Jump to content
Dogomania

Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU


Brysio

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='kaa']Właśnie nie wiem, lada moment wróci Brysio to wtedy uzgodnimy. Nawet nie wiem jak z miejscami. :roll:[/quote]

Dajcie znać prosze, bo wpisuję kolejne psy w kolejkę do Ani i chciałabym wiedzieć czy Ariela tam jeszcze trzymać, czy on do Jamora idzie.

Link to comment
Share on other sites

jakby co to megii do mnie jeszcze pisała, ze ma wolne miejsce w tym większym kojcu. Byłam tam w kolejke wpisana jak szukałam coś dla Płotka, no i przyszła moja kolej....

tylko decydujcie się, bo miałam jej właśnie odmawiać i odstępować miejsce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']witam Arielka juz jestem;) a jakie ceny są w tych pozostałych hotelach? u Jamora bylo miejsce[/quote]

Cieszę się że wróciłaś;) , musimy podjąć decyzję co z Arielem ,bo dziewczyny trzymają nam miejsca. Może ja przedstawię sytuacje Ariela na dziś.
Ariel mieszka na boksie z kilkoma innymi psami , ciut mniejszymi niż on. Kastracja od której mineło już niemal 3 m-c, przyniosła zamierzony efekt,Ariel się wyciszył przestał się awanturować , stał się psem bardziej szukającym kontaktu z człowiekiem niż zaczepki z psami (być może jest to efekt tego że są na tym boksie dobrze dobrane psy). Ja podtrzymuje moją deklarację wpłaty , tylko się zastanawiam czy ten hotelik jest dla niego niezbędny w takiej sytuacji , jak sądzicie?
Brysiu podejmijmy decyzję już dziś czy go wysyłać? a jeśli tak to gdzie?
Jeśli ma jechać, to ja myślę żeby jechał do Ani, jak się na to zapatrujesz?

Link to comment
Share on other sites

Tez uważam, że nie ma sensu wydawać kasy na psa, któremu nic nie grozi. Dlatego dużo wcześniej zaproponowałam Dt u Ninki, bo praktycznie darmowy był, karme by dostała ze schroniska.

Według mnie teraz Ariel spokojnie może przebywać z innymi psami tylko troche jedzenia broni, zreszta jak większość psow;)

Link to comment
Share on other sites

Z powodu zmiany zachowania psa po kastracji , od której mineło już ok.4 m-c, nie jestem pewna czy przeniesienie go z boksu do boksu płatnego ( tylko w pojedynkę) ma sens, może gdyby miał iść do domu tymczasowego ( żeby zobaczyć jak się zachowuje w domu) miało by większy ? Ostatnio był na spacerze z pewną rodziną z dziećmi i bardzo go schwalili jaki on grzeczny.
Brysiu Ty się wypowiedz , bo ja mam wątpliwości :roll: . Zrobiłam mu dużo ogłoszeń, ale na razie cisza, ale wakacje nie są dobrym czasem na adopcje, co można jeszcze wymyśleć żeby ten dom mu znaleźć :placz: ?

Link to comment
Share on other sites

kurcze prawde mowiąc tez myslę, ze skoro nic mu nie grozi to nie ma sensu przenosic go do płatnego boksu. Lepiej tą kasę przeniesc na psa w potrzebie i zając się wielką promocją Ariela. Odnowilam mu wlsanie allegro i zaraz pogadam z Iwonką czy by dało się go wrzucic do gazety;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']To zróbmy tak: u Ani Ariel jest drugi w kolejce i ja go na razie nie wypisuję. Zakładam, że jak przyjdzie jego kolej to ustąpi miejsca następnemu psu, ale gdyby - w międzyczasie - coś się niefajnego znow porobiło, to wtedy bedzie miał gdzie jechać.[/quote]

Jejku wspaniałe rozwiązanie, najlepsze z możliwych, dziękuję :loveu:Sonikowa Brysiu :loveu:Iwonko jak bym mogła to bym Was uściskała , dzięki :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']To zróbmy tak: u Ani Ariel jest drugi w kolejce i ja go na razie nie wypisuję. Zakładam, że jak przyjdzie jego kolej to ustąpi miejsca następnemu psu, ale gdyby - w międzyczasie - coś się niefajnego znow porobiło, to wtedy bedzie miał gdzie jechać.[/quote]
bardzo dobre rozwiazanie, ja np. cały czas trzymam Płotka w kolejce np. u murki itp. mimo, że jest juz bezpieczny. Bo moze byc tak ze nagle przyjedzie potrzeba dla jakiegoś naszego psa i to własnie bedzie to miejsce;)

Link to comment
Share on other sites

Arielek już zdrowy, wrócił na swój boks, on z charakteru zrobił się naprawdę wspaniały, cieszy się jak małe dziecko jak się do niego idzie ,niemal wskakuje na ręce , tylko biedakowi zaczyna ciałka przybywać po kastracji :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Wierszyk dla Ariela
,,Marzenie"

,, Porzucony, zostawiony niechciany 3 letni Ariel,przez nikogo nie kochany.
Czy zrobił coś złego? dlaczego?
Bardzo ładny i grzeczny jest przecież , a nie ma nikogo na świecie.
Na taki los nie zasłużył ,by czas za kratami się dłużył, bez przyszłości promyka nadziei , czy ktoś jego smutne serce rozweseli?
Kto przytuli,zabierze do domu z oczu łzę otrze i powie ,,kocham Cię piesku- już nigdy, nie oddam Cię nikomu"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...