Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

[quote name='madzia i medor']Mały diablik:loveu::loveu::diabloti:
[URL="http://imageshack.us"][/URL]

Zdjęcie nie jest identyczne, więc nie jest cytowane/kopiowane:siara:[/quote]
Kurna jak się te cholerne linki umieszcza? :cool1:
Kuna Ty też jesteś WIELKA :megagrin: :megagrin: :megagrin:

[quote name='Pegaza']hmm wiesz to wtedy nie wiem czy miałabym z kim lub czym wracać do domu:roll: jeśli chodzi o Pipi bo ta jak narazie częściej odwiedza salon niż ja:cool1: a Soma cóż jej urodzie już nic nie pomoże cokolwiek by nie wyczarowała to i tak na morderce wygląda:evil_lol: w oczach innych ludzi.[/quote]
No cóż ;) Coś kosztem czegoś :grins:
Właśnie mi przypomniałaś że dawno u fryzjera nie byłam :shake: :crazyeye: :cool3:
Soma mordulec zawsze może założyć peruke :diabloti: Mogę Ci zaoszczędzić kilka włosów z dziewczyn boby pasowały kolorystycznie ;)

Link to comment
Share on other sites

ty wiesz to jest dobry pomysł niufa bym miała podróbke :mdrmed: trzymaj trzymaj psa w domu podmienie a ludzie goopie to się nie zorientują jak rasa idzie:diabloti:
taa do mnie w przyszłym tygodniu nareście przyjdzie porządek zrobic z kudłami:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']ty wiesz to jest dobry pomysł niufa bym miała podróbke :mdrmed: trzymaj trzymaj psa w domu podmienie a ludzie goopie to się nie zorientują jak rasa idzie:diabloti:
taa do mnie w przyszłym tygodniu nareście przyjdzie porządek zrobic z kudłami:cool1:[/quote]
Dwa wory mam ;) Trzymać czy styknie? :evil_lol:
Co do fryzjera to ja muszę sama :cool1: Znaczy jechać do ....


Zmorka mlaska a Szelma chrapie....


Karol w sobote wyjeżdża do Anglii bo sobie wymyślił że popracuje w wakacje :placz: A ja matka teraz umieram ze strachu o niego :placz: Niech mnie ktoś przytuli....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Kurna jak się te cholerne linki umieszcza? :cool1:
Kuna Ty też jesteś WIELKA :megagrin: :megagrin: :megagrin:
[/quote]
Bierzesz sobie robisz klik prwym przyciskiem myszki i dajesz ,,kopiuj adres obrazka" lub klik klik;);) prawym przyciskiem, dajesz własciwości i kopiujesz adres obrazka:p

Wielka:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Przeca schudłam cztery kilo:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']
Karol w sobote wyjeżdża do Anglii bo sobie wymyślił że popracuje w wakacje :placz: A ja matka teraz umieram ze strachu o niego :placz: Niech mnie ktoś przytuli....[/quote]
Oćć :calus::calus::calus: Nie masz się co martwić, wielu moich znjomych tam "siedzi", był tam nawet mój brat i kuzyn, nie narzekają;););):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Bierzesz sobie robisz klik prwym przyciskiem myszki i dajesz ,,kopiuj adres obrazka" lub klik klik;);) prawym przyciskiem, dajesz własciwości i kopiujesz adres obrazka:p

Wielka:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Przeca schudłam cztery kilo:diabloti:[/quote]
Nie da się :crazyeye:
Teraz potrzebny mi jakiś program do ramek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Nie da się :crazyeye:
Teraz potrzebny mi jakiś program do ramek ;)[/quote]
Kliknij prawym przyciskiem myszy na fotkę,którą chcesz zacytować,wejdź we właściwości,dalej właściwości obrazka i adres,który należy skopiować a potem tylko wystarczy go wkleić w poście,który napiszesz:p:p

photofiltre:loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

będe uciekac bo teraz odkryłam, że chomik córki śpi sobie w najlepsze
o tej porze co jest poprostu niemożliwe:crazyeye: a podejrzewam że go hmm
zapaszek uśpił lekki:roll: ide mu wyczyścic domeczek:p

dobranoc Pysiu:sleeping: :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Oćć :calus::calus::calus: Nie masz się co martwić, wielu moich znjomych tam "siedzi", był tam nawet mój brat i kuzyn, nie narzekają;););):evil_lol:[/quote]
Martwię się....:shake:

