Jump to content
Dogomania

Wasze yorki i ich kolorki :)


owczarnia

Recommended Posts

Gosiek

hmmm co ja bede pisac .... sama zobacz jaki jest do mnie stosunek :-?

wy mnie nie musiscie kochac i ja z wami dzieci chrzcic tez nie bede nie bede :wink: :lol:

niepodoba mi sie wiele rzeczy i otwarcie o tym mowie na forum przychodzic bede na forum bo wiele mozna wyczytac i dowieziec sie. ( a ja z wielu rad korzystam) :P

Forum nie jest tylko dla wybranych ..... wiec kazdy ma wolny dostep a jak sie komus nie podoba sposob moich wypowiedzi to ja nic na to nie poradze przeciez nie kaze ci sledzic moich postow robisz to z wlasnej nieprzymuszonej woli a zatem szukasz czegos ( moze zwady ??? ) ja naprawde nie kontroluje co kto pisze , wypowiadam sie tam gdzie uwazam ze powinnam sie wypowiedziec.

wybacz :oops: ze nie slodze kazdemu ale to by byl szczyt hipokryzji ja nie lubie falszu wiec po co mam udawac ze jest kolorowo jak nie jest --> wole rzucic miesem bo wtedy ktos sie nad czyms zastanowi

Zreszta znasz przyslowie :cunao: .... uderz w stol a nozye sie odezwa ???? --> :shock: Personalnie nie wrzucma nikomu a sa tutaj na okraglo jakies uwagi pod moim adresem ( czasami mi sie wydaje ze czesc osob ma jakies wyrzuty sumnienia i mysli ze bezposrednio do nich pisze widocznie musza czasami czuc sie winne skoro od razu reaguja)

Odpowiadam Ci na forum ale uwazam ze jak mamy do siebie jakies pretensje to powinnysmy robic to na "priv" to nie jest miejsce na klotnie i wytrzasanie brudow. zreszta nie kazdego musi to interesowac kto ma do kogo jakie "ale" i chyba w ten spsob zasmiecamy forum.... nieuwazasz.... ???? :-?

Pozdrawiam

Haruszka FIFI vel FUga :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 378
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haruszka Ojjjj tego już za wiele :evil: ,

nie mam 5 lat
mówisz że nie masz 5 lat :confused: , a zachowujesz się własnie tak :sadCyber: , może pogadasz sobie z moim 7 letnim synkiem,( nie nie on jest mądrzejszy od ciebie nawet z nim byś się nie dogadała), zamiast się cieszyć swoim pieskiem którego podobno masz :eek3: , to ty się popisujesz, takich ludzi tutaj nie chcemy :flop: to wszystko co mówisz jest żenujące :evil: Daj spokój :bad-word:
Link to comment
Share on other sites

snoopy ehhhh

ni bede robila z geby cholewy i nie bede mowic co o tobie mysle na forum ( zrobie to prywatni) i radze kazdej osobie pisac do mni tez naprv

P/S ostatnio zarzucano mi ze zasmiecam forum bo nie pisze na temat a jak sie ma snoopy twoja wypowiedz do kolorkow (wybarwiania) yorka ???

gdzie sa moderatorzy >??

Link to comment
Share on other sites

Czytając Twoje posty nie sposób się nie odezwać...

Chciałam zauważyć, że to jet FORUM DOTYCZĄCE PSÓW a nie ludzi, więc skończ wreszcie z tymi głupimi uwagami w kierunku forumowiczów.

I dodaje tak od siebie jeszcze jedno... Współczuje twojemu pieskowi, że ma taka ZŁOŚLIWĄ właścicielkę :stupid:

Link to comment
Share on other sites

misit agatka

ja napisalam ze nie mam ochoty sie klocic

a jesli ta uwaga o zlosliwej pani byla do mnie to powiem tylko tyle ze Fifi ma sie dobrze i spi wlasnie u manie na kolanach

masz problem pisz na prv bo ZASMIECA SIE TAK FORUM !!!!!!!!!!!! :wallbash:

Pozdrawiam

Haruszka & Fifi vel Fuga :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

bez komentarza ....

hehehe fakt .... misti --> ta twoja ostatnia wypoiwedz ( i przedostatnia) to byla wypowiedz o kolorkach yorkow ( prawda forumowicze)

P.S.

