Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

Dzięki za życzenia szybkiego powrotu mojej cyfrówki. Bez niej też sobie jakoś dawałem radę, zresztą nadal uważam, że obecne aparaty cyfrowe jeszcze nie nadaja się do robienia zdjęć zwierzętom, no może z wyjątkiem żółwi i to tylko lądowych, bo wodne są zbyt szybkie. Jedyną zaletą cyfrowych aparatów jest szybkość umieszczania zdjęć w sieci nic poza tym.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jborowy, w kwestii jakości zdjęć robionych cyfrówką, nie mogę się z tobą zgodzić. Oczywiste jest, że przecietna cyfrówka nie dorówna jakością profesjonalnej lustrzance, ale nie miałeś chyba na myśli zawodowego zajmowania się fotografią? A jeśli chodzi o zdjęcia amatorskie, to mój Klakier z pewnością nie należy do żółwi, a zdjęcia któremu robię, można (myślę nieskromnie) zaliczyć chyba do raczej udanych? W końcu od czego funkcja zdjęć seryjnych, czy też funkcja zdjęć w ruchu...

Z całą sympatią pozdrawiam.

Fotoamator maniacki Myszka Plegowa.

Link to comment
Share on other sites

pleg, czy mogłabym Was prosić o zmniejszenie tego jednego szerokiego zdjęcia do regulaminowej szerokości, czyli nie więcej niż 500 pikseli? Takie szerokie zdjęcia poszerzają również pola tekstu i utrudniają czytanie. Z góry dziękuję. - Mod Flaire

Link to comment
Share on other sites

Flaire, oczywiście że zmniejszymy, powiedz tylko które, bo sprawdziliśmy właściwości wszystkich i u nas żadne nie ma powyżej 500 pikseli.. help, bo nie wiemy co zmniejszać..

Pleg i Myszka Plegowa

Link to comment
Share on other sites

Flaire :D

-------miałaś zły dzień, że tak naszą nową i znakomitą fotografkę ....besztasz i to nie ....z baszty ? :wink: :wink: :wink:

Ale tak na serio, czytanie na szeroko jest niewygodne.

Myszka Plegowa :D

-------dawaj więcej tych fotek! Mam nadzieję, że jborowego żałość i wściekłość nie ogarnie..., ten to umie opowiadać historie z fotami!

Pozdrawiam artystów!!!

Link to comment
Share on other sites

Pleg - o wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Swiętami Bożego Narodzenia, czyli cyfry nad analogiem prowadzilismy dyskusję z Wing i Flaire wczesniej na tym topicu lub na "Terierach Walijskich", już dokładnie nie pamietam, poszukaj sobie jak chcesz. Zresztą takich dyskusji jest wszedzie pełno, gdyż ceny cyfry zaczęły już być realne.

Nigdy nie twierdziłem, że cyfrą nie uda się zrobić dynamicznego zdjęcia zwierza. Celowo, zresztą napisałem "uda się" gdyż te zdjęcia robi się w ślepo i być może coś się trafi. Zdecydowanie lepiej już robić po zmierzchu w świetle lampy błyskowej.

Chodzi mi tylko o to, żeby uchronić tych co cyfry nie mieli w ręce, a mają ochotę ją kupić, przed rozczarowaniem.

Link to comment
Share on other sites

jborowy masz rację, że ta dyskusja byłaby kolejnym powtórzeniem.

Jeśli chodzi o jakość zdjęć to zgódźmy się, że zależy ona od jakości aparatu - bez względu na to czy jest on cyfrówką czy analogiem. Oba typy mają swoje wady i zalety. Zaznaczam, że dostrzegam wady cyfrówki.

Pozdrawiam. Myszka Plegowa.

Link to comment
Share on other sites

aga dostojeństwo Klakierowi nie pasuje z związku z tym szybko się z niego spłukuje ;-)

_295394_n.jpg

bogula więcej fotek zgodnie z życzeniem :-)

Skoro już byliśmy w lesie, żal byłoby nie zatrzymać się na jagody..

_295398_n.jpg

i na pożegnanie roześmiany Klakier - cieszy się myślą, że jedzie na wakacje...

_295393_n.jpg

Dziś po południu jedziemy nad morze - obiecujemy przywieźć dużo ładnych Klakierkowych zdjęć.

Z urlopowym pozdrowieniem: Pleg, Myszka i Klakier

Link to comment
Share on other sites

Beata :D - dzięki

aga_ :D podczas robienia fotek głównie wciskał się mój młodszy synek Maciej :D a Piotrusia to najczęściej widać nogi (podczas grania w piłkę i w czerwonych kaloszach) :lol: no może go widać w oddali na fotce, gdzie Kircia biegnie do fotografa :D tam jesteśmy w trójkę :D Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...