Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

Generalnie niewiele osob pochwalilo sie fotkami swoich pieskow.

Bylo zdjecie Lady (dlaczego tylko jedno ????? ), byl Fuzlak (porzadna kolekcja ale moglaby byc wieksza ;), byly tez pieski od Yorkies, no i moja sunia.

Pytam wiec gdzie jest reszta ???? :evil:

Tlumaczcie sie tutaj mili moi i umieszczajcie zdjecia :)

Przepraszam bardzo, ja się nie muszę tłumaczyć, bo wstawiłam calą masę zdjęć Misi!!! A airedale to też psy! No, może nie pieski, ale na pewno psy z grupy 3!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pytam wiec gdzie jest reszta ???? :evil:

Tlumaczcie sie tutaj mili moi i umieszczajcie zdjecia :)

Wind gdyby maltańczyki należały do 3 grupy to też bym umieśćiła zdjęcia mojego pieseczka :wink:

Owczarnio to zdjęcie też jest cudowne uwielbiam w Yorkach to że są takie małe i śliczne.

Link to comment
Share on other sites

Flaire:

Zdjatek nigdy nie za wiele, a tym bardziej takiej pieknosci i madrosci jak Misia. Powiem Ci tak na marginesie, ze ostatnio troche sobie czytalam o airdealach. Prawie usiadla z wrazenia pod ciezarem ich zaslug na polu bitwy, w wywiadzie, i w doraznej pomocy walczacym na froncie :)

Komplementow naczytalam sie jeszcze wiecej, ale jak Twoja Misia to przeczyta to nie bedzie wiedziala co nosic wyzej: ogon czy glowe ;)

Himka:

Nie ociagaj sie tylko wrzucaj zdjatka :) Bardzo chetnie obejrzymy i popdziwiamy :) No czekamy !!!!

iWoNai:

A gdzie Twoje fotki ?????

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Himka:

Ja również czekam na foty!!!

Lady napisała:

Wiem, że wiele osób, gdy widzi psa z kucykiem ma mieszane uczucia,

No niestety :-?, ale oczywiście nie mam nic przeciwko ostrzyrzonej grzywce :wink: jednak mój piesek nosi kokardkę i wcale mu to nie przeszkadza :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dobra jeżeli chcecie żebym wstawiła zdjęcie (bo w końcu Maltańczyk należy do gr. 9 a nie 3) to nie ma problemu postaram się jutro to zrobić :D . Nie wstawię teraz ponieważ jeszcze nie nigdy nigdzie nie wklejałam fotek mojego pieska :oops: i nie mam ich w internecie na żadnym serwerze tylko na dysku. A czytałm że nie można wstawić zdjęcia z dysku :( .

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem gdzie skanuja zdjecia za pieniazki, ale mozesz popytac w malych firmach reklamowych. Maja tam skanery i swiadcza rozne uslugi, wiec czemu nie mieliby Ci kilku zdjec nie zeskanowac.

A tak na marginesie. Moze zrobimy jakas wspolna sesje fotograficzna yorkow na jakiejs polanie w Wawie??? Ja sluze cyfrowka :)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Czyzby ktos sugerowal ze klamie ? . :evil: .....hmmmmm?:P.

Skanera nie posiadam ,tylko moj braciszek.Sama go nie zreperuje,a to ze nie oddaje go przez taki dlugi czas do naprawy-to nie moja wina.

W ubieglym roku wysylalam zdjecia pod pewien adres ( namiary sciagnelam z netu)...z tym ze za 1 zdjecie placilam 5 zl :(.

Przykro mi ,ale nie mam zamiaru placic tylu pieniedzy za 1 zdjecie.

Mi sie nie spieszy:).

Predzej cyz pozniej cos umieszcze.Nie pali sie:).

Pozdrowienia dla niecierpliwych :P

Link to comment
Share on other sites

Sesja fotograficzna... Fajnie by było!

Jak na razie dowiedziałam się, że znajomi mają w domu skaner. Może u nich się uda!!!

A może jest tu jakiś fanatyk komputerowy i wie, jak założyć domene na www.prv.pl ??? Bo mi coś nie wychodzi... :( A mam 2 dni na zamieszczenie strony w internecie!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...