Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 11.04.2024 o 21:19, Tola napisał:

Tutaj Florka i Felka parę dni wcześniej, u nas na wsi (Fela cały czas na uwięzi)

 

Znika mi to zdjęcie, nie wiem, czy jest widoczne

IMG-20240411-WA0010.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękuję za wpłaty na konto Zea kwiat-ruchomy-obrazek-0015.gif

200 zł - Figunia (08.04.)

41 zł - Jo37 (08.04.)

50 zł - MikAga (09.04.)

W tym miesiącu wszystkie wpłaty przeznaczę na hotelowanie Anielki, która jest u Murki, a nam kończą się już fundusze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2024 o 23:20, Poker napisał:

A co rozum dyktuje? 

 

Dnia 15.04.2024 o 23:35, elik napisał:

Nie patrz na to, pacz na serce  😁 

 

Dnia 16.04.2024 o 14:50, Aska7 napisał:

Rozum Ci nie pęknie, a serce tak.

 

Dnia 16.04.2024 o 18:49, Poker napisał:

Rozum może nie  pęknie,  ale mózg się  zlasuje. 

No ciężko jest, a założenie było proste - miałam szukać jej domu, bo młoda i właściwie  gotowa  do adopcji, szkoda było czasu i pieniędzy na hotelik, ale oddanie jej coraz bardziej mnie przeraża. Z drugiej strony to nie jest dobry czas dla nas, i  rodzinnie i zdrowotnie;  męża czeka kolejna operacja i to już w następnym tygodniu, nie wiadomo jak będzie i to też mam cały czas w głowie. 

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś z Was pamięta 8 szczeniaków zabranych w maju 23 z okolic Biłgoraja, na nowe domy wszystkie czekały w DT pod Zamościem, ostatni z nich Figielek ten  ostatni czas spędził u Jagny. Wszystkie naluchy obchodziły niedawno pierwsze urodziny😉. Z wszystkimi domami mam kontakt, niektóre rodziny b. często podsyłają zdjęcia Niedawno przyszły pozdrowienia od rodzin dziewczyn - Figi, Meli, ATI i Iskierki,  przekazuję je tu z przyjemnością💞 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Anielka zrobiła postępy jeśli chodzi o kontakt z kotami, choć na razie nie nie widzę jej w grupie kotów. Stefan (kotek, który do niej regularnie przychodzi) jest młody, bardzo przyjazny, trochę namolny i w ogóle nie przejmuje się syczeniem czy burczeniem Anielki. Na początku Anielka się wkurzała bardzo na niego, ale teraz widzę, że zaczynają się nawet fajnie bawić, raz jedno pogoni drugiego, potem zmiana. Oczywiście Anielka to kotka charakterna i lubi pokazywać kto tu rządzi, ale ewidentnie lubi się bawić i mam trochę wrażenie, że dopiero teraz się tego uczy (może nie miała wcześniej kontaktu z kotami jak była kociakiem). Niby syczy co jakiś czas i go przegania, ale kiedy nie ma Stefana, to go szuka. Toleruje go nawet przy misce (ale nie za długo, bo w końcu jest palnięcie łapą :) ). Póki co boję się ich zostawić samych na stałe, ale mają kontakt codziennie i wydłużam ten czas, bo widzę, że się polubiły. Żeby było zabawniej to Stefan przyjechał do mnie z DT, w którym się prał ze swoim bratem i sikał na wszystko - miałam info, że jest agresorem i kotem dominującym. Okazało się jednak, że to raczej on był terroryzowany i sikał ze stresu. Ani razu nie zareagował agresją na żadnego kota u mnie. To też odnośnie Anielki że czasem trudno trafić za tymi kotami.

Jeśli chodzi o ludzi to się nic nie zmieniło. Anielka jest przymilna, ociera się, pracuje łapkami i nagle potrafi zareagować agresją i ucieka. Poza tym nie ma z nią problemów, ładnie załatwia sie do kuwety, lubi się bawić, jest ciekawska, wszędobylska jak to kot. 

Tutaj ze Stefanem:

anielka5.jpg

anielka6.jpg

anielka19.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...