Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Pati zabrała już malutką sunię dla Beki,białą kudłatą dla Malagos i jeszcze zabierze Nelkę do Marlenki.
Maleństwo niestety jest w nienajlepszym stanie.Jest bardzo chuda i zaniedbana.Ma brzydki rzadki smolisty stolec.W odchodach oczywiśćie znajdowały się resztki niestrawionego zborza.Brzuszek ze zmianami bakteryjnymi zapewne na skutek złych warunkow zoohigienicznych.Dostała antybiotyk.Mam nadzieję,że wszystko bedzie dobrze.Jutro Beka pojedzie do weta na miejscu.Płakać się chce na widok takich zaniedbanych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi:
Wczoraj do swoich domów pojechały:

[B]Kawusia[/B] do Otwocka:lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176621-Mała-puchata-i-czarna-jak-KAWA-NADAL-SZUKA-DOMKU[/URL]!!!

[B]Sigma[/B] do Lublina:lol:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194990-Cudowna-mała-kruszynka-Sigma-z-zamojskiego-schronu-pomóż-znależć-jej-dom?p=15589669#post15589669"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1949...9#post15589669[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Super! A myślałam, ze adopcje coś stanęły (ale to może u mnie, Amos nie ma żadnego zainteresowania :-()[/QUOTE]
Widac to jeszcze nie ten dom...
Kawa czekała rok, ale warto było:loveu:

Zapraszam na bazarek dla naszej kalekiej Szansy
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197623-Dla-kalekiej-suni-pisadłowy-komplecik-*do-11.12-godz.22.00?p=15864890#post15864890"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1976...0#post15864890[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Maleńka już u mnie. Zainteresowana otoczeniem, ale bardzo słaba. Suchego nie jest w stanie zjeść, nie pogryzła. Suche sie moczy, piers kurczaka gotuje a jutro rano kroplówka, i może mleko dla szczeniąt jej kupie.
Jak odddycha to czasami charze mam nadzieje ze to nie zapalenie płuc. Niunia waży1,1 kg :(
Płakac mi się chce jak patrzę na jej wychudzone ciałko.
Tola mówiła że sa nowe, równie małe szczeniaki ( 2 szt). One nie dadza sobie rady. Dajmy im szanse

Link to comment
Share on other sites

Wątek białej suni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197686-Ma%C5%82a-kud%C5%82ata-Fija-zabrana-ze-schroniska-ma-nadziej%C4%99-na-lepsze-%C5%BCycie[/url]

Mam nadzieję że szczeniaczek szybko dojdzie do siebie. Beka ma rację, trzeba pomyśleć o tych 2 pozostałych, może coś wspólnie wymyślimy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']kurde trzeba te dwa tez zabrac:-(
tyledobrego ze od jutra u nas poprawa pogody,ma byc na plusie wiec przynajmniej nie beda tak marzly...ale one i tak dlugo tam nie pociągną:-(
kurde ja mam małego szczylka, boje sie brac ze schronu zeby czegos nie przywlec do domu:-([/QUOTE]
Problemem jest chłod ale i jedzenie; te maluchy nie dadzą rady w schronie.
Ja nieustannie mysle o malenkiej u beki i trzymam kciuki.
Mam nadzieję, ze da radę...
Jeszcze czuje jej wszystkie kosteczki:-(
Moze etrzeba powysylac info do wszystkich od szczeniaków...

Link to comment
Share on other sites

zjadła 2 kulki rozmoczonej karmy. posiekany kurczak z ryżem ja interesowal ale jest problem z jedzeniem , gryzieniem. Zaraz bedziemy miksować i karmic strzykawką. Wypiła z 20 ml mleka z mleka w proszku.
ma złamany kieł i mam wrażenie ze podczas prób gryzienia os tam obciera. Ząb o ząb?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']od jutra wg wp.pl ma byc odwilż...
moze da się do schronu dojechać jakos...kurde szkoda ze fotek nie mamy:-( szukamy dt dla maluszkow na cito!!!![/QUOTE]
To krótkotrwała odwilz - w sobotę u nas zaczynaja się znowu mrozy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']zjadła 2 kulki rozmoczonej karmy. posiekany kurczak z ryżem ja interesowal ale jest problem z jedzeniem , gryzieniem. Zaraz bedziemy miksować i karmic strzykawką. Wypiła z 20 ml mleka z mleka w proszku.
ma złamany kieł i mam wrażenie ze podczas prób gryzienia os tam obciera. Ząb o ząb?[/QUOTE]

