[/QUOTE]

Dzieki za pomoc.
Podaję dane konta hotelowego na priw. Po przelaniu wskazanej kwoty, prosze o sygnał na priw, a odnotuję to w 1 poscie.
W adnotacji przelewu na hotelowe konto prosze jamorowi napisać "hotel Fibi"

dziekujemy

Link to comment
Share on other sites

Dzięki. jak nie uda mi się na tym komputerze, to popoludniu będę na innym i wtedy spróbuje zaktualizować 1-wszy post z przelewami, które poszly.

Wszystkich, ktorzy bedą na jamorowe konto wpłacać pieniążki proszę o wiadomość na priw ile i kiedy poszło. Wtedy ja te informacje będe wrzucała na 1-wszą stronę, aby forumowicze mieli podgląd na proces splacania zadlużenia. Jednocześnie proszę, aby jamor zerkał na swoje konto i porownywał wplaty z moimi wpisami, aby była zgodność z tym, co piszę. Z góry dziękuję.

Jestem zaskoczona, że taki odzew pozytywny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystyna1965']Przelałam na konto jamora 85 za transport. Jeśli Fibi nie znajdzie DS to chciałabym jej zasponsorowac hotel , ale to ja wybiore i regulowanie kosztów było by za pośrednictwem fundacji.[/QUOTE]

Rozmawialam przed chwilą z szefową. Powiedziala, że jest 90% szans, że Fibi zostanie tam, gdzie przyjęli ją w weekend na tymczas, bo podbila serce pewnego mlodego czlowieka.

Ale skoro Pani poruszyla temat wskazujący na to, że ma Pani kontakt z fundacja, która moglaby pokryć koszty utrzymania psa, to mamy prośbę o zainteresowanie się problemem Filipa, który ma nikłe szanse na adopcję.

W tym miejscu proszę rybona, jako fachowca od leczenia, aby wypowiedziała się na temat stanu zdrowia Filipa, bo ja mogę coś namieszać.

Link to comment
Share on other sites

alez78, w jakich warunkach jest fibi w dt? to kojec czy mieszka w domu? jesli w domu, to koniecznie trzeba ją nauczyć korzystania z klatki kennelowej, gdyż fibi bardzo niszczy a nie chcemy, by za miesiąc była "powtórka z rozrywki". (ja jestem za tym by fibi nie mieszkała w kojcu na stałe)

[B]p.s. edytować można przez zaawansowaną edycję-wtedy od razu załapuje.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wskazówki, właśnie wpadłam na to samo, ze warto spróbować przez zaawansowaną edycję i pomogło :)

Z tego, co wiem Fibi ma dom z posesją. Co do noclegów, to muszę dokładnie podpytać jak to w końcu wyszło. Mam nadzieję, że nie zapeszę, ale do chwili obecnej nie było telefonu, że oddają, bo coś zjadła.... Ale odpukać....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...