Jump to content
Dogomania

***** JASNA ** Pola ** Druga Duch ***** malutka


Recommended Posts

Dnia 9.02.2024 o 20:11, rozi napisał:

Pani Lidka mówi, że na razie niczego nie potrzeba. Ma się odezwać gdyby wet nie mógł jakichś badań zrobić ze względu na pieniążki. Prosiłam o USG.

Zea opłaci USG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • rozi changed the title to ***** Druga Duch ***** malutka
Dnia 10.02.2024 o 10:26, Nesiowata napisał:

Może  jednak  warto  wpłacić  deklaracje w  lutym? Podobno  od  przybytku  głowa  nie  boli.

Nesiu, nie wiadomo, czy się w ogóle uda.
Jedyne co, to gdyby wolontariat teraz potrzebował, o czym pisałam wcześniej. Bo suczka może być "nasza", jeśli się uda, a jeśli nie, to pomożemy kompletnie bezinteresownie, i o to poproszę może w którymś momencie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2024 o 14:04, nina65 napisał:

ona jest taka kochana.taka grzeczniutka,może marzyła ,że już nie wróci do boku😥, chcę jej wysłać pieniążka ,do kogo?

W tej chwili gromadzimy deklaracje stałe, od tego zależy, czy się uda zabrać do hoteliku.
Deklaracje, nie pieniążki, pieniążków jeszcze nie zbieram.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda sunieczki żeby tam została .jest taka biedna a może być taka jeszcze szczęśliwa ile będę mogła to też zloże deklaracje stałej ,wysyłam na Wolfika i synka Mary.Póki co pomyślałam, że może jakiś grosik przydałby się  na odrobaczenie i odpchlenie .tak jak te dwie co dostały.tak mi jej bardzo żal

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2024 o 16:37, nina65 napisał:

Szkoda sunieczki żeby tam została .jest taka biedna a może być taka jeszcze szczęśliwa ile będę mogła to też zloże deklaracje stałej ,wysyłam na Wolfika i synka Mary.Póki co pomyślałam, że może jakiś grosik przydałby się  na odrobaczenie i odpchlenie .tak jak te dwie co dostały.tak mi jej bardzo żal

Nina, ja powiedziałam wolontariuszce, że gdyby cokolwiek było potrzebne póki jest w schronie, a można zrobić, to proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...