Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony. Ostatnia szansa na domowienie do zakupów!Nowe mydelka na ostatniej stronie. hand made, sole do roślin i inne.


Jaaga

Recommended Posts

Odpisze wszystkim razem. Nikomu niestety nie spakowałam, bo nasz york ma wybity bark i od rana wydzwaniałam, kto go przyjmie ze świeżym urazem, a teraz jedzie wlasnie do chirurga do Zabrza. 

Na już dorobić nie mogę, bo skończyłam wszystkie bazy i miki. Można więc dobrać z tych, co zostały.  Nowe mogę dorobić dopiero jak przyjdą składniki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2024 o 13:24, Jaaga napisał:

Odpisze wszystkim razem. Nikomu niestety nie spakowałam, bo nasz york ma wybity bark i od rana wydzwaniałam, kto go przyjmie ze świeżym urazem, a teraz jedzie wlasnie do chirurga do Zabrza. 

Na już dorobić nie mogę, bo skończyłam wszystkie bazy i miki. Można więc dobrać z tych, co zostały.  Nowe mogę dorobić dopiero jak przyjdą składniki.

Biedny psinek, cóż on wyczyniał, że tak się uszkodził?

I znaczy się, że za mało bazy kupiłaś :))) Nie doceniłaś cioteczek z dogo 🙂

Idę się jeszcze rozejrzeć na półeczkach 🙂

Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze proszę o dołożenie 34 b, d, i, j i k. I też spokojnie z wysyłką możemy poczekać.

Jesteśmy z alex zauroczone niebieską różą nr 25 i serduszkiem 34 g. Bardzo prosimy o takie cuda w następnej edycji mydełkowego bazarku 😄

I gdyby były glicerynowe z olejkiem goździkowym (takie kupiłam na pierwszym bazarku) to byłabym wniebowzięta 😁

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2024 o 13:45, Isiak napisał:

I znaczy się, że za mało bazy kupiłaś :))) Nie doceniłaś cioteczek z dogo 🙂

5 kg było 😄 Dzięki za kolejne zakupy, lecę zapisać. Dorobię jakie chcecie bez problemu. Z olejkiem goździkowy też.

Dnia 5.02.2024 o 13:55, Poker napisał:

Biedny psiulek.

Ja mogę poczekać, nie ma pośpiechu.

Sprawdzę termin dostawy miki i dam znać, bo transparentne najładniej wyglądają z miką.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2024 o 09:41, ona03 napisał:

Jagusiu, jak jeszcze  nie jestem spakowana i jest możliwość 🙂, niebieskie serduszko i niebieską różę bardzo poproszę 🙂

To kwestia chyba kilku dni. Poczekasz?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2024 o 09:31, Poker napisał:

Poproszę  jeszcze ostatnią 19. I bardzo bym chciała jeszcze niebieską, obłędna różę lub inną niebieską  , transparentną. 

Za wywoławczą czy KT sól? Zapisałam za wywoł. ale jest ostatnia.

Link to comment
Share on other sites

W czwartek ma wszystko dotrzeć. To namyślcie się proszę co komu dorobić, żebym to ogarnęła jednym ciągiem 😉

Dnia 5.02.2024 o 15:11, Poker napisał:

To KT

Już zmieniam.

 

Dnia 5.02.2024 o 14:08, Isiak napisał:

To ja jeszcze proszę o dołożenie 34 b, d, i, j i k. I też spokojnie z wysyłką możemy poczekać.

Jesteśmy z alex zauroczone niebieską różą nr 25 i serduszkiem 34 g. Bardzo prosimy o takie cuda w następnej edycji mydełkowego bazarku 😄

I gdyby były glicerynowe z olejkiem goździkowym (takie kupiłam na pierwszym bazarku) to byłabym wniebowzięta 😁

 

Czy dorobić Wam w czwartek. Mogą być też goździkowy.

Kupiłam też glinki niebieską I fioletową obie głównie do cery dojrzałej, wrażliwej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2024 o 17:16, Jaaga napisał:

W czwartek ma wszystko dotrzeć. To namyślcie się proszę co komu dorobić, żebym to ogarnęła jednym ciągiem 😉

Już zmieniam.

