Jump to content
Dogomania

Lady już w nowym domu!wszystkiego dobrego księżniczko!!!


stonka1125

Recommended Posts

Eti mi dziś napisała : ".......dzis przeczytalam o Misi ............co z nia?a Lady?kiedy jedzie do Alicji?Cholera,ze tez sie wynioslam z tej Pollski.............wzielabym napewno jakiegos psiaka,a tutaj nie moge wrrrrrrrrrrrrrr................"


a ja cieszę się że dziś w pracy jak wół od 5.30 do 17 - nie mam siły myśleć - praca daje zapomnienie od tego co boli - Alicjo jak wyglądaja sprawy z Lady ? czy allegro mogę już usunąć ? chociaz Ty nas pociesz ................ Stonka ? Gosia dzwoniła ? cokolwiek wiesz pisz ... powoli zbieram się wystawić niewielki bazarek - moim marzeniem jest dla MISI - moim marzeniem jest by była u Ani ,by ją zdiagnozowano - by ktos powiedział , że to nie tak , że to pmyłka, że wszystko będzie dobrze ... że jeszcze tyle pięknych, słonecznych dni - ........

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć,po prostu nie wiem,miśka podobno nie żyje,nie uspili jej bo umarła podobno sama(ja nie jestem pewna ,po prostu już nie wierze nikomu z tego schronu,nie potrafię,boje się że ona nadal się męczy) a sprawa lady też stanęła,pani alicja nie może w tej chwili jej adoptować,dzisiaj jeszcze będą mieli naradę,ale pogmatwało im się życie(dość znacznie)juz mi ręce opadają,nie wiem ,jakies fatum k...a:-(

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co napisać:shake:
nie wierze w to,ze MISIA ZMARŁA SAMA- a nawet jesli tak, to przez ich zaniedbanie ....dlaczego nie ulżyli jej szybciej w cierpieniu:angryy: sytuacja jak z koszmaru

Rozumiem ,ze LADY na razie nie idzie do domu:shake:
Stonka napisz jak jej sytuacja wyglada w schronie- czy grozi jej jakies zagrożenie.

Do puki nie bedzie 100% wieści co z Misią , to nie wiem co planować, co robić:shake:

k:angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej byłoby oczywiście samemu sprawdzić czy Misia jest nadal w schronisku. Ale rozumiem, że już nie masz Stońcia możliwości podjechania do schronu gdy nie ma pracowników.
A odnośnie Lady. Jeśli nie do Alicji, to pojedzie do hoteliku, tak? Niech więc Ala się zastanowi. Wiecie jak to jest, lepiej żeby teraz wyszło to co wyjść ma, niż gdyby Lady już do domku pojechała.

Link to comment
Share on other sites

tak czasem życie sie układa - strata pracy z dnia na dzień - adopcja suni - Alicja potrzebuje teraz spokoju , przespania się z tym wszystkim, przemyślenia , poukładania życia na nowo - przewróciła się , ale wstanie , będzie szła dalej ... życie już takie jest .... pod górkę , ale kiedy wejdzie na sama górę to juz tylko z górki ... trzymamy kciuki , by w życiu Alicji zaświeciło słoneczko i by słoneczko zaświeciło dla Lady

Link to comment
Share on other sites

zrozumcie,ze nie mam zadnego wpływu na to co tam sie dzieje,żadnego!
nawet jeżeli tam pojade to nikt mnie nie wpuści do tego ich niby szpitalika bo nie muszą,wiem tyle samo co wy,gocha na wakacjach i wszystkiego się dowiaduje telefonicznie,martwie sie tak samo jak wy a może i bardziej bo jestem tutaj i mam związane ręce,dla mnie to jest tragedia:-(

Link to comment
Share on other sites

no to masakra,chwile mnie nie ma a tu takie wiesci,normalanie to nie myslalam ze az tak sie zwiaze z tymi suniami przez neta:placz:
ten schron to jakos ciagle pod gorke robi :angryy: dziwne
w to ze Miska sama zeszla to mi sie wierzyc nie chce:cool1:
czyzby nie chcieli wypuscic naszych kruszynek ?? i taka scieme tu zapodaja,ciekawe co wymysla jak Lady mialybyscie zabrac

nie wiem co myslec a mysle az mi sie niedobrze robi:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']nie wiem co napisać:shake:
nie wierze w to,ze MISIA ZMARŁA SAMA- a nawet jesli tak, to przez ich zaniedbanie ....dlaczego nie ulżyli jej szybciej w cierpieniu:angryy: sytuacja jak z koszmaru

Rozumiem ,ze LADY na razie nie idzie do domu:shake:
Stonka napisz jak jej sytuacja wyglada w schronie- czy grozi jej jakies zagrożenie.

Do puki nie bedzie 100% wieści co z Misią , to nie wiem co planować, co robić:shake:

k:angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote]

jezeli chodzi o moje osobiste zdanie (w sprawie smierci misi)to jest dokładnie takie samo:angryy:miała szansę tym trudniej się z tym pogodzić:-(
na pytanie czy lady może coś grozić mogę tylko powiedzieć nauczona historią misi,że wystarczy zaniedbanie i obojętność , nie potrzeba psa katowac żeby go zabić albo zeby umierał w męczarniach:shake:

Link to comment
Share on other sites

Trochę mnie tu nie było a wydarzyło się tyle :angryy::angryy::angryy:
Nie wiem, co o tym myśleć.
Stonko - czy tylko ty nie masz tam wstępu, czy jakaś postronna osoba mogłaby wejść. Nie zrozum mnie źle, myślę tylko, czy ktoś z zewnątrz mógłby podpatrzeć, co z Misią. Czy jest jakaś szansa by się dowiedzieć, co się z nią naprawdę dzieje?
I co będzie z Lady?

Link to comment
Share on other sites

schron czyta watek chciałam przypomnieć:shake:

Lady bedzie 2 w kolejce - niestety miejsce nie może zostac udostepnione szybciej, gdyż czeka juz na cito do zabrania pogryziony psiak:-( bida okropna.

Jesli wiec nic nie zejdzie to pewnie tak jak w pierwszym planie z Misią- koniec sierpnia do nowego kojca.....wszystko rozbija się o cholerną kasę-nie mam w tej chwili tyle aby na szybko cos postawic nowego:-( taka bezradnośc mnie dobija

Z niecierpliwościa czekam na jakiekolwiek więści...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...