Jump to content
Dogomania

skóra psa na aukcji allegro!!!


elmira

Recommended Posts

Przeszedł mnie zimny dreszcz..Mój Boże!!!
Jak to sprzedaje skórę z psa?!:crazyeye:
Sam ją oprawił?!
A co z resztą malucha-bo z tego co widzę,to psiak był niewielki?
Trzeba by sprawdzić czy nie sprzedaje jakichś maści albo innych

Coś okropnego!!!!

Link to comment
Share on other sites

O ile mi wiadomo to psa powinno (czy innego zwierzaka) utylizować lub pochować na cmentarzu dla zwierząt) może mu zadać pytanie czy ma zaświadczenie z utylizacji reszty psinki?Skąd ma skórę itp.Jeśli nie ma stosownych zaświadczeń to podlega pod ukaranie.I co na to allegro czy nikt nie wysłał stosownych zawiadomień do serwisu?Jak najszybciej trzeba to zrobić i aukcja musi się skończyć.Zgłaszajmy wszyscy nie przez zgłoszenie naruszenia zasad ale przez formularz kontaktowy.Im więcej takich zgłoszeń tym szybciej aukcje zdejmą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_sm']O ile mi wiadomo to psa powinno (czy innego zwierzaka) utylizować lub pochować na cmentarzu dla zwierząt) może mu zadać pytanie czy ma zaświadczenie z utylizacji reszty psinki?Skąd ma skórę itp.[/quote]
proste-weci często dają wybór-bierzesz pieska po uśpieniu żeby samemu pochować bądź płacisz za utylizację (inna sprawa że do utylizacji w większości przypadków wcale nie dochodzi i tak naprawde Twój uśpiony piesek trafia na wysypisko). no więc skąd ma skórę psa-musiał ją z takiego pieska zdjąc ( nie radzę sobie tego faktu wyobrażać).oto Polska właśnie...

Link to comment
Share on other sites

kolesia rozmowa zemna div{line-height:120%;vertical-align:top;word-wrap:break-word;font-size:10pt;font-family:"MS Sans Serif";color:#000000;background-color:#F5F5E6} p{word-wrap:break-word} [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]mam jeszcze skurę z kota i chomika
[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/linia.gif[/IMG]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma] [IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico1.gif[/IMG]sprawa dogomani [IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico2.gif[/IMG]15:20:12 [COLOR=#000000]skórę
[/COLOR][COLOR=#000000]a ty dziecko lepiej się niebaw komputerkiem bo mamusia da ci jeszcze klapsa i uważaj bo możesz mieś mały wypadek [IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/1/usmiech.gif[/IMG][/COLOR]
[COLOR=#000000] to jest osoba niezrownazona psychicznie ten koles traktuje to jak hobi
[/COLOR]
[COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

oj nie co za poj.. aż mi się słabo zrobiło !!!!!! ale masakra;] ale to jest chore, ż eu nas psa moze nabyć KAŻDY !!! to sa potem takie "efekty":angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: ja pomagam u nas w schroniei wogóle sie nie sprawdza domów ani pzred ani po adopcji. najlepiej tylko psa wydać - "jedna gęba mniej do wyżywienia a co dalej z psem to mamy w d..."

Link to comment
Share on other sites

mamy po prostu chory kraj, zwierzęta są małoważne,
a np. straż dla zwierząt - na jakiej zasadzie można coś takiego założyć i jakie prawa by się miało prowadząc taką hmm organizację
bo póki sami czegoś nie stworzymy to nikt nie pomoże

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...