Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

Trochę sie ożywiła i pobawiła piłką ze mną. Jest lepiej niż wczoraj ale zobaczę jak będzie sie na spacerze na łąkach zachwywać.

Taka była wczoraj dziwna że ja całą noc nie spałam tylko patrzyłam czy nie ma goraczki i czy normalnie oddycha!  Mam taką traume po Lusi że ...

Na razie  powstrzymuję sie od całkowitej paniki bo darła juz ryja, cudowała i wymyła małego dokładnie. Czyli jakby zachowanie jej wraca do normy.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie ze lepszy. Ale to fakt ze ona sie zmieniła. Teraz pcha mi się na kolana często.  Jest powazniejsza. Opiekuje się smarkaczem, myje mu brzunia, cycusia. Wylizuje też pysio.

Moje dwa puliki wkomponowały się w nasze życie bezproblematycznie i słodko :) Absolutnie nie aniołki, ale normalne psy :) Takie jak lubię ;)

 

 

Ale zawsze będzie mi brak kombinatorstwa niufków.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gdyby ktoś jeszcze onas pamiętał to:

 

Zmorowatość jest z nami nadal i oby jak najdłuzej!

[attachment=13002:_MG_8057.JPG]

 

Nawet nie odstaje od maluchów ;)

[attachment=13003:_MG_8165.JPG]

 

Zirka ma powyrywane przez smarkatego Pele sznurki. Łysa...  Wystawy zawieszone az do odrośnięcia ( to potrawa...)

[attachment=13004:_MG_8191.JPG]

 

Pele jest cudny :) Rośnie pięknie i zapowiada sie na całkiem fajnego faceta. Charakter: kocham Cie nieustannie <3

[attachment=13005:_MG_7726.JPG]

 

 

 

Do tego wszystkiego pod opieką niejaka mam Czakiego. Psa w typie nowofundlanda. Bardzo skrzywdzonego psa.... W niedziele jedzie z dt do hotelu Chata Leona. Tam będą nad nim pracować bo pies jest trudny. Konieczna pomoc finansowa!

https://www.facebook.com/events/439105646250987/

 

I zapraszam na bazarek Czakusia: https://www.facebook.com/events/639195579558022/

 

Link to comment
Share on other sites

Uwierz że Zmorce nie można odmówić niczego :)  Zwłaszcza teraz kiedy z niej starowinka. Robi z nami co chce. Drze ryja nie gorzej od Zdziry ( często Zdziry nie słychać ;) ).  Cesarzowa teraz nie prosi a rząda :) I dostaje :)

 

Sznurki rosną długo. Oj długo....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...