Jump to content
Dogomania

Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki ,niech któraś zrobi mu allegratkę,i da mi znać to przyślę kod na wyróżnienie ogłoszenia.
Faktycznie bardzo podobny do Fuksa.Nóż się w kieszeni otwiera na myśl o zwyrodnialcu,który doprowadził go do takiego stanu.Ale teraz już będzie tylko lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']DObra bobra to chyba możemy go już oficjalnie ochrzcić Rufusem???:cool3:
a co za tym idzie zabrać się za ogłoszenia:multi:[/quote]

Myślę, że to imię pasuje do niego, a poza tym większość ma rację :evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

DObra bobra to chyba możemy go już oficjalnie ochrzcić Rufusem???:cool3:
a co za tym idzie zabrać się za ogłoszenia:multi:

moze znajdzie sie jakaś zdolna bestyja i napisze chwytający za serce tekst do ogłoszen???
ja totalnie nie mam weny:placz:

no i nie wiemy a wiele o jego charakterze.Mysle jednak ,ze mozemy go spokojnie opisywac w samych superlatywach:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ola widzę, że co wątek to Cię gdzieś spotykam :cool3:
ale mnie też zwabiło zdjęcie tym bardziej, że sama mam dwa wyżłowate i potwierdzam, że Rufus (?) tez wygląda wyżlowato-jak wyżeł niemiecki szorstkowłosy tylko w zupełnie 'niecodziennym' umaszczeniu.
miał psiak pecha, że trafił w życiu tak źle, ale i szczęście, że w końcu ktoś zainteresował się jego losem. a jak trafił na dogo to musi być juz dobrze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gibon301']Ola widzę, że co wątek to Cię gdzieś spotykam :cool3:
[/QUOTE]
ano widać przyciągają nas podobne piesy:cool3:
to czekam na opis pieska chwytliwy do ogloszen i robie.Myrkurrrrrrr pisala ,ze będzie dziś pozno ale pewnie nam cos o Rufusie napisze wiecej;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem, już jestem, ale prawie nie żyję i nie kontaktuję, tak potwornie zmęczona jestem :shake: Jeśli chodzi o imię dla psiaka, to myślę, że powinien pozostać [B]Rufus[/B] - pasuje do niego. Więcej informacji postaram się uzyskać w przyszłym tygodniu. Wczoraj rozmawiałam z Panią z TOnZ, ale wspomniała mi wtedy tylko o tym drugim piesku - otyłym i mówiła, że potrzeba będzie troszkę czasu, by zbadać jakim psem jest Rufus.

Dziękuję także kolejnym osobom, które zainteresowały się losem Rufusa i tym, które do niego zaglądają.

Nie będzie dziś ze mnie pożytku :shake:

Acha, ktoś pytał o wiek Rufusa - około 8 lat, napisałam w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

I ja nie wytrzymałam - jeszcze jeden czarny nochal! Jak trochę przytyje to i do Zulusa, i do Bolka, i do wielu innych cudnych czarnych potworów będzie podobny. Jak można mu pomóc? Ja mogę tylko finansowo i to bardzo skromnie. Ale może przyda się grosik?

Link to comment
Share on other sites

Cytat:

Dowiedziałam się jeszcze, że ten facet, który trzymał tego biedaka, ma jeszcze jednego psa :angryy: który jest otyły :shake: Pani z TOnZ przypuszcza, że ten człowiek ma coś z głową... stoją obok siebie dwie budy - w jednej psiak głodzony, w drugiej otyły... Przy czym ten drugi piesek na razie u niego został, ponieważ Państwo z Zakrzowa nie mają już miejsca...[/quote]

Wiecie co!! podobny przypadek był u moich znajomych. Oni wzięli dwa psy ze schronu jednocześnie. Jednemu i drugiemu dawali miskę i sobie szli...tylko jeden chudł i był ciągle głodny, drugi natomiast gruby jak beka... okazało sie ,że grubas był dominującym i zabraniał chudzince jeść.:shake: I to ja na to wpadłam!! jestem mądra ,a nie wyglądam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']

Wiecie co!! podobny przypadek był u moich znajomych. Oni wzięli dwa psy ze schronu jednocześnie. Jednemu i drugiemu dawali miskę i sobie szli...tylko jeden chudł i był ciągle głodny, drugi natomiast gruby jak beka... okazało sie ,że grubas był dominującym i zabraniał chudzince jeść.:shake: I to ja na to wpadłam!! jestem mądra ,a nie wyglądam;)[/QUOTE]

ano może bylo tak....kto wie...
pewnie też byl zarobaczony bardzoooo:shake:

Link to comment
Share on other sites

ale jeśli psy nie były przywiązane na tyle, że jeden miał dostęp do miski drugiego, to jest to/było bardzo prawdopodobne. chyba zawsze jeśli ma się więcej niż jednego psa, któryś jest dominujący-jak w każdym stadzie, co przejawia się między innymi w dopuszczaniu do miski. ja moje psy (mimo że mieszkają razem ponad półtora roku i głodne nie chodzą) do teraz pilnuje, suka wchodzi do kuchni dopiero jak wyjdzie pies, choć karmę dostają jednocześnie, ale jak pies jest w kuchni ona do swojej miski nie podejdzie.

Link to comment
Share on other sites

zrobilam narazie Rufuskowi ogłoszenie na cafeanimal zeby mial jakąś szanse na jutrzejsze metro :( krotki opisik walnęlam bo nie wiem za bardzo jaki jest nasz chłopak dokładnie:niewiem:
[url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Rufus---glodzony-i-trzymany-na-lancuchu,18858]Rufus - głodzony i trzymany na łańcuchu - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url]

kurczaki mam nadzieje,ze dochodzi już do siebie w schronisku...bez człeka no ale chociaż z michą jedzenia:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...