Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:cześć Pysiaczku .....:loveu::loveu::loveu:
Ale likierek naprawdę jest wyśmienity:p
Oj Pysiu , Pysiu ...zostawić wiktora pod zastaw karmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:tak mi się przeczytalo:razz:
[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_z']Havana? Cudna sunia, już tyle czasu czeka na stały domek :-([/quote]
Tak...To była Havana :loveu:

[quote name='Pegaza']Cze Pysiasta :saint1:
a Ty niet żadnych likierów, niciewo?:cool1:

trza było brać na kolanka i myk do domku:p

pozdrowienia słoneczne i mam nadzieje że pogoda dzis nam nie spłata figla:mad:[/quote]
Cześć :)
U mnie w domu likierów, whiskaczy, win i innych alkoholi pod dostatkiem tylko że nikt tego nie pije :evil_lol:
Havana nie może do mnie iść...Ani żadna sunia...Szelma jeść ma co:shake:

[quote name='AlKil']Pysiaczku, jak mogłaś porzucić swojego ukochanego Viktora???:roll: A zrobiłaś nim chociaż zdjęcia TEJ, Co Weszła w Serce????:cool3:[/quote]
Ja go nie porzuciłam tylko o nim zapomniałam :eviltong: On mnie nie lubi to i ja jego :cool1:

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi:cześć Pysiaczku .....:loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Ale likierek naprawdę jest wyśmienity:p[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Oj Pysiu , Pysiu ...zostawić wiktora pod zastaw karmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:tak mi się przeczytalo:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[/quote]
Cześć :multi:
Likierek - ble :shake:

U nas świeci słoneczko, niebo jest czyste a Tommy wrzeszczy :evil_lol: Zaraz idę na pontoniku popływać i porozkoszować się jeszcze urlopem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Monika zabrała mnie do Andzeliki - tej co wyciąga psiaki ze schronu, leczy je i znajduje im domy. I tam jest sunia. Pamiętam że miała złamaną przednia łapkę i miednice połamaną. Opowiadała mi Weszka o niej. I ta właśnie sunia przykleiła się do mnie i tak przytulałaa, tak dopominała się o pieszczoty ze serce mi się zrobiło gąbkowe :roll: A jak wkładałam buty do wyjścia a ona nadal była przy mnie i łasiła się to aż ją ofuknęłam :razz: Bo za bardzo mi wlazła w serce :placz:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ups.... bidulka... dlaczego te psiny tak cierpią przez tych palantów homosapiensów :mad:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Pysia']U nas świeci słoneczko, niebo jest czyste a Tommy wrzeszczy :evil_lol: Zaraz idę na pontoniku popływać i porozkoszować się jeszcze urlopem ;)[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co Ty mówisz... u nas idzie czarna chmura i zara bedzie lać... SUPER!! bo już mnie ta susza męczy :oops:

sie witam :multi::multi:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ups.... bidulka... dlaczego te psiny tak cierpią przez tych palantów homosapiensów :mad:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=blue][B]no co Ty mówisz... u nas idzie czarna chmura i zara bedzie lać... SUPER!! bo już mnie ta susza męczy :oops:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]sie witam :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
Havana cierpiała ale to już jest za nią ...Zastałam ją w doskonałej kondycji, szczęśliwą, czysciutką, pachnącą i w ogóle nie widać po niej przebytych przejść :multi: Widać że jest pod cudowną opieką :loveu:
[quote name='anetta']TA?! :cool1::ghost_2:

No pokaaa, pokaaa Havane[/quote]
Nie pokażę bo nie robiłam fotek :oops: Musisz mi wierzyć na słowo że Havana jest przeurocza :loveu: Zresztą nie tylko ona :loveu: Jest tam jeszze bardzo skrzywdzona sunia. Nie znam jej historii. Jest śliczna :loveu: Ale też bardzo wystraszona.... Kombinowałam żeby do mnie podeszła, zeby mi choć na ułamek sekundy zaufała...I jak już wychodziłam to dostąpiłam ogromnego zaszczytu :multi: Dwa razy polizała moją ręke :multi: :loveu: I ten pies przy dawce wielkiej cierpliwości i podarowaniu mu swojego serca kiedyś może być najwspanialszym psem pod słońcem. Bo jak już zaufa to stanie się nejwierniejszym wśród wiernych!
Widziałam kotki. Czysciutkie, pachnące i zadbane. Widziałam rodzine która kocha... I biję przed nią WIELKIE POKŁONY :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']
U nas świeci słoneczko, niebo jest czyste a Tommy wrzeszczy :evil_lol: Zaraz idę na pontoniku popływać i porozkoszować się jeszcze urlopem ;)[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hmmmm: słoneczko ...pontonik ....Pysiu gdzie ty jestes :razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:hmmmm: słoneczko ...pontonik ....Pysiu gdzie ty jestes :razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
Do 12-tej było ślicznie a potem słońce przypomniało sobie że nie wykupiliśmy pakietu na lato :angryy: Ale nie pada chociaż ;)
[quote name='Vectra']a u mnie wicher , czarne chmury i zaraz będzie deszcz lał , buuuuuuuuuu