Dowiedzialm sie niedawno ze wybarwieniu mozna "pomoc" podajac yorkowi do posilkow gotowana marchewke ( tylko nie za duzo bo bedzie mial rozwolnienie)

Moze to bylo juz gdzies napisane na tym Forum ale wole podac jeszce raz :P

Pozdrwiam

Haruszka & Fifi vel Fuga

Link to comment
Share on other sites

RESZTA FORUMOWICZÓW

Proponuje nie odpowiadać juz na te złośliwe posty HARUSZKI, bo szkoda Waszych nerwów i czasu.

POZDRAWIAM :B-fly:

Agatko,

podpisuję się pod twoimi słowami. Ja śledzę każdy post haruszki, ale stwierdziłam, że na żaden nie będę wyrażała swojej opini bo nie warto!!

Supper jak się pojawiły piewsze brązowe pasma na głowce Coli. U Oskarka grzebiecik tez coraz bardziej staje sie stalowy i nabiera efektów :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wasze yorki ładnie iszybko się wybarwiają .Mojemu to dopiero około 8 miesiaca srebrna główka zaczęła się złocic ,,a co do grzbieciku to myślałam że pozostanie czarny.(przypominam ze skończył 2 lata).Ale dosłownie jakiś miesiąc temu od spodu zaczyna srebrzeć.Myślę że choc iaż tak powolutku nabiera kolorków to do przyszłego lata szata będzie jasniejsza. :lol: :D :D :D

Pozdrowienia Alka i Tuffi

Link to comment
Share on other sites

Witam ....

Wiem,ze mialam nie reagowac na posty tej "milej" kolezanki...ale nie moge sie powstrzymac!

Dziecko drogie...wez sie troche w garsc i daj sobie spokoj z obrazaniem dziewczyn i nie wylewaj Swojego okropnego jadu na Nasze portalowe "kartki" nie ma tu miejsca dla takich jak Ty! a jesli chodzi o Twoja wiedze na temat psow...jest baaaardzo skąpa wiec ! siedz cicho i czytaj posty i ucz sie dziewczyno! a jak bedziesz miala cos madrego do napisania to przemysl to dwa razy zanim postukasz bezsensownie w klawiature!!! to na tyle! i juz nie wchodz ze mna w zadne gatki na ten temat, nawet nie bede czytac!!!

Co do wybarwiania sie Moich psiakow to np. Pia moja najmlodsza, ma teraz 14 msc i dopiero teraz jej glowa jest prawie cala wybarwiona....niedawno wyrownal sie jej kolor ....a Zoi miala juz od malego siwy lepek...a teraz sami wiecie jak wyglada...jest świetnie odbarwiona, i mimo tego siwego czubka, ktory miala w dziecinstwie teraz jest złota, a kiedys myslalam,ze bedzie miala bardzo jasny blond na glowie ....???no...ale na szczescie jest tak, jak byc powinno! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Agatko , Cola jest przepiękny i wybarwia się cudnie - możesz być z niego dumna :)

Wcale nie oznacza , że będzie bardzo jaśniutki. Siwe włoski z czasem nabiorą złotawego koloru. Wszystkie kolorki mogą się jeszcze dziesięć razy zmienić :wink: Jedno jest pewne - będzie pięknie wybarwiony i nie będziesz musiała się martwić ( tak jak ja na przykład haha - Vikula w wieku Coli miała grzbiet czarny jak smoła i niebieskawy odcień skóry :o :lol: :lol: :lol: )

I jeszcze raz zachwyty :) - nie mogę się powstrzymać przed powtórzeniem - to przesłodki pluszak :iloveyou: :)

Link to comment
Share on other sites

Siwe włoski z czasem nabiorą złotawego koloru. Wszystkie kolorki mogą się jeszcze dziesięć razy zmienić :wink:

Mam nadzieję, że w przypadku mojego malucha tak właśnie się stanie, bo póki co główka Pufcia jest raczej siwiutka. Wprawdzie chłopak ma już sporo złotych pasemek, ale jednak siwości przeważają, a czas upływa nieubłagalnie (toż to już prawie dorosły pies :wink: ). Pogodziłam się nawet z tym, że już zawsze będę mieć takiego "siwego dziadzia" - zresztą niezależnie od wszystkiego i tak bardzo mocno będę go kochać

:iloveyou:

misti_agatka - w zupełności zgadzam się z Adirają - Twój Cola jest zachwycający a zdjęcia są moim zdaniem bardzo udane :lilangel:

A tak oto wygląda główka Pufika (na tym zdjęciu dobrze widać, jak jest wybarwiona):

