Jump to content
Dogomania

Mała, chudziutka Pesteczka z zamojskiego schroniska też chciałaby spędzić zimę w ciepłym miejscu, a być może już we własnym domu, tylko samej zawsze źle, prosi więc o pomoc i opiekę. Ma dom, zamieszkała w Bielsku.B.:)


Tola

Recommended Posts

Zamojski Tito-Malutek też miał problemy z załatwianiem się w domu - przez pierwszy tydzień wyprowadzałam  co dwie godziny, w nocy też, po dwóch tygodniach mogłam spać 6 godzin bez przerwy. Potem starczyło wyprowadzać 4 razy w dzień. Jak jest własny ogród, wyprowadzić łatwiej - także w nocy na początek proponowałabym...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2024 o 11:48, Sowa napisał:

Zamojski Tito-Malutek też miał problemy z załatwianiem się w domu - przez pierwszy tydzień wyprowadzałam  co dwie godziny, w nocy też, po dwóch tygodniach mogłam spać 6 godzin bez przerwy. Potem starczyło wyprowadzać 4 razy w dzień. Jak jest własny ogród, wyprowadzić łatwiej - także w nocy na początek proponowałabym...

Na razie wychodzi często i wszystko załatwia w ogrodzie🙂 I ma teraz na imię Bajka. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2024 o 16:31, Tola napisał:

Dojechali i jest tak 

IMG_20240128_162927.jpg

 

Dnia 29.01.2024 o 22:26, Tola napisał:

Na razie wychodzi często i wszystko załatwia w ogrodzie🙂 I ma teraz na imię Bajka. 

 

Dnia 29.01.2024 o 21:53, Tola napisał:

U Pesteczki na razie wszystko dobrze 

IMG_20240129_215148.jpg

                             💓  💓  💓    Koniczyna rysunek fotografie, zdjęcia stockowe, Koniczyna rysunek obrazy  royalty-free

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2024 o 21:34, Nadziejka napisał:
 kramcio trzeci  💜 Pesteczkowy 

                 Szczescia szczęścia zdrówka                                                                                                        Wszelkiego cudownego wspólnego Bajce Pestusi i Pańci z serca calego                                   Tolu wyslalam pieniazki z zakonczonego kramu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2024 o 22:53, Nadziejka napisał:

                 Szczescia szczęścia zdrówka                                                                                                        Wszelkiego cudownego wspólnego Bajce Pestusi i Pańci z serca calego                                   Tolu wyslalam pieniazki z zakonczonego kramu 

Pięknie dziękujemy🌹🌹🌹 Jutro będę wpisywala wpłaty na konto Zea..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2024 o 15:14, Tola napisał:

Pesteczka vel Bajka i dzisiejszy  pierwszy spacer w górach 😊

IMG_20240203_151247.jpg

                                                  😜  💓  💓  💓  

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Mała, chudziutka Pesteczka z zamojskiego schroniska też chciałaby spędzić zimę w ciepłym miejscu, a być może już we własnym domu, tylko samej zawsze źle, prosi więc o pomoc i opiekę. Ma dom, zamieszkała w Bielsku.B.:)

Chciałam podziękować wszystkim, którzy byli tutaj z nami i  wspierali nas jak mogli  - te ciepłe słowa i myśli zawsze bardzo wiele dla mnie znaczą,  wierzę w ich moc:).

Dziękuję za pomoc finansową, za bazarki - bez niej trudno byłoby utrzymać Pestkę i Bambosza.

Murce dziękuję za opiekę nad Pestką; to był ważny czas w życiu suni, otworzył jej drogę do nowego życia:).

Jeszcze raz wszystkim Wam bardzo dziękuję:)

Wieczorem dokończę rozliczenie na 1 stronie.

qq6.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...