Jump to content
Dogomania

Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU


Brysio

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

piekne zdjecia, jestem zachwycona.
cos nie mozna wejsc na to allegro brysio z twojego linka...

to kiedy ja mam mu je zrobic? jak wygasnie to brysiowe chyba.

a jakies info konkretne poza lzawymi tekstami? jak do innych psow, kotow, jak na smyczy chodzi, jak z czystoscia w domu, czy duzo szczeka itd. bo to najwazniejsze. wyciskacze lez ludziom duzo nie mowia.

i czy ten tekst z nieakceptowaniem go przez inne psy jest aktualny? podobno po kastracji sie to zmienilo, na lepsze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']piekne zdjecia, jestem zachwycona.
cos nie mozna wejsc na to allegro brysio z twojego linka...

to kiedy ja mam mu je zrobic? jak wygasnie to brysiowe chyba.

a jakies info konkretne poza lzawymi tekstami? jak do innych psow, kotow, jak na smyczy chodzi, jak z czystoscia w domu, czy duzo szczeka itd. bo to najwazniejsze. wyciskacze lez ludziom duzo nie mowia.

i czy ten tekst z nieakceptowaniem go przez inne psy jest aktualny? podobno po kastracji sie to zmienilo, na lepsze...[/quote]

Większość i to co najważniejsze widać na zdjęciach, jest łagodny, cierpliwy, akceptuje dzieci i koty ( tych zdjęć mogłaś nie widzieć , jeśli nie czytałaś całego wątku). Co do akceptacji psów ,to lepiej szukać domu bez nich, zgadza się z psami z którymi jest w boksie( był wiele razy przekładany i od tamtej pory nie miał kontaktu z większymi psami). Co by się stało jak by trafił między większe psy teraz po kastracji, nie wiem i nie sprawdzę tego , nie będę ryzykować jego zdrowiem.
Co do reszty to też nie da się dokładnie odpowiedzieć, siedzi zamknięty w boksie, jest nie wybiegany , jak takie psy wyprowadzi się na zewnątrz to wszystkie szarpią się na smyczy czując otwarty teren i swobodę. W domu też nie wiem jak się będzie zachowywał , bo skąd mam wiedzieć ,jak siedzi na dworze. Co do szczekania to do szczekaczy nie należy raczej.
Ale jak pewnie wiesz, psy inaczej zachowują się w schronisku a inaczej w domu , zawsze mogą się zdarzyć rzeczy nie przewidywalne i z tym trzeba się liczyć biorąc psa ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

allegro narazie stoi, dlatego wolalam zaplacic za to wyroznione. nie wyrabiam sie z wlasnymi problemami.
wczoraj na dzialke ktos nam podrzucil 3 malce, sek w tym, ze nasza dzialka jest 30km od naszego domu.
dzis robilam watek im
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1206/3-maciupkie-porzucone-w-lesie-chore-glodne-kociaczki-szukaja-dt-ds-pomocy-145865/[/URL], bazarek na nie (zero zainteresowania), w pon do weta, jutro tez dzien pelen pracy.
na dodatek w kazdej chwili moge urodzic, a jeszcze walcze ze studiami. takze jest tragedia ogolnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Jeśli jutro nie ukaże się to ogłoszenie ,to tak zrobimy, ale ja mam ciągle cichą nadzieję że jednak uda mu się do czasu remontu znaleźć dom:roll:.[/quote]

Nawet jesli znajdzie, to na czas katastrofy w schronie, moze na jego miejsce pojechac inny psiak. Tylko te deklaracje, trzeba by potwierdzic, poprzenosic etc. No, ale na razie czekamy i tak na miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']Kasiu dostałam potwierdzenie że jutro sie ukaże, nie ma rewersu za tydzień (cała strona wykupiona) ale jutro Ariel jest na 100% w Nowinach. Trzymam kciuki za domek...[/quote]
Serdeczne dzięki cieszę się., i też trzymam :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

zapewne cisza... kupiłam dziś nowiny i niema ogłoszenia, powiem szczerze że nie mam już siły do nich, nie wiem czy sobie nie odpuszcze tych ogłoszeń bo robią ze mnie idiote. Dostałam potwierdzenie że ukaze się napewno a tu zonk, niema... za tydzień z tego co wiem jest strona wykupiona, więc najwczesniej bedzie za 2 tyg. Przepraszam, ale naprawde nie mam wpływu na to co robią...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...