Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niedzwiedzica']No tośmy sie "powystawiali " w Warszawie... Trochę mi żal. bo szykowałam psy , dłubałam,a teraz d....Myslę,że mogli spróbowac jakos ten problem rozwiązać inaczej, a co wy o tym myslicie ?


...[/quote]

Ja myślę, że przełozenie wystawy na inny termin byłoby lepsze, ale wiem jak ciężko to zrobić :(
Też się szykowałam, ale wiesz...taki mały gest ze strony ogranizatorów - to chyba dobrze.

Link to comment
Share on other sites

W zeszly roku powiedzialm sobie:nie zglosze wiecej do Wawy.W zeszlym roku organizacja byl atak podla ,ze szkoda mi po prostu bylo potem pieniedzy na nia wydanych.Zostal tylko niesmak i psy do generalnego prania,ubrania do prania ekstra,auto do myjni.
I mialam racje nie zglaszajac do Warszawy.Znowu jakies cudo.Warszawa uwazam powinna zostac pozbawiona organizcaji wystaw miedzynarodowych .Od lat pokazuje ,ze to za duza impreza jak na to miasto.
Co do odwlonia.Przy odrobinie dobrej checi wystarczylo psy z piatku przeniesc na sobote i niedziele.I wolk syty i owca cala.Zeby Wam poprawic humory 8) powiem tylko,ze zwrot kosztow za wystawe bedzie po potraceniu kosztow jakie poniesli organizatorzy..............a wiec ciekawe ile zwroca,,,zwazywszy ,ze Torwar watpliwe by odpuscil cala cene za wynajem itp ..itd....
Uwazam,ze cala ta heca ma najmniej wspolnego z osoba Jana Pawla ,,i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Oj, nie mozesz tak mówić.
Rozumiem, że odczułaś niesmak, pamiętaj jednak, że Warszawa to stolica - tu też powinno kwitnąć życie towrzyskie a w tym takie imprezy. Poza tym, moze nauki trzeba nie rok, a trzy lata, a potem już gładko pójdzie?
A co do odwołania to nie widzę innej przyczyny jak śmierć Ojca Świętego :(

Link to comment
Share on other sites

To własnie miałąm na mysli, mówiąc,że były inne mozliwości. Dla chcącego...A ciekawe,jakie KOSZTY sobie W-wa policzy ??? Przeciez koszt wydania katalogu to bynajmniej nie 20 zł, za jakie jest sprzedawany :wink: A jesli zapłacili za wynajem Torwaru na 3 dni, to trzeba było wystawę zrobić w 2, bez fajerwerków i szumu, nawet bez publiczności.I kto by chciał przyjechac, ten by przyjechał. A temu, kto by nie chciał, powinni oddac pieniądze, wtedy właśnie po potrąceniu kosztów wynajmu. Kolejny raz Warszawka dała d....Jeszcze też pamiętam upojny ubiegłoroczny parking koło wystawy :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Tajdzi ;"Poza tym, moze nauki trzeba nie rok, a trzy lata, a potem już gładko pójdzie? "

Juz 3 razy byłam na Miedzynarodowej w W-wie i za każdym razem było nieciekawie-na Torwarze koszmarny tłok i hałas, w ub. roku ten parking-horror. Czyli 3 razy juz było.... to kiedy "pójdzie gładko " ??? :evil:
Jak sama mówisz, to w końcu STOLICA,to do czegos .zobowiązuje..popatrz na to oczami wystawców spoza W-wy

Link to comment
Share on other sites

[b] :evilbat: - moge tylko tyle napisac o warszawskim oddziale, bo wszystko inne byłoby niecenzuralne :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: [/b]Tak jak pisze Niedzwiedzica - powinni rozłozyc sedziowanie piatkowe na sobote i niedziele - byloby trudno, ale mozna by to bylo zrobic. A tak - my za to wszystko zapłacimy.... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Jakbym to ja organizowała - miałybyście już swoje pieniążki na koncie ;)

