Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Kotek znaleziony przedwczoraj w bardzo złym stanie w rowie w Nieliszu i przewieziony do lecznicy w Zamościu niestety nie żyje:(.

Nadal bez domu jest 3 miesięczna Marianka (w lecznicy) - jest w trakcie leczenia, zdjęcia w następnym tyg.

Anastazja (w lecznicy)

IMGP5816.JPG

 

Magik (w lecznicy)

IMGP6109.JPG

 

Mirabelka (w domu tymczasowym)

V__CFF2.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tola napisał:

Kotek znaleziony przedwczoraj w bardzo złym stanie w rowie w Nieliszu i przewieziony do lecznicy w Zamościu niestety nie żyje:(. 

Biedactwo  1262242773_pacz1.gif.45b92a8abff645d2de133584526448b8.gif Dobrze, że choć w ostatnich godzinach miał sucho i ciepło :(  Straszne to :(

 

A te trzy śliczności mają ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Biedactwo  1262242773_pacz1.gif.45b92a8abff645d2de133584526448b8.gif Dobrze, że choć w ostatnich godzinach miał sucho i ciepło :(  Straszne to :(

 

A te trzy śliczności mają ogłoszenia?

Ogłoszeń nie ma tylko Magik, wciąż brak mi czasu, żeby mu zrobić, może jutro...

Reszta kociaków ma ogłoszenia, ale zapytań nie mam, jakiś zastój się zrobił, kotów przybywa, a domów brak:(

15 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj miałam tel. w sprawie Mirabelki z Krakowa, pani miała się zastanowić, ale  już nie oddzwoniła.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

 

49 minut temu, Tola napisał:

Dzisiaj miałam tel. w sprawie Mirabelki z Krakowa, pani miała się zastanowić, ale  już nie oddzwoniła.

Mirabelka ma na Warszawę i Kraków,  a Anastazji na razie nie ogłaszasz? Mogłabym zrobić dla któregoś kociaczka. Takie śliczności nie mogą być bez osobistych rąk do głaskania.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

 

Mirabelka ma na Warszawę i Kraków,  a Anastazji na razie nie ogłaszasz? Mogłabym zrobić dla któregoś kociaczka. Takie śliczności nie mogą być osobistych rąk do głaskania.

Elu -jak możesz to zrób Magikowi na Kraków, zdjęcia są na str.794, a ja jutro sprawdzę i podopisuję do kotów ich ogłoszenia, zobaczymy, gdzie trzeba dorobić. 

Dobrej nocy, do jutra.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Elu -jak możesz to zrób Magikowi na Kraków, zdjęcia są na str.794,

Bardzo chętnie tylko  nie wiem co o nim napisać.  Chyba, że na razie same zdjęcia i, że 3 miesięczny zdrowy kociak gotowy do adopcji.  Zrobię to jutro, bo już jest  b. późno  01:35  Dobrej nocy :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2018 o 00:16, elik napisał:

 

Mirabelka ma na Warszawę i Kraków,  a Anastazji na razie nie ogłaszasz? Mogłabym zrobić dla któregoś kociaczka. Takie śliczności nie mogą być bez osobistych rąk do głaskania.

Anastazję ogłaszam jako Sabinkę na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/sabinka-4-miesieczna-koteczka-czeka-na-nowy-domek-CID103-IDxcgNI.html

i Mirabelkę na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/mirabelka-kocia-przylepka-czeka-na-domek-CID103-IDvNyK1.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Własnie sprawdzała - Mirabelka ma ogłoszenia od Ciebie Elu i od Alaskan, , Anastazja też.

Magikowi zrobiłam OLX na Warszawę, jakby ktoś mógł dorobić na kraków - byłabym bardzo wdzięczna

https://www.olx.pl/oferta/magik-3-miesieczny-kocurek-do-adopcji-CID103-IDxqfDH.html

Dzisiaj miałam  parę zapytań o Magika, ludzie dzwonią, ale na razie nic z tego nie wynika:(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o nasze dziewczynki - Lolę i Lunę, to  w sprawie Luny cisza - był ten jedyny tel. o którym pisałam, w środę JO37 podjedzie do rodziny i zobaczymy...

O Lolę mam zapytania z Warszawy, ale oprócz pana, z którym rozmawiałam niedawno, nikt bardziej nie jest zainteresowany.

Pan z rodzina mieszka w bloku, duże mieszkanie, 9 letni syn, są przygotowani na naukę czystości i te inne przywileje szczeniaka.

Nigdy wspólnie nie mieli zwierzaka,  w domach rodzinnych  - owszem.

Mam dane do wizyty, zobaczymy jak to dalej się potoczy.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2018 o 08:15, malagos napisał:

To szykuje się kolejny trudny dzień, Tolu - ta interwencja :(

Małgoś - wczoraj trudny dzień, dzisiaj kolejny.

Mam zdjecie tego wczorajszego biedaka, ale nie wiem, czy dzisiaj uda mi się wstawić.

Przed chwilką kolejny tel. ze na jednym z osiedli ktoś porzucił kotkę z kociakami - pojechał już sam TZ, bo ja i psychicznie i fizycznie nie daję już rady.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, malagos napisał:

To tylko powiem, Tolu, że wspieram, ściskam i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co Ty i Jarek robicie!..........

Małgoś - dziękuję za ciepłe słowa, my wszyscy tutaj pomagamy, każdy jak potrafi i może najlepiej, Ty też na swoim terenie od lat ratujesz, wspierasz bezdomniaki.

Ale czasami wpadam w dół, dopada mnie rezygnacja, zwłaszcza,  jak czuję się bezsilna, tak jak wczoraj i dzisiaj:(

Nie żyją 2 kociaki znalezione w niedzielę w rowie w Zawadzie:(

IMGP6475.JPG

Link to comment
Share on other sites

Udało się zaopiekować kocią rodzinkę, po którą wczoraj wieczorem jeżdził TZ.

Ale najpierw pokażę Marinkę, o której pisałam jakiś czas temu - koteczka była znaleziona w złym stanie, była leczona,  teraz jest juz wszstko ok.

Marinka - ok 3 mies. żywa, radosna koteczka, taka mała akrobatka; odrobaczona, wolna od FIV+FeLv, odrobaczona, zaszczepiona, korzysta z kuwety.

IMGP6416.JPG

IMGP6423.JPG

IMGP6424.JPG

IMGP6427.JPG

IMGP6445.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kocia rodzinka znaleziona wczoraj  na jednym z zamojskich osiedli.

Dzięki pomocy p. Joasi, u której jest Ludwieczek , udalo sie znależć dt

Kocia mama Alutka - ok. 2 lat, odrobaczona, wolna od FIV+FeLv,  korzysta z kuwety; bardzo przytulaśna koteczka, będzie wysterylizowana.

W ciele znaleziony śrut :(

IMGP6497.JPG

IMGP6499.JPG

IMGP6502.JPG

IMGP6503.JPG

IMGP6504.JPG

IMGP6505.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...