U mnie tez jadla rozmoczony pokarm i roztarty, ale minimalne ilości.
Pierwsza porcję zjadła bardzo łapczywie i zwróciła.
To obcieranie wziełam za probę pogryzienia nieroztartego pokarmu:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']U mnie tez jadla rozmoczony pokarm i roztarty, ale minimalne ilości.
Pierwsza porcję zjadła bardzo łapczywie i zwróciła.
To obcieranie wziełam za probę pogryzienia nieroztartego pokarmu:roll:[/QUOTE]
Beka napisała,że sunia wymiotuje.Nie jest dobrze.Dzwoniłam do weta schroniskowego z prośba o przebadanie pozostałych szczeniaków.Był juz w schronie i je badałł.Doszło dzisiaj siedem nowych maleństw.Powiedział,że wszystkie są zdrowe i że w przedszkolu jest kaloryfer.Temperatura ok 5 stopni.Chciałam dostarczyć karme dla szczeniat,ale zapewniłmnie,że taka mają i są nią skarmiane.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą miałam telefon od weta.
- sunia jest już po zabiegu związanym z uchem.
- czarna sunia została zaszczepiona i będzie dziś przeniesiona do innego boksu.Za tydzień ( na prośbę Zadry , a póżniej moją- ubiegła mnie )zostanie wysterylizowana i będzie w szpitaliku czekała na zabranie ze schronu.
- jutro lub pojutrze jadę z wetem do schronu.
Porobię zdjęcia.
Czy oprócz szczeniaczków są jakieś specjalne zamówienia? Mogę fotografować wszystko i wszędzie.

Link to comment
Share on other sites

schronisko odmawia karmy? toż to cud nad wisłą:-) mają za dużo? :-)
kurde no to jak małe chorują to ja napewno nie wezme żadnego na dt bo mam już w domu szczeniaka (swojego) i nie zaryzykuje...
jest kaloryfer i jest 5stopni? to ten kaloryfer jest ale nie grzeje rozumiem? bo za oknem mi termometr pokazuje 3stopnie na plusie...a mieszkam na 2gim pietrze...

Link to comment
Share on other sites

ja mam zamówienie:-)
chciałabym żebyś obfociła oczywiscie w miare możliwości sunię taką białą z pierwszego boksu suk (ona była tam gdzie Gejsza czyli boksy od pól pierwszy od biura) ona jest średnia/duża calutka biała, sterczące uszy, ogon zawiniety na grzbiecie, w kolejnym boksie (lub w jeszcze nastepnym) jest też sunia taka jak husky tylko mała i bardzo jasna (biały z domieszką siwych znaczeń)
jakby dało rade to podpytaj o nie pracowników jak się zachowują czy nie wdają sie w bójki i ogolnie jakie o nich zdanie mają:-)

PS. poszukam na wątku tutaj ich fotek zebys miała większe rozeznanie których szukac:-)

Link to comment
Share on other sites

Maleńka Niunia leży pod kroplówką. Udało się załozyc wenflon.
Dostaje leki i kroplówki z glukozą, leży w inkubatorku, zostaje w lecznicy.
Temperatura ciała 36,5 st.
Nie jest dobrze :(:(.
Wg weta to wirusówka, ale trudno stwierdzic jaka. Nie bedę robic testu na parwo bo i tak nie zawsze wychodzi.
Szkoda kasy. Trzymajcie kciuki za maleńką i wysyłacie dobre myśli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...