[quote name='Pegaza']lece tulić Pysie:glaszcze: :calus: oj nie marudaj będzie dobrze kasiurke przywiezie:eviltong:

Dwa wory :hmmmm: a styknie :lol:

kopruch mnie atakuje :mad: zaraz mu włącze elektrik i balon tylko zobaczy:diabloti:[/quote]
Pewnie będzie ale czy ja zawału nie dostanę to nie wiem :shake:
Podaj adres to Ci wory wyślę :evil_lol:
U nas tego dziadostwa tfu tfu na razie mało ;)

[quote name='madzia i medor']Kliknij prawym przyciskiem myszy na fotkę,którą chcesz zacytować,wejdź we właściwości,dalej właściwości obrazka i adres,który należy skopiować a potem tylko wystarczy go wkleić w poście,który napiszesz:p:p

photofiltre:loveu::diabloti:[/quote]
Doopa :) Nic ;)
Jakiś namiar? Link albo co? :diabloti:
A na razie musisz się zadowolić tym :evil_lol:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/347licznyniufi261tkokn41.jpg[/IMG]
Kurwiki w oczach nadal widoczne :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']będe uciekac bo teraz odkryłam, że chomik córki śpi sobie w najlepsze
o tej porze co jest poprostu niemożliwe:crazyeye: a podejrzewam że go hmm
zapaszek uśpił lekki:roll: ide mu wyczyścic domeczek:p

dobranoc Pysiu:sleeping: :calus:[/quote]
Dobranoc :loveu:
Co do chomika to mogę podrzucić Ci Tommyego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']



Doopa :) Nic ;)
Jakiś namiar? Link albo co? :diabloti:


[COLOR=Red] Kurwiki w oczach nadal widoczne[/COLOR] :diabloti:[/quote]
To ja już nie wiem:niewiem:
Szukaj gdzieś w tych okolichach
[url]http://www.google.pl/search?q=photofiltre+download&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a[/url]

[COLOR=Red]Najważniejszy element fotki widoczny:multi:[/COLOR]:multi::multi::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']ostanie słowo i się ulatniam
ten chomik został zakupiony jak zginął tragicznie poprzedni więc wybacz
ale prezentu Tommemu nie zrobie :p ten ma żyć jak najdłużej:p
papa[/quote]
No to za zdrowie chomika :drinking:

[quote name='Nugatowa'][COLOR=magenta][B]czesc pysiu[/B][/COLOR] :loveu: :loveu: :loveu:
Jestem i patrze na ta już lichą twoją gromadkę:loveu:[/quote]
Wylichła ech wylichła ale za to wysypiamy się wszyscy :evil_lol:
Cześć Nugatowa :loveu: :loveu: :loveu:

[quote name='madzia i medor']To ja już nie wiem:niewiem:
Szukaj gdzieś w tych okolichach
[URL]http://www.google.pl/search?q=photofiltre+download&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a[/URL]

[COLOR=red]Najważniejszy element fotki widoczny:multi:[/COLOR]:multi::multi::diabloti:[/quote]
Będę szukać ;)

Ide spać ...Dobranoc i spokojnych snów :loveu:

Link to comment
Share on other sites

próbuje...wstawic linka gdyby cos nie tak to sie prosze mnie tu nie smiac.....


[URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/347licznyniufi261tkokn41.jpg[/URL]


działa czy nie???

za chwile sie zobaczy....


