Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Mam prośbę o fotki malutkich psiaków, takich do 6 kilo i kudlatych sun, które jeszcze zostały.[quote name='Żunia']Przed chwilą miałam telefon od weta.
- sunia jest już po zabiegu związanym z uchem.
- czarna sunia została zaszczepiona i będzie dziś przeniesiona do innego boksu.Za tydzień ( na prośbę Zadry , a póżniej moją- ubiegła mnie )zostanie wysterylizowana i będzie w szpitaliku czekała na zabranie ze schronu.
- jutro lub pojutrze jadę z wetem do schronu.
Porobię zdjęcia.
Czy oprócz szczeniaczków są jakieś specjalne zamówienia? Mogę fotografować wszystko i wszędzie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']Przed chwilą miałam telefon od weta.
- sunia jest już po zabiegu związanym z uchem.
- czarna sunia została zaszczepiona i będzie dziś przeniesiona do innego boksu.Za tydzień ( na prośbę Zadry , a póżniej moją- ubiegła mnie )zostanie wysterylizowana i będzie w szpitaliku czekała na zabranie ze schronu.
- jutro lub pojutrze jadę z wetem do schronu.
Porobię zdjęcia.
Czy oprócz szczeniaczków są jakieś specjalne zamówienia? Mogę fotografować wszystko i wszędzie.[/QUOTE]

proszę[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7141/p1070291g.jpg[/IMG] o zdjecia i jakieś info o Patyśce i pierwszego otwartego boksu ,tam gdzie byla czarna kudłatka dla zadry-to ta chudzina ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Maleńka Niunia leży pod kroplówką. Udało się załozyc wenflon.
Dostaje leki i kroplówki z glukozą, leży w inkubatorku, zostaje w lecznicy.
Temperatura ciała 36,5 st.
Nie jest dobrze :(:(.
Wg weta to wirusówka, ale trudno stwierdzic jaka. Nie bedę robic testu na parwo bo i tak nie zawsze wychodzi.
Szkoda kasy. Trzymajcie kciuki za maleńką i wysyłacie dobre myśli.[/QUOTE]
:-(:-(
Sory bo nie doczytałam ..CZy mała ma rozwolnienie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']A ja myślę, że trzeba intensywnie myśleć , jak zabrać resztę szczeniorków.
Beka da sobie radę bez naszych użalań.
Skupmy się nad szczeniakami.

Wet mi mówił, że tamtej zimy było ich prawie 40.[/QUOTE]

Wyczytałam przedtem, że szczeniaki są w ogrzewanym pomieszczeniu, wg weta są zdrowe i mają zapewnione żarcie - może lepiej więc je ogłaszać, a zająć się innymi, biedniejszymi psami? Rzadko kiedy szczeniaki mają tak dobrze w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']A ja myślę, że trzeba intensywnie myśleć , jak zabrać resztę szczeniorków.
Beka da sobie radę bez naszych użalań.
Skupmy się nad szczeniakami.

Wet mi mówił, że tamtej zimy było ich prawie 40.[/QUOTE]
Muszę policzyc do 10, bo nie wytrzymam.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - Nela juz w Warszawie, ma wielomiejscowe złamanie miednicy i główki kosci udowej.
[SIZE=5][COLOR=black][B]Potrzebny kenel[/B][/COLOR][/SIZE]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197151-Potrzebny-kenel!-Szczeniak-Wielomiejscowe-złamanie-miednicy-i-główki-kości-udowej[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja policzyłam do 100 i odzywam się teraz:-)

moim zdaniem skoro szczeniaki są w ogrzewanym oddzielnym (od innych psow) pomieszczeniu, mają karmę dla szczeniąt, są zdrowe i są pod opieką weta to jaki sens je zabierać z takich warunków? myślę, że trzeba je dokładnie obfocic,opisac (jaki orientacyjny wiek,płeć, docelowa waga) i ogłaszać...może zrobić im zbiorowe allegro na przyklad?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']ja policzyłam do 100 i odzywam się teraz:-)

moim zdaniem skoro szczeniaki są w ogrzewanym oddzielnym (od innych psow) pomieszczeniu, mają karmę dla szczeniąt, są zdrowe i są pod opieką weta to jaki sens je zabierać z takich warunków? myślę, że trzeba je dokładnie obfocic,opisac (jaki orientacyjny wiek,płeć, docelowa waga) i ogłaszać...może zrobić im zbiorowe allegro na przyklad?[/QUOTE]
Bardzo dobry pomysł.Mam tylko nadzieję,że to nie korono lub parwowirus.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']jesli to wirusowka to za chwile nie bedzie w schronie wogole szczeniat... i wcale nie pojda nagle wszystkie do adopcji...:-(
surowica jest nadal nieosiągalna?[/QUOTE]

Tyle, że żaden DT, który przyjmuje szczenięta bądź psy nieszczepione nie pozwoli sobie na przyjęcie do siebie szczeniaków, spośród których jeden miał niezidentyfikowaną chorobę wirusową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']no ja to wiem,ale nadal podtrzymuje ze jesli szczyle mają tam dobre warunki to nie ma sensu ich zabierac, tymbardzej ze mają opieke weterynaryjną...[/QUOTE]
Tak mnie zapewnial dzisiaj wet schroniskowy.Badał dzisiaj szczeniaki i nie zauwazył niczego niepokojacego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']A ja myślę, że trzeba intensywnie myśleć , jak zabrać resztę szczeniorków.
Beka da sobie radę bez naszych użalań.
Skupmy się nad szczeniakami.

Wet mi mówił, że tamtej zimy było ich prawie 40.[/QUOTE]
Moim zdaniem trzeba intensywnie mysleć jak poprawic warunki zoohigieniczne w psim przedszkolu oraz zwiekszyć srodki na szczepienia i żywienie tak małych szczeniąt.

Link to comment
Share on other sites

no to tymbardziej nie widze sensu zabierania szczeniaków...
zajmijmy sie dorosłymi psami które sobie nie radzą w warunkach schroniskowych, lub siedzą kilka lat i nie ma nimi zainteresowania, trzeba dac im szanse
a szczeniaki jak mają dobre warunki i są zdrowe trzeba obfocic, opisac i ogłosić bo one (o ile są zdrowe oczywiscie) zawsze mają najwieksze szanse na adopcje prosto ze schronu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...