Jump to content
Dogomania

Uratowany przed śmiercią w ostatniej chwili. Zagłodzony, zaniedbany, schorowany. Guz na prostacie, guz na szyi, chore nerki i tylko w oczach maleńka iskierka nadziei.....


Gabi79

Recommended Posts

Piękne te mydełka, zachwycam się i  podziwiam.🙂

Jaaga - dziękuję, że zaproponowałaś pomoc tutaj na wątku i mam nadzieję, że Fuksikowi te małe cuda też przyniosą szczecie i fundusze na zakup libreli. 

Moja znajoma z Warszawy p. Magda, DS zamojskiego kocurka bez oka Stiwiego, zgodziła się wystawić bazarek z mydełkami na fb🙂

Fuksik dostanie też wsparcie od Iwony z Sosnowca, która zamówiła 45 mydełek, a cały dochód zasili konto Fuksika.💓

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2024 o 17:37, Tola napisał:

Piękne te mydełka, zachwycam się i  podziwiam.🙂

Jaaga - dziękuję, że zaproponowałaś pomoc tutaj na wątku i mam nadzieję, że Fuksikowi te małe cuda też przyniosą szczecie i fundusze na zakup libreli. 

Moja znajoma z Warszawy p. Magda, DS zamojskiego kocurka bez oka Stiwiego, zgodziła się wystawić bazarek z mydełkami na fb🙂

Fuksik dostanie też wsparcie od Iwony z Sosnowca, która zamówiła 45 mydełek, a cały dochód zasili konto Fuksika.💓

Też mam nadzieję, że uda się nazbierać choć na jedną dawkę drogiego leku. 

Tak, jak pisałam, cały dochód po odliczeniu użytych materiałów pójdzie na niego.  Na zamówione mydełka pójdą 3 bazy. Na bazarek w opcji licytacji chciałabym zrobić choć 15 mydełek. To koszt ok 45 zł.

Może ktoś tu jeszcze zechce pomóc i zasponsoruje mu zakup tych produktów 🫣 ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2024 o 19:08, Jaaga napisał:

 

Może ktoś tu jeszcze zechce pomóc i zasponsoruje mu zakup tych produktów 🫣 ?

Blisko końca miesiąca jest i za dużo na koncie już nie mam, ale poproszę numer konta to chociaż dyszkę dorzucę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2024 o 22:15, Radek napisał:

Blisko końca miesiąca jest i za dużo na koncie już nie mam, ale poproszę numer konta to chociaż dyszkę dorzucę. 

Dzieki 🙂 To podam na pw swoje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2024 o 14:21, Jo37 napisał:

Jagna - to ja brakujące 35,00 zł wpłacę.

Dziękuję.

Dziś zrobiłam wszystkie mydła na bazarek - 17 sztuk. Jutro je ozłocę, obfocę i zapakuję. I wyślę zdjęcia znajomej Toli.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2024 o 09:27, Keyuta napisał:

Wpłacę troszkę na leczenie , proszę o nr konta. Obejrzałam zdjęcia, on ma pyszczolek jak mój Basha i taki sam wyraz oczu . 

Pięknie dziękuję w imieniu Fuksika zwanego w hoteliku Miltonem image.gif.ea568f724e12f8095db797389041f153.gif

Link to comment
Share on other sites

Przelew zrobiony. Na zdrowie 😊 Fuksikowi. Mój Bashek brał zimą kilka razy zastrzyki z Librelli i bardzo ładnie po nich funkcjonował. Teraz jest na akupunkturze. Jest dobrze a piesio ma ok 15-16 lat i jest dość duży ( 38 kg). Trzymam kciuki za Fuksika. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2024 o 08:42, Keyuta napisał:

Przelew zrobiony. Na zdrowie 😊 Fuksikowi. Mój Bashek brał zimą kilka razy zastrzyki z Librelli i bardzo ładnie po nich funkcjonował. Teraz jest na akupunkturze. Jest dobrze a piesio ma ok 15-16 lat i jest dość duży ( 38 kg). Trzymam kciuki za Fuksika. 

Bardzo dziękujemy 🌷💝🌷, potwierdzę w następnym tyg., jak dostanę wydruk.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2024 o 17:37, Tola napisał:

Piękne te mydełka, zachwycam się i  podziwiam.🙂

Jaaga - dziękuję, że zaproponowałaś pomoc tutaj na wątku i mam nadzieję, że Fuksikowi te małe cuda też przyniosą szczecie i fundusze na zakup libreli. 

Moja znajoma z Warszawy p. Magda, DS zamojskiego kocurka bez oka Stiwiego, zgodziła się wystawić bazarek z mydełkami na fb🙂

Fuksik dostanie też wsparcie od Iwony z Sosnowca, która zamówiła 45 mydełek, a cały dochód zasili konto Fuksika.💓

Dzięki zamówieniu p. Iwony i zaangażowaniu kilku osób w zbieranie srodków poprzez sprzedaż na FB mydełek i 2 breloczków😉 idzie rewelacyjnie. Na dzien dzisiejszy bedzie ok 770 zł na potrzeby psa.

Niestety omyłkowo Magdalena wyznaczyła czas trwania bazarku na 2 doby. Wiekszosć ludzi nie zdazyła nawet zaglądnąć na FB, a bazarek nawet w tym czasie nie został zaakceptowany na bazarkowych grupach. Wszystkie mydełka zostały sprzedane. Zgłaszają się kolejny chętni, przed nami długi weekend, więc myślę, ze warto szybciutko zrobić druga turę bazarku.

CZY KTOS TUTAJ JESZCZE ZECHCIAŁBY PODAROWAĆ STARUSZKOWI ŚRODKI NA ZAKUP MATERIAŁÓW? Jak poprzednio to koszt 45 zł za ok 17 mydeł i 5 zł od breloczka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2024 o 09:13, Jaaga napisał:

CZY KTOS TUTAJ JESZCZE ZECHCIAŁBY PODAROWAĆ STARUSZKOWI ŚRODKI NA ZAKUP MATERIAŁÓW? Jak poprzednio to koszt 45 zł za ok 17 mydeł i 5 zł od breloczka.

Przeleję 50,00 zł. Podaj proszę nr konta.
To dla mnie duża kwota, ale jeśli ma dać biedakowi znacznie więcej, to warto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wstawiony powyżej breloczek z krewetką zakupiła p. AnnaGR. breloczek dziś wysłany, a 90 zł od p. Anny przelałam na konto fundacji - prosze o potwierdzenie.

Z braku innego miejsca do rozliczeń, to tu bedę wstawiac, żeby to ogarnać, bo ludzie kupują nie tylko z bazarku, ale i z mojego profilu. I tam od p. Agnieszki O. powinno wpłynać 50 zł za breloczek krewetkowy na konto ZEA. Drugi za 30 zł kupiła p. Magda I. opłaciła razem z mydełkami z bazarku. Fanty wysłałam. Moja znajoma zamówiła mydełko wróbelka i 2 breloczki , wszystko za 60 zł. Na razie zamówienie w trakcie realizacji, bo robienie w żywicy dłużej trwa. Druga moja znajoma zamówiła 2 breloczki - czyli 40 zł i inna klientka chce jeszcze mydełko wróbelka. Dodałam na profilu kolejne mydełka, może ktos jeszcze się skusi. 

20240502_230409 (2).jpg

20240502_231742.jpg

20240502_233857 (1).jpg

20240502_230943 (1).jpg

20240502_233008 (1).jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...