Ja raczej smucę się tym, że tak jest:(
W końcu tyle osób miało zjechać
mieliśmy się szczycić...
Ogólnie
jakaś kicha

Podobnie jak Dworzec Centralny - główny dworzec warszawy a śmierdzi siuśkami :roll: niezła wizytówka, co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']FUKA, zapłacimy i to pewnie słono :evil: oddział SOBIE krzywdy nie zrobi . Czytałaś post Aluzji ,ze odliczą sobie koszty manipulacyjne ( szkoda tylko,ze manipuluja nami i NASZYMI pieniędzmi to niemałymi ) :evilbat:[/quote]
Każda osoba dostanie zwrot w pełnej wysokości...
Akurat tym razem ZK sam sobie robi krzydę, nawet nie będę Wam wymieniała kosztów, jakie ZK poniósł i to nie kosztem wystawców.

Link to comment
Share on other sites

Aga_0 :jesli będzie tak, jak napisałas, odszczekam swoje stwierdzenie o krzywdzie :oops: Wyobrażam sobie, jakie sa koszty takiej imprezy i własnie dlatego dziwi mnie ta decyzja. Akurat wiem o podobnej sytuacji ,tylko w branży hippicznej, która również była przewidziana na te trzy dni. Została przeniesiona na sobote, niedzielę i poniedziałek. Juz informuja wszystkich zainteresowanych, w całej Polsce, bo to wazna, ogólnopolska impreza. Czyli można....

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że ZK naprawdę zależało na jak najlepszym (zarówno dla nich jak i wystawców) rozwiązaniu sprawy. Niestety z tego co mi wiadomo, icg decyzja nie była samodzielna. ZK musiał dostosować się do zaleceń... Piątku nie dało sie rozłożyć na sobote i niedzielę, a poniedziałek odpadał, bo Torwar powiedział Bye bye...
Moja serdeczna przyjaciółka pracuje w ZK w Wawie i powiedziała mi, że decyzja, co do kaski jest jasna - każdy dostanie 100% tego, co zapłacił. Póki co nie mam powodu jej nie wierzyć, bo komu jak komu, ale mi by kitu nie wciskała.
Natomiast, nie wiem dlaczego wszyscy twierdzą, że ZK łatwiej było odwołać... gwaratuje, że nie! Oni teraz siedzą, wydzwaniają, piszą depesze itd. - to oni właśnie nie mają czasu na tak GŁOŚNĄ ŻAŁOBĘ. Nie jestem kompetentna, by ujawniać straty ZK, ale dla przykładu, powiem Wam, że katalogi jadą wprost z drukarni, na skład makulatury... najwyższa cena jaką udało im sie osiagnąć za kg makulatury to 26 groszy...

Dlatego właśnie, choć sama już prawie od 2 miesięcy przygotowywałam Czikę, to odpuściłam z wyrażaniem opinii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Tylko prosze za bardzo sie nie smiac ;-)
[URL=http://img231.exs.cx/my.php?loc=img231&image=10000175ed.jpg][img]http://img231.exs.cx/img231/391/10000175ed.th.jpg[/img][/URL][/quote]
[b]Nitencja[/b] - a kto jest tym szczęśliwcem? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Nitencja"
Za chwile sobe zrobie oklady z welszy bo mnie dopadla angina i trzeba sie jakos leczyc :) a wieczorem oklad z airedale :lol:[/quote']
[b]Nitencja[/b] - to naprawde beznadziejny sposob leczenia kazdej dolegliwosci; my na podkarpaciu sami robimy kobietom okladay, gdzie te hanysyyyy???

Link to comment
Share on other sites

[b]Martini*** [/b] dokładnie. Zawsze znajdzie się coś do popilnowania, a najlepiej pilnuje się resztek śniadaniowych, szczególnymi wzgledami cieszy się chlebek z masełekiem. Można baaaaardzo długo pilnować.
Na straży :lol:
[URL=http://img146.exs.cx/my.php?loc=img146&image=10000109ja.jpg][img]http://img146.exs.cx/img146/7083/10000109ja.th.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...