Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Zostawię tu info. Gdyby ktoś robił bazarek na zamojskiego czarnego szczeniaczka bez domu lub innego u nas, to proszę o kontakt. Dołączyłabym do bazarku moją roślinność, bo przepięknie nam kwitną kaktusy i nie tylko. Mogę się podzielić roślinkami,  a psiak skorzysta. Niestety nie mam czasu na samodzielne prowadzenie bazarku.

IMG_20230707_191201.jpg

IMG_20230707_191213.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2023 o 19:18, Jaaga napisał:

Zostawię tu info. Gdyby ktoś robił bazarek na zamojskiego czarnego szczeniaczka bez domu lub innego u nas, to proszę o kontakt. Dołączyłabym do bazarku moją roślinność, bo przepięknie nam kwitną kaktusy i nie tylko. Mogę się podzielić roślinkami,  a psiak skorzysta. Niestety nie mam czasu na samodzielne prowadzenie bazarku.

IMG_20230707_191201.jpg

IMG_20230707_191213.jpg

No szczęka mi opadła!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2023 o 19:18, Jaaga napisał:

Zostawię tu info. Gdyby ktoś robił bazarek na zamojskiego czarnego szczeniaczka bez domu lub innego u nas, to proszę o kontakt. Dołączyłabym do bazarku moją roślinność, bo przepięknie nam kwitną kaktusy i nie tylko. Mogę się podzielić roślinkami,  a psiak skorzysta. Niestety nie mam czasu na samodzielne prowadzenie bazarku.

 

Dziś zacznę robić bazarek dla Kody, to mogę zrobić i wymiankowy z roślinkami 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2023 o 09:17, Jaaga napisał:

Może ktoś ma gdzieś jakieś kontakty w hurtowniach, sklepach, gdzie dałoby się załatwić jakąś zniżkę przy większych zakupach dla bezdomniakow?

Wczoraj pół dnia spędziłam na porównywaniu i analizowaniu cen różnych karm i sklepów. 

Nie mam niestety dostępu do hurtowni, ale żeby uniknąć takich ciągłych analiz zrobiłam porównywarkę cen karmy felicana.pl - mam nadzieję, że choć trochę pomoże 🙂

Przeszukuje ok.60 sklepów, z allegro wczytuje tylko niektóre marki, bo to mocno czasochłonne, ale jakby co, to mogę dodać też inne. Jeśli mogłabym coś pomóc z jakimiś mniej standardowymi analizami, albo dodać tam jakiś sklep czy właśnie markę z allegro - pisz na priv 🙂

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2023 o 08:30, Poker napisał:

Zastanawiałam się co z Eliotem. Widzę , że na kolankach u swojej pańci.

U Eliota wszystko dobrze, zaraz pierwszego dnia dostałam taką wiadomość: Eliot, teraz Cheddar ma się bardzo dobrze 🙂 Zrobił już dwie kupy na spacerkach, a siku już robi na matę w mieszkaniu zamiast na podłogę, wiec uczy się szybko 🥳 

IMG_20230711_095836.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kolejna dobra wiadomość dotyczy 6 kociaków zabranych z warsztatu  - 4 z nich są już we własnych domach🙂. Bez własnej rodziny została tylko Szałwia, ta czarna koteczka. Mięta jest zarezerwowana do domu w Tychach, ale wciąż szukam transporty do Krakowa lub na Śląsk.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2023 o 10:01, Tola napisał:

U Eliota wszystko dobrze, zaraz pierwszego dnia dostałam taką wiadomość: Eliot, teraz Cheddar ma się bardzo dobrze 🙂 Zrobił już dwie kupy na spacerkach, a siku już robi na matę w mieszkaniu zamiast na podłogę, wiec uczy się szybko 🥳 

IMG_20230711_095836.jpg

 

Dnia 11.07.2023 o 10:07, Tola napisał:

Kolejna dobra wiadomość dotyczy 6 kociaków zabranych z warsztatu  - 4 z nich są już we własnych domach🙂. Bez własnej rodziny została tylko Szałwia, ta czarna koteczka. Mięta jest zarezerwowana do domu w Tychach, ale wciąż szukam transporty do Krakowa lub na Śląsk.

                             Sypialnia Wróżek

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2023 o 10:07, Tola napisał:

Kolejna dobra wiadomość dotyczy 6 kociaków zabranych z warsztatu  - 4 z nich są już we własnych domach🙂. Bez własnej rodziny została tylko Szałwia, ta czarna koteczka. Mięta jest zarezerwowana do domu w Tychach, ale wciąż szukam transporty do Krakowa lub na Śląsk.

Marto, a co z kociakami u nas?  tamtym tak szybko znalazły się domy, a o nasze nikt nie dzwonil? Są już miesiąc. Rosną jak na drożdżach. Nie chciałabym, żeby koteczka została u nas jak Arabika prawie do dorosłości. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2023 o 11:43, Jaaga napisał:

Marto, a co z kociakami u nas?  tamtym tak szybko znalazły się domy, a o nasze nikt nie dzwonil? Są już miesiąc. Rosną jak na drożdżach. Nie chciałabym, żeby koteczka została u nas jak Arabika prawie do dorosłości. 

Nie mam wpływu na to, kto zadzwoni o  jakiego kota, chciałabym, aby one wszystkie jak najszybciej miały swoje rodziny. Lentilka ma ogłoszenia, ale nikt nie dzwoni. Przerzucę z Warszawy na Bielsko, poproszę też elik, żeby swoje  uaktualniła. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2023 o 21:30, Tola napisał:

Nie mam wpływu na to, kto zadzwoni o  jakiego kota, chciałabym, aby one wszystkie jak najszybciej miały swoje rodziny. Lentilka ma ogłoszenia, ale nikt nie dzwoni. Przerzucę z Warszawy na Bielsko, poproszę też elik, żeby swoje  uaktualniła. 

Mam nadzieje, że i tą dwójkę ktoś wypatrzy, bo trudno z taką ilością.

W piątek z Castoramy dowiozą elementy na ogrodzenie do domku, który kupiliśmy dla Weny.  W związku z odejściem Weny, zrobimy tam domek z wybiegiem dla kotów.  Będą mialy dodatkową atrakcję na dzień. Szkoda mi 6 tys., żeby np wpakować tam np rowery i kosiarkę. Dodałam 2 na furtke i ogrodzenie i będą koty miały frajdę. Z czasem może przyłączymy drewnianą wiatę do wybiegu, ale na razie musimy zrobić podstawę. Na wybiegu został prostokąt bez wylewki, gdzie wysieję kotom trawę do pogryzania.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2023 o 21:31, Tola napisał:

Tiki, szczeniak który zamieszkał w Zamościu, przesyła pozdrowienia znad Bałtyku 🥰

received_1217513935484648.jpeg

 

Dnia 12.07.2023 o 19:41, Tola napisał:

Piękna Sisi wypoczywa na Mazurach🥰

IMG-20230712-WA0020.jpg

IMG-20230712-WA0019.jpg

IMG-20230712-WA0018.jpg

                         Koniczyna rysunek fotografie, zdjęcia stockowe, Koniczyna rysunek obrazy  royalty-free

Link to comment
Share on other sites

DS Eliota wpłacił wczoraj 200 zł na konto Zea - bardzo dziękuję; będzie na pomoc Figielkowi - brat pomoże bratu.

Wpłynęło też 50 zł od DS Kimbo - również przeznaczę je dla Figielka.

Bardzo dziękuję  kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0142.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...