Jump to content
Dogomania

Mała, czarna sunia od 8.04.2024 r. czeka na własny Dom w hotelu u Murki. Do pełni szczęścia brakuje jej już tylko dobrego Człowieka.


Recommended Posts

Dnia 20.03.2024 o 21:19, b-b napisał:

jutro o ile mnie skleroza nie dopadnie wpłacę stała dla małej. Czy wiadomo już kiedy opuści schronisko?

Bardzo dziękuję Boguniu.
Będę wdzięczna za wpłaty od marca, ponieważ malutka nie ma pełnej deklaracji na hotel, a jak zawsze, będzie potrzebowała na wstępie przeprowadzenia badań diagnostycznych, odrobaczenia  i uporządkowania futerka, na co potrzebne będą fundusze.

Bardzo więc proszę o wpłaty od marca, chociaż sunia pojedzie do hotelu po świętach, bo dopiero wtedy zwolni się miejsce w hotelu..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2024 o 21:44, elik napisał:

Bardzo dziękuję Boguniu.
Będę wdzięczna za wpłaty od marca, ponieważ malutka nie ma pełnej deklaracji na hotel, a jak zawsze, będzie potrzebowała na wstępie przeprowadzenia badań diagnostycznych, odrobaczenia  i uporządkowania futerka, na co potrzebne będą fundusze.

Bardzo więc proszę o wpłaty od marca, chociaż sunia pojedzie do hotelu po świętach, bo dopiero wtedy zwolni się miejsce w hotelu..

 Prośba - Jeśli ktoś z dogomaniaków wpłaca już na jakiegoś psa na  konto Zea, to bardzo proszę, aby wszystkie deklaracje wpływały jednym przelewem. 

 

Link to comment
Share on other sites

"Prośba - Jeśli ktoś z dogomaniaków wpłaca już na jakiegoś psa na  konto Zea, to bardzo proszę, aby wszystkie deklaracje wpływały jednym przelewem. "

z zaznaczeniem ile kasy na każdego psiaczka  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2024 o 22:14, elik napisał:

"Prośba - Jeśli ktoś z dogomaniaków wpłaca już na jakiegoś psa na  konto Zea, to bardzo proszę, aby wszystkie deklaracje wpływały jednym przelewem. "

z zaznaczeniem i kasy na każdego psiaczka  🙂 

Bardzo słuszny dopisek🙂

"Prośba - Jeśli ktoś z dogomaniaków wpłaca już na jakiegoś psa na  konto Zea, to bardzo proszę, aby wszystkie deklaracje wpływały jednym przelewem  z zaznaczeniem ile kasy na każdego psiaczka  🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2024 o 22:41, Poker napisał:

A ja tego nie rozumiem.

Gdy wpłacamy na konto Fundacji ZEA deklaracje dla kilku psiaków, to dobrze byłoby robić to jednym przelewem, a w tytule przelewu zaznaczyć ile wpłacamy na którego psiaka. Np przelew na kwotę 80 zł dla 3 psiaków należy opisać tak: Poker dla Milusia 20 zł, dla Misia 30 zł, dla Bolusia 30 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2024 o 22:33, Tola napisał:

Bardzo słuszny dopisek🙂

"Prośba - Jeśli ktoś z dogomaniaków wpłaca już na jakiegoś psa na  konto Zea, to bardzo proszę, aby wszystkie deklaracje wpływały jednym przelewem  z zaznaczeniem ile kasy na każdego psiaczka  🙂 

Czyli na więcej psów, a nie jednego 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2024 o 21:44, elik napisał:

Bardzo dziękuję Boguniu.
Będę wdzięczna za wpłaty od marca, ponieważ malutka nie ma pełnej deklaracji na hotel, a jak zawsze, będzie potrzebowała na wstępie przeprowadzenia badań diagnostycznych, odrobaczenia  i uporządkowania futerka, na co potrzebne będą fundusze.

Bardzo więc proszę o wpłaty od marca, chociaż sunia pojedzie do hotelu po świętach, bo dopiero wtedy zwolni się miejsce w hotelu..

Elu, najmocniej przepraszam, ale ja wpłacę od kwietnia. Marzec zaskoczył mnie nieprzewidzianymi wydatkami i już nie dam rady:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2024 o 10:26, Ewa Marta napisał:

Elu, najmocniej przepraszam, ale ja wpłacę od kwietnia. Marzec zaskoczył mnie nieprzewidzianymi wydatkami i już nie dam rady:(

Ewuniu nie przepraszaj kochana. Jestem ogromnie wdzięczna za każdą wpłatę, ale wiadomo, że przede wszystkim musimy zadbać o domowy budżet  🙂  Są sprawy ważne i ważniejsze, a najważniejsze są sprawy domowe   🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2024 o 19:03, jaguska napisał:

Zaglądam do Pchełki :). Moja adopcyjna krotoszynianka też byłą Pchełką (w papierach) a u nas została Psotką. 

