Jump to content
Dogomania

Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)


Recommended Posts

[quote name='agata51']To przy okazji - a wielokrotne cytowanie? Może babcia jeszcze się czegoś nauczy! :evil_lol:[/QUOTE]

a to juz jest dla mnie wyzsza szkoła jazdy:shake:

[QUOTE]Ważna sprawa !!!

Pojawiła się możliwość umieszczenia Rufusa w hoteliku. Koszt to 300 zł miesięcznie.

Drodzy dogomaniacy ! Zainteresowaliście się losem tego biednego psiaka, za co z całego serca Wam dziękuję ! Ale chciałabym Was teraz poprosić o chociażby najmniejsze wsparcie finansowe dla Rufusa, by dać mu szansę na lepsze życie...

Ja na dobry początek mogę zadeklarować 30 zł miesięcznie.

Każda, nawet najmniejsza kwota pomoże Rufusowi ! Wiem, że każdy z Nas tu zebranych wspiera finansowo niejednego psiaka... Ale spróbujmy pomóc również temu, któremu w życiu towarzyszył tylko łańcuch i głód...[/QUOTE]

ojej! Myrkurku!ja jestem zupełnie oskubana z pieniedzy.Moge zadeklarowac cos ale to dopiero od czerwca:(

a co to za hotelik?
Fajnie gdyby był taki no wiesz domowy?

Jakby co moge zrobic bazarek miał być na Misia i Moruska ale obaj panowie jadą do nowych domków;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ola la']kochana musisz pod wypowiedzia kogos kogo chcesz zacytowac kliknac na niebieski"knefel" cytuj zaraz pod bannerkami tej osoby :)

powinno sie udac;)[/quote]


Ola nareszcie, dziękiiii!!!!! :multi:
ile ja się napróbowałam, a najprostsze nie przyszło do łebka :evil_lol:


Myrkur - a czy Rufuskowi jest źle tam gdzie przebywa?

Link to comment
Share on other sites

[B]Olu[/B], byłabym wdzięczna za bazarek ;)

[B]Leyla[/B], dziękuję za deklarację :Rose: Wiem, że są tam między innymi różne boksy, biegalnie dla psów... Ale niedługo powinna pojawić się tu osoba, która wie zdecydowanie więcej na temat hoteliku, więc będzie mogła napisać więcej :)

[B]Rodzice Maciusia[/B] - nie jest mu na pewno źle w tym przytulisku, ale w hoteliku mogłoby być mu jeszcze lepiej... A Państwo tak jak pisałam nie mogą długo przetrzymywać psiaków, bo ciągle dostają nowe :shake: Młode, zdrowe szybko znajdują domki, ale ze starszymi gorzej...

Co więcej, nadal Policja zajmuje się tą sprawą i nie wiadomo, czy ten człowiek nie będzie chciał tego psa odebrać :shake: Jak tylko będę miała nowe wiadomości, to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur'][U]Ważna sprawa !!![/U]

Pojawiła się [B]możliwość umieszczenia Rufusa w hoteliku[/B]. Koszt to [B]300 [/B]zł miesięcznie.

Drodzy dogomaniacy ! Zainteresowaliście się losem tego biednego psiaka, za co z całego serca Wam dziękuję ! Ale chciałabym Was teraz poprosić o chociażby najmniejsze wsparcie finansowe dla Rufusa, by dać mu szansę na lepsze życie...

Ja na dobry początek mogę zadeklarować 30 zł miesięcznie.

Każda, nawet najmniejsza kwota pomoże Rufusowi ! Wiem, że każdy z Nas tu zebranych wspiera finansowo niejednego psiaka... Ale spróbujmy pomóc również temu, któremu w życiu towarzyszył tylko łańcuch i głód...[/quote]


Ja na obecną chwilkę niestety nie będę mogła nic zadeklarować niestety, ale jak tylko moja sytuacja finansowa się zmieni wspomogę

Link to comment
Share on other sites

[B]gibon301[/B] i [B]aneta355[/B] - dziękuję Wam bardzo za chęć pomocy Rufusowi !!! Ale jeśli chodzi o przelewanie jakichkolwiek pieniążków i podejmowanie konkretnych decyzji, to musimy niestety się wstrzymać... :shake: Wspominałam wczoraj, że nadal Policja zajmuje się tą sprawą i trzeba poczekać, zanim cokolwiek uczyni się w sprawie Rufusa... :shake: Jak tylko będę wiedziała, że można już działać i podejmować konkretne decyzje w sprawie psiaka, dam znać. Skomplikowane to wszystko... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']:shake: Wspominałam wczoraj, że nadal Policja zajmuje się tą sprawą i trzeba poczekać, zanim cokolwiek uczyni się w sprawie Rufusa... :shake: Jak tylko będę wiedziała, że można już działać i podejmować konkretne decyzje w sprawie psiaka, dam znać. Skomplikowane to wszystko... :-([/quote]

No tak, przecież takie postępowanie to przestępstwo :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdina']mogę zadeklarowac 50 zł/mc ale prosze o przypominanie mi o tym bo może mi sięwymknąć:) kiedy i gdzie mam wpłącic?[/quote]

Ja i Rufus bardzo dziękujemy za chęć pomocy :loveu: Jednakże, na razie jeszcze z wpłatami trzeba się wstrzymać, bo sprawą Rufusa zajmuje się Policja i to może jeszcze potrwać :shake: A co za tym idzie psiaka nigdzie nie ruszymy i zostanie na razie w przytulisku. Wspominałam już o tym wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

A jeśli chodzi o moją wizytę, to teraz tak króciutko o niej wspomną, a późnym wieczorem napiszę więcej i zdjęcia dołączę ;)

Wizyta udana, choć trochę "deszczowa". Rufus czuje się dobrze, Państwo dbają o niego, ale nadal potworna z niego chudzinka... Niemniej jednak psiak jest bardzo wesoły, macha ogonem i ma bardzo mądre oczka... To naprawdę piękne stworzenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...