 

Czy dorobić Wam w czwartek. Mogą być też goździkowy.

Kupiłam też glinki niebieską I fioletową obie głównie do cery dojrzałej, wrażliwej.

To poprosimy jeszcze te cudne niebieskie róże 2 szt. (jak nr 25) i 2 szt. serduszka jak nr 34 g.

I dodatkowo poproszę jeszcze o trzy mydełka takie proste kwadratowe babeczki glicerynowe z olejkiem goździkowym. I to by było wszystko. Dziękujemy ❤️

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2024 o 18:30, Poker napisał:

Mam wpłacić za towar teraz? 

Właśnie pakuje mydełka, które są. Jak dorobię w czwartek, to dam znać  jaki będzie koszt wysyłki i wtedy.

Wczoraj odbierałam zamówionego maltańczyka . Mały wrzeszcz dał  popalić, wiec nie dałam rady zajac się mydelkami. Teraz nadrabiam.

Link to comment
Share on other sites

Z mydełek, które mam zrobić na zamówienie zrobię drugi bazarek, żeby się na tym już nie pogubić. Wstępnie zamówienia to: 

 p. AnnaGR-5 mydelek

Isiak i Ola nr 25 i serduszko 34gx 2, 3 mydełka z olejkiem goździkowym. 

Jo37 - 1 babeczka z olejkiem goździkowym 

Poker- nr 25 niebieska róża 

Ona03- 22d, 25 niebieska róża i 34g niebieskie serduszko. 

Gdyby coś ktoś jeszcze chciał domówić lub źle coś zapisałam, to proszę o info.

Na razie mam spakowane dwa razy sprawdzone zamowienie dla mdk8 I Toli. Brakuje mi jednego z zamówionych mydełek dla Isiak, którego robiłam zdjecia, więc to chyba sprawa krasnoludków, ale za to zostały dwa " bezdomne" inne serduszka. Dlatego muszę jeszcze raz sprawdzić resztę zamówień 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2024 o 11:33, Jaaga napisał:

 Brakuje mi jednego z zamówionych mydełek dla Isiak, którego robiłam zdjecia, więc to chyba sprawa krasnoludków, ale za to zostały dwa " bezdomne" inne serduszka. Dlatego muszę jeszcze raz sprawdzić resztę zamówień 😉

Jak go nie będzie, to nic się przecież nie stanie, i tak sporo ich nakupiłam 😄 Albo jak zamiast zaginionego będzie jakieś inne, bo one wszystkie są przecudne 🙂 

Fajnie, że będzie drugi bazarek, bo jak będę już mieć fizycznie mydełka, to zareklamuję koleżankom w pracy i może będziesz miała jeszcze więcej roboty 😄 😄 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2024 o 12:31, Isiak napisał:

Jak go nie będzie, to nic się przecież nie stanie, i tak sporo ich nakupiłam 😄 Albo jak zamiast zaginionego będzie jakieś inne, bo one wszystkie są przecudne 🙂 

Fajnie, że będzie drugi bazarek, bo jak będę już mieć fizycznie mydełka, to zareklamuję koleżankom w pracy i może będziesz miała jeszcze więcej roboty 😄 😄 😄

Dorobię bez problemu, tylko mnie nurtuje gdzie ono jest, skoro zrobiłam zdjęcie 😉 Wszystkie po zdjeciach od razu idą na talerzach pod celofan na najwyższą półkę.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2024 o 12:31, Isiak napisał:

Jak go nie będzie, to nic się przecież nie stanie, i tak sporo ich nakupiłam 😄 Albo jak zamiast zaginionego będzie jakieś inne, bo one wszystkie są przecudne 🙂 

Jednak nie mam krasnoludków, tylko źle opisałam serduszko. Chodzi o 2g. Napisałam różowe z transparentną podstawą a mialo być z kakaową podstawą. I dlatego mi jedno zostało, a innego brakowało. Dół to baza aloesowa z naturalnym kakao. Zobacz czy może być, czy dorobić Ci różowe z transparentnymi dołem

IMG_20240207_144136.jpg

IMG_20240207_144143.jpg

IMG_20240207_144138.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...