Jump to content
Dogomania

Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...


Recommended Posts

[quote name='Murka'][B]halciu,[/B] ja Ci mogę spisać wszystkie wpłaty jakie otrzymałam od początku, jeśli to Ci w czymś pomoże. Tylko nie mam dokładnych dat wpłat, tylko między rozliczeniami, czyli wiadomo mniej więcej w jakim miesiącu.[/QUOTE]
Mysle, ze to bardzo by pomoglo skoordynowac i wyprostowac akcje rozliczenia za poprzednie miesiace. Wiadomo byloby kto wplacil, kto nie i do kogo trzeba wysylac monity. Jesli Halcia zrobi taka podsumke i wyjdzie kto nie wplacil, to ja monity na pw moge wyslac. PW do Boniki poszlo, bez echa.
Ta lista wplat z watku, powtarzana przez Bonike byla niedokladna, bo nie wiadomo kto deklaruje na jaki okres, czy stale, czy jednorazowo. Wydaje mi sie , ze Nanhoo deklarowala jednorazowo 115 zl jako doplate do brakujacej sumy.

Ja mam tak samo jak Reno, dla nas dane slowo, honor i odpowiedzialnosc sa bardzo wazne. Dlatego mielczaki wyciagane bez naszego zaangazowania, sa przez nas odwiedzane na watkach, pomagamy w ogloszeniach, itd.

Link to comment
Share on other sites

Oki, no to oto wwszystkie wpłaty (chronologicznie):

500 zł halcia [I](wpłata zanim Lori do nas przyjechał, reszta wpłat jak już przyjechał czyli po 26.09)[/I]
232,20 zł Malibo57 (pozostałość po hotelowaniu Bony)
10 zł Dark Lord
30 zł Karolina z Ostrołęki
20 zł bonika
200 zł Luna123 (na łapankę)
20 zł eloise
30 zł MagdaNS (na łapankę)
15 zł agusiazet
[I](gdzieś w tym momencie złapaliśmy Loriego, czyli gdzieś tu jest data 19.10)[/I]
220 zł dwie Magdy i Ewelina
20 zł anciaahk
500 zł Kierownik (na budę)
200 zł Malibo57
10 zł eloise
30 zł Krysia z Molosów
10 zł Dark Lord
15 zł agusiazet
100 zł LACRIMA
10 zł Nicol

[I]Tu pojawia się rozliczenie 17 listopada[/I]

20 zł anciaahk
200 zł Malibo57
10 zł eloise

[I]Tu kolejne rozliczenie 17 grudzień [/I]

30 zł Krysia z Molosów
220 zł dwie Magdy i Ewelina
30 zł Soema
15 zł agusiazet

Link to comment
Share on other sites

Murka to było chyba tak, że miałąm wpłacić na konto, ale ugadaliśmy że zawiozłam 40 zł Kiero do schronu. To było moje za 2 mies, bo chyba na początku nie było na transport. I Ty o tym pisałaś też tu na wątku, zaraz przeszukam :)

Na 62 i 63 stronie o tym pisaliśmy, ja dałam Kiero te 40 zł. To była moja deklaracja i miało to pójść na część transportu.

Link to comment
Share on other sites

Informuję, że moje deklaracje nie będą stałe, wpłacę jeśli będę miała pieniądze, wiem że to tylko 10zł, ale na chwilę obecną naprawdę jestem spłukana po świętach i z innych jeszcze powodów.Teraz jak wpłacę to dopiero po 15 ztycznia, nie jest tak, że się wycofałam czy coś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Murka to było chyba tak, że miałąm wpłacić na konto, ale ugadaliśmy że zawiozłam 40 zł Kiero do schronu. To było moje za 2 mies, bo chyba na początku nie było na transport. I Ty o tym pisałaś też tu na wątku, zaraz przeszukam :)

Na 62 i 63 stronie o tym pisaliśmy, ja dałam Kiero te 40 zł. To była moja deklaracja i miało to pójść na część transportu.[/QUOTE]

Czyli wszystko się zgadza, ja tych wpłat nie odnotowałam, bo ich nie dostałam :lol:
Czyli halcia może odfajkować, że wpłaciłaś swoje deklaracje na transport :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wpłaciły wcale:silke,/po 20z/Justynna,po 50zł/Iwonka od p.Magdy,/po 30zł/kolega Yoko/po 10 zł/,kasiatatry/po 25zł/Nanhoo/115/.Jedna wpłata tyczy:Nicol/10 zł/bonika./20zł/Z grudzien czyli od 19.12 do 9.01,jeszcze braków nie wypisuje,bo rozumie,ze do 19 jeszcze ludzie powpłacaja.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Czy ponizsze sie zgadza? Wyslalabym monity.
[QUOTE] Nie wpłaciły wcale: [B][COLOR=darkred]silke[/COLOR][/B] - po 20zl ; [B]Justynna[/B] - po 50zł; [COLOR=darkred][B]Iwonka od p.Magdy[/B][/COLOR] -po 30zł ; [B][COLOR=darkred]kolega Yoko[/COLOR][/B] -po 10 zł ; [B][COLOR=darkred]kasiatatry[/COLOR][/B] - po 25z ; [B][COLOR=darkred]Nanhoo[/COLOR][/B] -115 zl -[B] [COLOR=darkorchid]czyli te wplaty powinny byc razy 3, bo za pazdziernik, listopad, grudzien? [/COLOR][/B]

Jedna wpłata tyczy: Nicol - 10 zł ; bonika - 20zł. [/QUOTE]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Przegladałam .Wyłapałam cos takiego:Bonika niby stałych nie deklarowała,ale wszedzie sie wpisywała sama.,nie wiadomo co z kolega Yoko,Dark Lork zastrzegał,ze moze byc róznie,ale deklarowała miesieczne.Nanhoo#283 pisze...."Dorzucam brakujace 115".Kasiatatry tez pisze#175"jak będzie miejsce u Murki,to ja się tez dołoze",trzeba by zapytac czy to stała deklaracja,choc w # 243 pisze ze 25/m-c., .Wyłowiłam tez osoby,które deklarowały"dorzucic jakby co...."A deklaracja P.Iwonki jest cytowana #263[str27]i wyglada na stałą.To jest tez osoba od P.Magdy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...