No to czekamy na ''po świętach''. 

pies-ruchomy-obrazek-0165.gif

cieplutkozr.jpg.56459402f61f8f10f7ceb5a90c582327.jpg      Iwonko. Bardzo się cieszę, że wyszłaś ze swojej skorupki i zaglądnęłaś na ten wątek. Rób to częściej, proszę  🙂 
Ja też nie mogę się doczekać chwili, kiedy Pchełka opuści schronisko i zacznie nowe, dobre życie. Jestem Wam wszystkim ogromnie wdzięczna za Wasze wsparcie dla suni, bez którego tkwiłaby w schroniskowej gehennie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2024 o 19:21, b-b napisał:

Zrobiłam przelew za dwa miesiące.

Dzięki serdeczne Boguniu        dzikuj7.jpg.6f2a20cbf213308c9938b21d86ef1b17.jpg 

Po opuszeniu schronu, kasiorka będzie bardzo potrzebna suni na weta i groomera. Jej futerko  jest w fatalnym stanie i obawiam się, że sama kąpiel nie wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2024 o 23:19, agat21 napisał:

20 zł stałej ode mnie dla sunieczki. Cieszę się, że wreszcie znalazło się dla niej miejsce 🙂

   cieplitko.jpg.1313ecad72a774293c804dd3d7e60d50.jpg   Agatko   

Bardzo serdecznie dziękuję    kwiatki15.jpeg.bf5cfbb7b3484ac00c1327ec165f4e89.jpeg   za pomoc dla malutkiej. Będę bardzo wdzięczna za odwiedzanie suni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 15:38, Ellig napisał:

10 zł deklaracji przez rok dla malutkiej.

cieplutkozr.jpg.1e2e44ea511f3928d195d078f0fbfaeb.jpg  Eluniu   😄  

Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie Pchełeczki  dzikuj3.png.9873b791939fe3176721e31b2b609824.png i zapraszam do bywania na jej wątku.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 18:47, elik napisał:

cieplutkozr.jpg.1e2e44ea511f3928d195d078f0fbfaeb.jpg  Eluniu   😄  

Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie Pchełeczki  dzikuj3.png.9873b791939fe3176721e31b2b609824.png i zapraszam do bywania na jej wątku.

 

Poproszę numer konta do wpłaty. 😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 19:17, Ellig napisał:

Poproszę numer konta do wpłaty. 😊

Bardzo proszę  🙂  Przekopiowałam z pierwszej strony wątku.
Trochu dużo się tego zrobiło  🙂 

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA
ul. Spadek 45
22-400 Zamość
97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

W tytule przelewu wpłacanych deklaracji proszę pisać kto wpłaca i dla kogo np: Ellig  dla Pchełki.

Tola dodała:

Prośba - Jeśli ktoś z dogomaniaków wpłaca już na jakiegoś psa na  konto Zea, to bardzo proszę, aby wszystkie deklaracje wpływały jednym przelewem. "

Gdy wpłacamy na konto Fundacji ZEA deklaracje dla kilku psiaków, to dobrze byłoby robić to jednym przelewem, a w tytule przelewu zaznaczyć ile wpłacamy na którego psiaka. Np przelew na kwotę 80 zł dla 3 psiaków należy opisać tak: Ellig dla Milusia 20 zł, dla Misia 30 zł, dla Bolusia 30 zł.
 

Sumę dokonanych wpłat będzie można odliczyć od podstawy opodatkowania za dany rok. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 20:31, Mazowszanka13 napisał:

Deklaruje 15 zł miesięcznie:)

 

images.jpg.48a39c8582453c6b53ada3cf87bb3f44.jpg  Małgosiu i bardzo gorąco dziękuję za pomoc sunieczce 

dzikuj82.gif.8a8574405d18495472bc3c4401df5717.gif  

 

Serdecznie zapraszam do odwiedzania wątku suni  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Deklaruję 25,00 zł miesięcznie, dla maleńkiej.

