Jump to content
Dogomania

Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU


Brysio

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mogę go dac do gliwickiej (jest troszke mniejszy odzew niz z nowin ale mój psiak poszedł do domu natychmiast po ukazaniu sie ogloszenia) i będzie na pewno w środe, bądź moge go wysłac do nowin, ale tu jest loteria czy bedzie czy wykupia strone i zostanie przesuniete ogloszenie... o tydzien, dwa, trzy,miesiąc... nigdy nie wiadomo... więc proszę macie wybór ;)

Kasiu masz gdzies pod ręką ten tekst dla niego bo czyścilam skrzynke i chyba go wykasawalam :oops:

a dzwonił ktoś w sprawie King-a??? teraz w srode był w gliwickiej...

Link to comment
Share on other sites

Teksty dla Ariela wysłałam ponownie;) , jeśli chodzi o Kingusia to dzwoniła jedna kobieta niezabardzo zdecydowana akurat na niego, wypytywała o inne psy, mam nadzieję że zadzwoni ,mamy kryzys. Wszystkie budy mamy zajęte dla psów agresywnych do innych psów, jak przyjdą kolejne, to chyba do drzew ich będziemy przywiązywać :-( .
A Ariel może lepiej poczekać jednak na tą poczytniejszą gazetę , powiem szczerze że sama nie wiem:shake: .
A nie wiesz czy ukazał się Bary w zabrzańskiej gazecie? Grażyna się wogóle nie odzywa.

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja na dziś wygląda tak.
Ariel przebywa w schronisku w Rudzie Śląskiej, na początku jak przyszedł były z nim straszne problemy, z powodu zazdrości o swojego ulubionego pracownika rzucał się na większe i silniejsze psy i obrywał od nich. Był kilka razy pogryziony, dość poważnie ,groziło mu zagryzienie . Ariel został wykastrowany i po kilkakrotnym przekładaniu go, udało się go ułożyć z mniejszymi od niego psami z którymi się w miarę zgadzał. Kastracja po 3 miesiącach, wyciszyła buzujące hormony, Ariel się zmienił w całkiem sympatycznego i miłego gościa. ;) . Szukaliśmy mu Dt ale ze względu na zmianę sytuacji , skoncentrowaliśmy się na szukaniu mu domu.
A co do pomocy finansowej to możesz mu zasponsorować wyróżnione Allegro.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz to może jak masz konto to prościej będzie jak mu po prostu zrobisz, teksty do ogłoszenia są w pierwszym poście, kontakt też, zdjęcia nowe będzie miał lada moment dodane ,bo dziś miał świeże robione. ;)
Ze dwie strony dalej masz wierszyk dla niego który możesz też wrzucić na Allegro. Chyba że wolisz jednak zapłacić, to Brysio mu wyróżni.
A link z Allegro zawsze jest wrzucany na wątek ,łatwo go znaleźć.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']12 zł i 60 groszy;)[/quote]
nieprawda:eviltong:
bo 12,50:evil_lol:

Brysio jak zmniejszysz zdjęcie, znaczy jak bedzie ważyc mniej niz bodajze 50kb, to płacisz 10 groszy mniej.
Zmniejszaj sobie zdjecia te do miniaturki, moze to i głupie 10 groszy, ale jak tak z każdej aukcji, która wystawiałaś policzysz sobie te 10 groszy to wyjdzie niezła sumka



irysek jak masz konto na allegro to najlepiej jakbyś sama od razu wystawiła wyróżnione, nie musisz wtedy nikomu kasy wysyłać.



Mam dużo zdjęc Ariela:diabloti:
Kiedyś wrzuce:lol: jak dojde z tym do ładu:razz:

Link to comment
Share on other sites

ja swego czasu zylam z allegro, a najbardziej wlasnie zniechecalo mnie to zmniejszanie zdjec. masakra.
ok, to wklejcie mi w jeden post tekst, kontakt, zdjecia i postaram mu sie szybko takie allegro wyroznione zrobic. bedzie to moj debiut dogomaniacki ;) (oby przynioslo to psu szczescie).

pianka ty nie wklejaj kiedys tylko lada dzien, zebym mogla dodac te zdjecia nowe.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko pisane potrzebne na Allegro ;).

,,Porzucony przez ludzi, odrzucony przez współbraci ! "

Ariel to piękny 3 letni pies, który szuka własnego miejsca na ziemi. Został wyrzucony na ulice,nikomu nie potrzebny. Pies trafił do schroniska, lecz nawet tu psy nie zaakceptowały go. Jest młody, ładny, pozytywnie nastawiony do ludzi, lecz w jakiś sposób inny, jeśli nawet współbracia nie akceptują go. Psiak został kilka razy pogryziony. Ariel prosi o dom ,o normalne życie przy boku kochanego człowieka,o własną miskę i rękę która przytuli i pogłaszcze. To tak nie wiele, a jak dużo może zmienić. Dla nas ludzi to drobiazg,dla niego to życie,normalne życie kochanego psa, bez obawy o niepewne jutro.Zajrzyj w jego oczy, a zobaczysz w nich strach,który czai się w zakamarkach psiej duszy i wołanie o pomoc. Zanim będzie za późno.


,,Marzenie"

,, Porzucony, zostawiony niechciany 3 letni Ariel,przez nikogo nie kochany.
Czy zrobił coś złego? dlaczego?
Bardzo ładny i grzeczny jest przecież , a nie ma nikogo na świecie.
Na taki los nie zasłużył ,by czas za kratami się dłużył, bez przyszłości promyka nadziei , czy ktoś jego smutne serce rozweseli?
Kto przytuli,zabierze do domu z oczu łzę otrze i powie ,,kocham Cię piesku- już nigdy, nie oddam Cię nikomu"


Do kaa (Kasia)
[email][email protected][/email]
tel. 505-843-542
gg. 9010235

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti:
[IMG]http://i36.tinypic.com/sxncs9.jpg[/IMG]

[IMG]http://i36.tinypic.com/207w4qs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i37.tinypic.com/2u8h2z9.jpg[/IMG]

[IMG]http://i37.tinypic.com/ml0e92.jpg[/IMG]

[IMG]http://i36.tinypic.com/fxw3no.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...