Jump to content
Dogomania

Śląsk! Dwie psie sieroty szukają domu!


jotka

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy one mają zapędy niszczycielskie? czy będą "ryć" ogródek jak się będą nudzić?
lepiej je adoptować razem czy osobno? siatki nie przeskoczą? a czy w budzie śpią razem czy mają osobne legowiska? pytam bo mam sąsiada chętnego na psiaka do stróżowania i chciałam mu zaproponować sierotki, tylko nie wiem czy prezentować je razem czy osobno i czy one się sprawdzą do pilnowania i "zajmowania się sobą" w ciągu dnia.

Link to comment
Share on other sites

Podajcie mi do kogo mogę zadzwonić w sprawie Bobika, chciałam go polecić jako psa do stróżowania, juz pisałam na wątku wolontariuszy, tylko muszę podać facetowi telefon do kogo może zadzwonić, z tego co zrozumiałam pies i sunia sa po sterylizacji?
Skąd można go odebrać, miejsce mogę polecić, ale zaznaczam ze będzie stróżem warsztatu samochodowego. Facet ma 3 psy, wszystkie ze schroniska, jest psiarzem i bardzo lubi psy, ale bierze zawsze takie trochę uciekające i z charakterkiem więc w schronisku go znają bo co jakiś czas jakiegoś z nich szuka...
Pomimo, że pies będzie w budzi będzie kochany a to jest najważniejsze, czy mam Wam podać do niego numer telefonu, czy Wy dacie mi swój numer? na placu ma dwie ocieplone budy, ale chce 1 psa, bo 3 dni temu zmarła mu suczka owczarek niemiecki mix, która była tam stróżem.

I jeszcze ile kasy mam mu powiedzieć że jest winien?

nie napisałam że chodzi o Bobika...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...