Jump to content
Dogomania

kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

[quote name='peate']ihabe czy kiedy Frela mieszkala u Was było cos szczególnego co jej jakoś specjalnie smakowało?
chcielibyśmy dawac jej teraz same rarytasy[/quote]

proszę nie dobija się leżącego. To wszystko moja wina, jestem taka sama jak ci źli ludzie. Zrobiłam krzywdę Frelci i nie potrafię z tym żyć. Jestem podła. Zabrałam psa, pozwioliłam jej pokochać nas, pokochałam ją, stała się członkiem naszej rodziny a potem ją oddałam bo nie dałam sobie rady. Co ze mnie za człowiek?
Nie powinnam pomagać bo zamiast pomocy sieję tylko spustoszenie i ból.
Nawet nie wiecie jak bardzo soba gardzę. Nie potrafię dziś wejść na inne moje wątki, bo tam jeszcze żadnemu psu nie zroibiłam takiego świństwa .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='peate']ihabe czy kiedy Frela mieszkala u Was było cos szczególnego co jej jakoś specjalnie smakowało?
chcielibyśmy dawac jej teraz same rarytasy[/quote]

okazało się, że bardzo lubi biszkopty bananowe, pożera je tak samo jak mięso .


Frelcia przeprowadziła się do mnie, teraz śpi spokojnie obok jak aniołek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Jestem nowicjuszem na dogo. Czytam dziś cały wątek i płakać mi się chce...

Jutro wysyłam na konto Frelci 1.000 złotych...[/quote]



Wpłata 1000zł jest już na koncie, bardzo dziękujemy :loveu:

Frelcia spokojnie przespała całą noc, obudziła się dopiero o 11-tej :p
Zjadła , pochodziła troszkę , potem była wizyta domowa i dostała zastrzyki. Teraz sobie odpoczywa.

Link to comment
Share on other sites

maly ot

zapraszam na aukcje dla zywieckich chorych kotkow

[B]Bilety do kina na dowolny film[/B] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/bilety-do-kina-film-wybierasz-ty-na-koty-w-lecznicy-do-30-10-a-148777/#post13147772][B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]KLIKNIJ[/COLOR][/SIZE][/B][/url]

Link to comment
Share on other sites

Frelciu..nie jesteś samotna...na wątku ani w zyciu...ja podczytuje watek regularnie(przynajmniej staralam sie )- tylko nie mialam jak pomoc- wiec co mialabym pisać....strasznie smutne, co pisze bubu....mam tylko nadzieje, ze moze chodzilo Ci po prostu o domek- ze czulas sie samotna tam w lecznicy i dlatego twoj stan sie pogorszł..moze jednak teraz bedzie lepiej????Choć troszkę...bubu...napisalas, ze Frela pochodzila troszke..to jak jest teraz??Ona rzeczywiscie chodzi troche???

Link to comment
Share on other sites

Frelcia jest bardzo chora:-(:-(:-(
Serce pęka patrząc na jej ból w oczach:-(:-(
Nasza Minisia wczoraj odwiedziła swoją Astrę -Frelcię. Była dzielna, nie płakała ale pękła w domu:-(:-(
Czy Frelcia nam kiedykolwiek wybaczy , że nie zostaliśmy jej domem na zawsze?:-(:-( Czy ja sobie to kiedykolwiek wybaczę?:-(

[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Frela/090710/IMG_0153.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Historię wspaniałej suni Freli znam od niedawna, a od razu zawładnęła moim sercem. A to, co zrobiła dla niej Bubu w jej ostatnie dni - jest wielką sprawą!
Teraz już Frelci lepiej niż nam...


Żegnaj, kochana Frelciu!!!

Do zobaczenia w lepszym świecie!

Link to comment
Share on other sites

bardzo mi przykro :( :( :(
czy ktoś moze mi powiedziec, dlaczego noc była ciezka? frela cierpiała? nie było innego ratunku?
A co z bazarkiem, z którego pieniązki miały być na frelę? (KOŃCZY SIĘ 19.10)
na spłacenie długu, czy moze dla psów, które macie pod opieką, napiszcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...