Pysiu i dodam ze Twoje maleństwo , ktore odratowałas jest przesliczne.....
mały pomiot jest juz bardzo duzy i smieszny ale chyba Zmorce dał popalic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:małe bouviki ....Bahiya....Zmoreczka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
Witaj Alu :multi:
[quote name='Agunia-Pańciunia)']próbuje...wstawic linka gdyby cos nie tak to sie prosze mnie tu nie smiac.....


[URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/347licznyniufi261tkokn41.jpg[/URL]


działa czy nie???

za chwile sie zobaczy....


Pysiu i dodam ze Twoje maleństwo , ktore odratowałas jest przesliczne.....
mały pomiot jest juz bardzo duzy i smieszny ale chyba Zmorce dał popalic.[/quote]
A czy ja się kiedykolwiek śmiałam? ;)
Oj dała popalić Bahiya Zmorce :evil_lol:

[quote name='bonita']Cześć Pysiu :)
Ale ładne retro z niufkiem :loveu:[/quote]
Cześć Kasiu :)
To retro zrobiło się tak jakoś ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']



Karol w sobote wyjeżdża do Anglii bo sobie wymyślił że popracuje w wakacje :placz: A ja matka teraz umieram ze strachu o niego :placz: Niech mnie ktoś przytuli....[/QUOTE]

Tulę Cię z samego rańca:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hugo-Kochaś']Tulę Cię z samego rańca:calus:[/quote]
:loveu: Dzięki kochana :loveu:

[quote name='madzia i medor']Witaj Zmorko - Szelmowata babciu:p[/quote]
Witaj Plująca na Monitor :diabloti:

[quote name='bouvik']Cześć Pysiu:lol:
Chodź do mnie nowe foty pooglądać:razz:-znaczy te od ciebie:evil_lol:
Ja cię tez tule cieplutko- nie martw sie o Karola- da se chłopok rade w tej Anglii:p Duży już jest;)[/quote]
Już lece bo przecież ja tych fotek WCALE nie widziałam :evil_lol:
Serce mnie boli....Se wymyślił kurna :cool1:

[quote name='*Ania...Niuf*']Cześć Pysiu:loveu: same słodkości na zdjęciach:loveu: a najlepsze jak ci wnusia zjada Zmorke:diabloti:[/quote]
Jeszcze troche a by naprawde zjadła :diabloti:


Karol miał wyjechać 10-go. Ale ze względu na strach przed zamknięciem lotnisk choćby chwilowo zdecydowali że pojadą autokarem...I okazało się że wiele osób podjęło taką decyzje :angryy: Bilety były albo na sierpień albo na ...tą sobote :roll: Więc teraz jest urwanie głowy i załatwianie ubezpieczenia, zakupy, przygotowanie rzeczy na łapu capu :angryy: Jedzie na 2 miesiące więc trzeba go dokładnie spakować....
Boli mnie serce, brzuch się skręca, moje ciśnienie jest na skraju zapaści i chyba zaraz umrę :placz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Napisał [B]Pysia[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6287027#post6287027"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]


Karol w sobote wyjeżdża do Anglii bo sobie wymyślił że popracuje w wakacje :placz: A ja matka teraz umieram ze strachu o niego :placz: Niech mnie ktoś przytuli...[/I]
[/QUOTE]

Pysiu , to ja Twój głos rozsądku :diabloti:
Karol to już duży chłopiec , dorosły , prawie samodzielny , czas odciąć pępowinę , nie można być nadopiekuńczym.
Poradzi sobie , odpocznie od Ciebie :diabloti: zwiedzi kawałek świata , przy okazji zarobi troche grosza.
Więc się tak nie zamartwiaj , będzie wszystko dobrze.
Nie wysyłasz 7 latka na pierwszą kolonię ;) tylko[B] dorosłego[/B] mężczyznę :diabloti:


ahhh te mamusie , a potem żona/konkubina musi walczyć z taką by oderwać chłopa od mamusinej spódnicy :diabloti: [I].[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...