_356659_n.jpg

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

hahaha Adiraja masz racje wlasnie ujelas kwintesencje yorkowego wybarwiania - to jak los obstawiajacy gonitwe koni ;) masz pewne wieksze szanse na wygrana konia o pewnym potencjale, ale bywa, ze zwycieza Twoj typ ;)

Tak jest z yorkami i ich kolorkami, pewne generalne zasady sa, ale, jak pisala Jussi, jej Zoi byla siwiutka i spojrzcie jak sie pieknie wybarwila :) Z kolei czasami na zloto wybarwiajacej sie glowce pozostaja smolenia, a ze stalowego za wczesnie plaszcza odbarwia sie wlos i staje sie niechcianym plowym :(

Ta zagadka i to oczekiwanie to czesc naszego, wlascicieli psow tej rasy "yorkowego hazardu" ... i prawda jest, ze jest to niesamowite :lol:

Link to comment
Share on other sites

Acha, zapomnialam dodac, ze Agatko i Bazylio Wasze pieski sa NA NAJLEPSZEJ DRODZE do swietnej barwy! Widzialam wiele psow wcale nie majacych ani cienia zlota :( w wieku Waszych yoreczkow.

Nie ma co sie martwic!

BellAmi ma 4 lata i ma piekne kolorki, a Yoko skonczyla dwa lata i dopiero teraz glowa wyzlocila sie w pelni i z tego co widze kolory pomalu, tak mocniej, wysycaja sie teraz! Wiele psow wybarwia sie w pelni duzo pozniej! Cierpliwosci!

Link to comment
Share on other sites

jestem nowa ale czas zaczac sie udzielac :D

a wiec bazylio moim zdaniem twoj piesek ma idealne kolory i moge sie poprostu zalozyc ze wybarwi sie pieknie...moja jawa tak samo na poczatku wygladala..duzo przeciez ci tez powie jak bedzie wygladal jesli dokladnie przesledzisz wczeniejsze pokolenia twojego przepieknego psiaka..ale jak na moje oko obserwatora to uwazam ze jeszcze wybarwi sie tak jak bedziesz chciala..choc powiem ze teraz tak cudownie wyglada,ze brak mi slow :crazyeye:

misti_agatka twoja colcia narazie bardzo ladnie sie wybarwia,wiec nie masz co sie denerwowac...wydaje mi sie ze pyszczek to na pewno bedzie miala rudy,jednak za duzo o plaszczyku ci nie powiem,bo z tym jest jednak trudniej....ale naprawde nie ma co sie stresowac..bedzie wszystko oki.masz przecudnego malego rozrabiake,piekne dziecko:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hej czytajac ten topic...niestety nie znalazlam zadnych wiadomosci,ktore moglyby mi pomoc...tzn wyszcy pisali ze ich yoreczki pozno sie wybarwaily lu po paru miesiacach...Jawa wydaje mi sie ze wybarwiala sie normalnie i szybko przybrala kolory,ktore teraz ma..na pewno zanim ukonczyla dwa lata byla juz calkiem wybarwiona(mozei o drobnych smoleniach np na glowce)...ale teraz gdy sa szczeniaki i mam jakies doswiadczenie na Jawie...dziwi mnie jeden fakt?!

wydaje mi sie ze szczeniaki raczej nie beda z tych jasniejszych (bo wnikliwie przegladalam drzewo genealogiczne ich przodkow i zapoznalam sie z jako tako z genetyka wybarwien)..

ale nie rzecz w kolorze tylko w czasie!!!!????

sunset oczywiscie narazie jak to szczeniak jest normalny czyli umaszczenie typowo rotweilerowe...ale sunrise?! pierwszy raz cos takiego widze(zreszta nigdzie indziej niemoglam tego przeciez zobaczyc 8) )

ona zaczyna sie juz wybarwiac w wieku 2 tygodni...tzn sam lepek..naszczescie bardzo mi sie jedna rzecz w tym podoba,ze to o dziwo nie jest kolor siwy tylko od razu ZLOTY?! sam kolor to teraz nie problem(bedzie jaka bedzie i tak juz ja kocham ponad me zycie :wink: ) tylko o to ze to tak wczesnie jak dla mnie(moze sie myle)...moze ona bardziej sie nie wybarwi,tylko jej siersc bedzie proporcjonalnie do jej ciala rosnac i w wieku np 2 miesiecy bedzie tak samo w stosunku do tej chwili wybarwienie wygladalo...

mam nadzieje,ze ktos zrozumie to co napisalam(przepraszam,ale ja zawsze mialam problemy z pisaniem :oops: 8) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...