siemanko Pysia[/quote]
W/g pogody to u Was będzie dzisiaj zabami nawet rzucało :crazyeye: U nas ma być przelotnie i mam nadzieje że co miało przelecieć to już...poleciało :evil_lol:

Szelma dziwnie spokojna :shake: Aż się martwię bo tylko śpi ...Na dworze nie chce się bawić wcale :shake: Zmierzyłam jej temperature ale ma normalną...Pooglądałam ją dokładnie i wygląda że nic jej nie dolega ale...Ale jest przedziwnie smutna :shake:
Za to Zmorka podczas zabawy uszczypała mnie w doope :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Hej Pysiu! TZ extra pływak! Z Ciedbie całkiem niezła księżniczka:) Wizyta u Bahiy (matko jak to odmienić?) super. Pięknie rośnie malutka!!!
Pozdrawiamy![/quote]
Hej :multi:
TZ owszem - pływać potrafi ;)
Buahahahaha - księżniczka ze mnie jest...hym...jak tu powiedzieć...no...podstarzała nieco :evil_lol:
A Bahiya rośnie :loveu: A jak się odmienia? Potraktuj "y" jako "j" i już będziesz wiedzieć ;)
Pozdrawiamy !

[quote name='madzia i medor']Pysiu dlaczego tyle nagadałaś, no dlaczego:placz::placz::placz:
Idę nadrabiać:cool1:[/quote]
:crazyeye: Ja nagadałam? :crazyeye: Ja od jakiegoś czasu jestem mało gadatliwa bo dogo chodzi mi jakby miało lada moment zejść z tego świata :diabloti:

Już nie martwię się o Szelme....Pewnien gołąb pomyślał że ona jest posągiem i za blisko podszedł...Efekt? Kilka piór na ogonie mniej i zraniona duma :diabloti: Niech się cieszy ze nie stał się zakąską :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:bosz ...Pysiu twój blożek robi się coraz bardziej brutalny:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
No cóż :diabloti: Dopóki miałam tylko Zmorke to wszystko było bezpieczne wokół ;) Teraz wiem że mam też psa :evil_lol:

Co do brutalności to właśnie uratowałam Tommyego przed schowaniem go za kanape...Przyszedł sobie do Zmorki ...A ta postanowiła zachować go sobie "na potem" i zaczęła wciskać za kanape :crazyeye: Chyba robiła to niezbyt delikatnie bo zaalarmowały mnie dość dziwne odgłosy :evil_lol: Tommy lezał w rogu za kanapą a Zmorka wciskała go nosem za tenże mebel :diabloti: Najdziwniejsze jest to ze po odciągnięciu Zmorki kot sam wlazł za kanape i...usnął :crazyeye:
Szelma za to spi...Odmawia wyjścia na dwór :cool1: Podejrzewam drastyczną zmiane pogody bo przypomniało mi się że to zwierze jest wybitnie meteopatyczne ;) Czyżby nadchodziły upały wraz z końcem mojego urlopu? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']No cóż :diabloti: Dopóki miałam tylko Zmorke to wszystko było bezpieczne wokół ;) Teraz wiem że mam też psa :evil_lol:

Co do brutalności to właśnie uratowałam Tommyego przed schowaniem go za kanape...Przyszedł sobie do Zmorki ...A ta postanowiła zachować go sobie "na potem" i zaczęła wciskać za kanape :crazyeye: Chyba robiła to niezbyt delikatnie bo zaalarmowały mnie dość dziwne odgłosy :evil_lol: Tommy lezał w rogu za kanapą a Zmorka wciskała go nosem za tenże mebel :diabloti: Najdziwniejsze jest to ze po odciągnięciu Zmorki kot sam wlazł za kanape i...usnął :crazyeye:
Szelma za to spi...Odmawia wyjścia na dwór :cool1: Podejrzewam drastyczną zmiane pogody bo przypomniało mi się że to zwierze jest wybitnie meteopatyczne ;) Czyżby nadchodziły upały wraz z końcem mojego urlopu? :angryy:[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]..skomentuję to tak ......zwierzyniec nadaje się na terapię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Szelma za to spi...Odmawia wyjścia na dwór :cool1: Podejrzewam drastyczną zmiane pogody bo przypomniało mi się że to zwierze jest wybitnie meteopatyczne ;) [B]Czyżby nadchodziły upały wraz z końcem mojego urlopu? :angryy:[/B][/quote]
Dokładnie Pysiu,dokładnie...w niedzielę ma być podobno nawet 30 stopni:crazyeye:

Dobry wieczór:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']

Już nie martwię się o Szelme....Pewnien gołąb pomyślał że ona jest posągiem i za blisko podszedł...Efekt? Kilka piór na ogonie mniej i zraniona duma :diabloti: Niech się cieszy ze nie stał się zakąską :evil_lol:[/quote]

Jak milusio:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l-115.jpg[/URL]

[COLOR=darkgreen][B]A jednak zdjęcia na pontoniku są.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkgreen]Pysia a gdzie kapok???[/COLOR][/B][/quote]
Niepotrzebny mi :eviltong: Umiem pływać :p

[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]..skomentuję to tak ......zwierzyniec nadaje się na terapię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Razem ze mną ...:evil_lol:

[quote name='*Ania...Niuf*']Dokładnie Pysiu,dokładnie...w niedzielę ma być podobno nawet 30 stopni:crazyeye:

Dobry wieczór:loveu:[/quote]
No to fajnie :angryy:
Dobry Wieczór :loveu:

[quote name='madzia i medor']Jak milusio:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
Ululałam TZta :multi: Ululałam Tomisia :multi: Ululałam Zmorke :multi: I ululałam Szelmusie :multi: Mamło przy tym sama się nie ululałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']czesc ululana prawie Pysiu:diabloti: nadrobilam rzetelnie....troche czasu mi to zajelo i sie zmeczylam:evil_lol:[/quote]
A gdzie masz "ę" ?:diabloti: I " ł" ? :diabloti:
Lecę zaraz na kjakejsa :evil_lol:

[quote name='paula_z']Cześć Pysiu :multi: Poczytałam i się pośmiałam :D


:grin:[/quote]
Cześć Paula :multi:
No co? Nigdy Cię pies w doope nie uszczypnął? :cool1: Zabawa ze Zmorką wygląda tak:
Ona łazi i patrząc na mnie macha ogonem. Ja łapię temat i rzucam hasło " ZABAWKA" i biegniemy razem do pierwszej lepszej :evil_lol: Oczywiście jako czterołape zwierze ona jest pierwsza....Ale ja za to mam większy iloraz :diabloti: Więc podstępnie kradnę jej zabawkę i...No właśnie w tym momencie muszę chronić moje tyły bo za kare następuje potężny acz któtkotrwały szczyp w mą doopke :mad: Jeżeli nie wykazuję się odpowiednim sprytem to Zmorce udaje się dokonać tego :mad: Następnie warczę ja, warczy ona a sąsiedzi wzywają karetke pogotowia :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:evil_lol:tak Pysiulko tak:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Pewnie że tak bo śpiewałam dzisiaj TZtowi kołysanke na dobranoc :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej Pysia:)

Nie zazdraszczam:diabloti:, ale fajnie się masz z tym basenem i pontonikiem w ogódku:loveu::loveu::loveu: też chcem:placz:
Kiedy kończy Ci się urlop, żeby się w końcu pogoda zrobiła:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita']Hej Pysia:)

Nie zazdraszczam:diabloti:, ale fajnie się masz z tym basenem i pontonikiem w ogódku:loveu::loveu::loveu: też chcem:placz:
Kiedy kończy Ci się urlop, żeby się w końcu pogoda zrobiła:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Hej Kasiu :)
I to jest moje dziecko? :crazyeye: NIE!! Moja córka nigdy by mnie do pracy nie wygoniła :mad: :evil_lol:
Co do baseniku to polecam składany ;) Nie trzeba go odnawiać co wiosne ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...