Elu, napisz proszę jak wyglądają finanse suni na chwilę obecną. Najbliższą wpłatę moich deklaracji na konto ZEA będę robiła za maj i czerwiec (płacę za dwa miesiące) więc na początku maja ewentualnie, jak będzie potrzeba, pod koniec kwietnia. Napisz proszę czy będzie potrzeba przelewu osobnego dla suńki jak najszybciej, to zrobię za cztery miesiące III-VI.

Serdeczności

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2024 o 09:51, Grażka123 napisał:

Deklaruję 25,00 zł miesięcznie, dla maleńkiej.

Elu, napisz proszę jak wyglądają finanse suni na chwilę obecną. Najbliższą wpłatę moich deklaracji na konto ZEA będę robiła za maj i czerwiec (płacę za dwa miesiące) więc na początku maja ewentualnie, jak będzie potrzeba, pod koniec kwietnia. Napisz proszę czy będzie potrzeba przelewu osobnego dla suńki jak najszybciej, to zrobię za cztery miesiące III-VI.

Serdeczności

Witam Cię Grażynko bardzo serdecznie   Pikniewitamipozdrawiam.jpg.40dd28452e6f5828b114be22a14785d3.jpg  

i ogromnie dziękuję za pomoc dla malutkiej Pchełeczki. Razem z Twoją deklaracją, sytuacja finansowa suni przedstawia się następująco:

Deklaracje stałe:
  30,00 zł  -  elik                                     wpłacone:
  50,00 zł  -  Ewa Marta                         wpłacone:
  10,00 zł  -  Nesiowata                         wpłacone: 
  50,00 zł  -  jaguska                              wpłacone:  III

  20,00 zł  -  mariusz pp                          wpłacone:
  90,00 zł  -  Agnieszka Znajoma elik    wpłacone:
  20,00 zł  -  b-b                                     wpłacone:
  30,00 zł  -  Siostra elficzkowa              wpłacone:  III
  10,00 zł  -  Radek                                       wpłacone:  III

  50,00 zł  -  koja                                     wpłacone:
  25,00 zł  -  Pani Iwona Znajoma Tola  wpłacone: 
  25,00 zł  -  malti                                   wpłacone: 
  30,00 zł  -  markofix1                           wpłacone:  III
  40,00 zł  -  MALWA                              wpłacone:
  30,00 zł  -  Nuncek                               wpłacone:  III
  20,00 zł  -  agat21                                 wpłacone:
  10,00 zł  -  Ellig        przez rok                wpłacone:
  15,00 zł  -  Mazowszanka13                 wpłacone:
  25,00 zł  -  Grażka123                            wpłacone:

=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=
580,00 zł   -   potrzeba  600,00 zł/m-c + opieka weterynaryjna

Deklaracje jednorazowe:
  100,00 zł  -  Poker                                  wpłacone: 

Sunia przyjedzie do Murki po świętach, ale proszę, żeby kto może, wpłacił deklarację już w marcu ponieważ zaraz po przyjeździe do hotelu sunia będzie musiała być przebadana, odrobaczona i odwiedzić groomera ponieważ jej futerko jest w tak fatalnym stanie, że sama kąpiel nie wystarczy.
Na moje konto wpłynęły już deklaracje na łączną kwotę 170,00 zł, które wpłacę na konto Fundacji ZEA. Sunia po świętach pojedzie do Murki, na miejsce, które było zarezerwowane dla suni,  podopiecznej Fundacji. W związku z tym za pobyt suni w hotelu płacić będzie Fundacja, dlatego deklaracje będziemy wpłacać na konto Fundacji.
Wiem Grażynko, że na konto Fundacji wpłacasz deklaracje także dla innych piesków, dlatego zerknij proszę na moje wyjaśnienie dla Ellig odnośnie wpłat na konto Fundacji. Martusia wyraziła zgodę na wpłacanie deklaracji dla suni na konto Fundacji i nie chciałabym, żeby z tego powodu zaistniały jakieś utrudnienia dla Fundacji.

Grażynko kochana, jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Ci za kolejną pomoc dla mojego podopiecznego psiaczka.
 

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim, którzy już zadeklarowali pomoc dla Pchełeczki, ale także i tym, którzy przyłączą się do nas w przyszłości, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję. To wielkie szczęście i przyjemność wspólnymi siłami zmieniać podły los tych biednych istot, które tak bardzo kochają człowieka, a które spotkała za to ogromna  krzywda. To wielka radość i satysfakcja widzieć jak zmienia się ich wygląd i jak na ich pyszczkach strach i ból, zastępuje radość i zadowolenie.   
 

Dzikizatoejestecie.jpg.0fe007d007ef13450e198816297c0c7a.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...