Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Szukamy z córką niedrogiej kwatery w jakiejś ciekawej przyrodniczo, niedużej miejscowości. Kiedyś trafiłam na ogłoszenie Dogomanki, która wynajmuje pokoje a część zysku przeznacza na potrzebujace pie

i dla kota małe i duże

Chętnie zajrzę, jeśli ktoś będzie miał na sprzedaż wykrojniki używane w scrapbookingu - nie chodzi mi o dziurkacze, tylko o wykrojniki do maszynki.

Posted Images

2 godziny temu, mama_Alfika napisał:

Cieniutkie, zwiewne, z włókien naturalnych szaliczki/apaszki

Do czego Ci potrzebne? Mam różne takie, ale muszę wiedzieć do czego, czy się nadadzą.

3 minuty temu, mama_Alfika napisał:

Muszę zasłonić szyję po zabiegu. Takie, żeby można było nosić do bluzki, sukienki

Ach, myślałam że do szycia czegoś. Te moje są malutkie, albo wąskie, nie nadadzą się.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
1 godzinę temu, NikaEla napisał:

Szukam eleganckiego kompletu: naszyjnik + kolczyki na wesele - w kolorze granatowym, szafirowym, ciemno niebieskim. 

No widzisz, a u mnie były takie piękne ametysty  :)

Dnia 5.05.2019 o 10:39, rozi napisał:

No widzisz, a u mnie były takie piękne ametysty  :)

jeszcze do wczoraj nie wiedziałam, że ciemnoniebieskie dodatki będą mi najbardziej

pasowały :)

Kupie również szal/chustę cienką , elegancką, dużą w kolorze granat/chaber/niebieski chętnie malowaną 

Przepraszam, że będzie nie na temat, ale nie wiem gdzie mogłabym (skutecznie) zapytać. Szukam jakiś dogomianiaczek z okolic Sandomierza a najlepiej Ujazdu. Do kogo mogę się zwrócić?

6 minut temu, Rubik napisał:

Przepraszam, że będzie nie na temat, ale nie wiem gdzie mogłabym (skutecznie) zapytać. Szukam jakiś dogomianiaczek z okolic Sandomierza a najlepiej Ujazdu. Do kogo mogę się zwrócić?

ja jestem mniej więcej w okolicach.do Sandomierza mam 30 km

• Like 1

Dwa pytania - jedno na temat, drugie nie  :)

1. Czy ktoś, najlepiej z Warszawy, ma papirusa? Jo37 szuka sadzonki.

2. Czy ktoś z Warszawy, zamawia coś w Zooplus albo Bitiba? Potrzebuję tylko jeden szampon, wart niewiele więcej, niż wysyłka, więc szukam jak ominąć koszty   :)

https://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki_pielegnacja_psa/szampon_dla_psa/beaphar_szampon/193621

• 2 weeks later...