Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

[quote name='Evelina']Sie nie smiej, bo ja juz i tak nie wiem gdzie jest "u nas" :oops:[/quote]
Moja droga :cool1: gdzie kolwiek będziesz mieszkać to TU w PL jest u Ciebie :diabloti:
tam to jesteś w gościach :cool3: żabów chyba nie lubisz :razz: wolisz schaboszczaka nie ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Jestem :)
Zmorka teraz postanowiła nas zrobić w konia i poszła spać:mad: Druga noc nieprzesapna przede mną:cool1: Malucha przynajmniej jednego wyczuwam pod ręką w brzuszku więc to jeszcze nie koniec ;)
A ja?
Wyglądam jakbym zarżnęła stado swiń :diabloti: I to brutalnie :evil_lol:[/QUOTE]
Buhahahah:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Dawaj foty:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Moja droga :cool1: gdzie kolwiek będziesz mieszkać to TU w PL jest u Ciebie :diabloti:
tam to jesteś w gościach :cool3: żabów chyba nie lubisz :razz: wolisz schaboszczaka nie ? :evil_lol:[/QUOTE]Mnie tu tez dobrze :loveu:
Zaby to Francuz jada tak rzadko, ze az dziw bierze czemu im to zarzucaja ? :eviltong:
Oni sa bardziej ostrygojady/ostrygolowy/ostrygowsio :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Jestem :)
Zmorka teraz postanowiła nas zrobić w konia i poszła spać:mad: Druga noc nieprzesapna przede mną:cool1: Malucha przynajmniej jednego wyczuwam pod ręką w brzuszku więc to jeszcze nie koniec ;)
A ja?
Wyglądam jakbym zarżnęła stado swiń :diabloti: I to brutalnie :evil_lol:[/quote]

[B]o rany, to ona może sobie zrobić przerwę pomiędzy narodzinami wszystkich ? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Mnie tu tez dobrze :loveu:
Zaby to Francuz jada tak rzadko, ze az dziw bierze czemu im to zarzucaja ? :eviltong:
Oni sa bardziej ostrygojady/ostrygolowy/ostrygowsio :eviltong:[/quote]
Ja nie twierdze że Tobie jest tam źle ,ale zawsze będziesz i tak Polak mały :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Ja nie twierdze że Tobie jest tam źle ,[B] ale zawsze będziesz itak Polak mały[/B] :p[/QUOTE]A pewnie i do tego wielce dumny :loveu:
Chyba nie masz co do tego watpliwosci ?

[B]Pysia[/B], a nie da sie tak delikatnie przepchnac blizej wyjscia tego ktory sie ociaga ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina'][B]A pewnie i do tego wielce dumny[/B] :loveu:
Chyba nie masz co do tego watpliwosci ?

[/quote]
Ciesze się że tak myślisz :p nie cierpie ludzi którzy się wstydzą i wypierają swoich korzeni :cool1:

Pyśka i co i co i co ??
jak rżnięcie :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]o rany, to ona może sobie zrobić przerwę pomiędzy narodzinami wszystkich ? [/B][/quote]

moze, ;)

[quote name='Vectra']
jak rżnięcie :cool3: :cool3:[/quote]
rżnięcie to bylo jakies 2 miesiące temu i teraz sa tego małe czarne efekty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Ciesze się że tak myślisz :p nie cierpie ludzi którzy się wstydzą i wypierają swoich korzeni :cool1: [/QUOTE]Zachwalam, i to z niezlym skutkiem, tylko te ladniejsze korzonki :evil_lol:
Mialam cos strugac w PS i mi te czarne miski wene odebraly :oops:

Link to comment
Share on other sites

Zmorka odpoczęła, ożyła ale nie widać aby miała ochote rodzić :mad: Zaraz dostanie oxytocyne i zobaczymy ...
Jestem tak zmęczona ze zaraz padne :roll: Zlitowałaby się bo takie oczekiwanie usypia :cool1:
Maluchy pojadły i śpią :loveu: Mama je ciągle myje i robi zadyme w koszyku w ten sposób :evil_lol: A bąble tak są najedzone że ze szczurków zrobiły się bambaryły :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnes1']PYSIU GRATULUJĘ CI WYTRWAŁOŚCI I MAŁYCH JUZ WYKLUTYCH ZMOREK.:loveu: JA JESTEM CHYBA NIEMNIEJ WYKOŃCZONA OD CIEBIE:oops: , ALE JESZCZE TROSZKĘ CI POTOWARZYSZĘ:evil_lol: JAK MYŚLISZ, ILE JESZCZE MOŻE BYĆ BOBASKÓW?:cool3:[/quote]
Nie mam pojęcia ile ale niedużo bo Zmorka schudła po tych olbrzymach ;) I niech już zacznie bo się zaczynam niepokoić :cool1:

[quote name='jo-jo']Pysiu ona się obudzi i zacznie w najbardziej nie spodziewanym momencie :evil_lol:
Ale sie ciesze z maluchów :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
Obudziła się i się wierci i ziaje :roll: Mam nadzieje ze to nie z gorąca ....

[quote name='beria']Oooo, Pysiu, wszystkiego najlepszego :loveu: :loveu: :loveu:
Baby górą :multi: sprężajcie się z porodem, bo zaraz idę spać, a chcę znać rezultat :cool3:[/quote]
Ja to bym się chętnie sprężyła :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...