Jump to content
Dogomania

PROSZĘ O POMOC W OGŁASZANIU KAJA!! Albi teraz Florka ma dom!! Marcyś ma dom! Zamieszkał w Warszawie.


Recommended Posts

Dnia 11.12.2023 o 21:13, Alaskan malamutte napisał:

Sunieczka do ludzi super. Uległa, przytulaśna. Natomiast boi się dużych psów i niestety wyskakuje do nich z zębami. Viola mówi, że to z lęku. Musiała być atakowana, ma złe skojarzenia. 

Tak jak Riki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2023 o 21:30, Ewa Marta napisał:

To słabo wróży adopcji:(

Viola mi napisała, że to się wyciszy wszystko. Ona już z nim pracuje. 

Psiak swoje przeszedł. wyrzucony raz. Wyrzucony drugi raz. Trafił do klatki w oczyszczalni. Teraz znowu zmiana....

Dom musi być świadomy. Psiak odwija się w konkretnych sytuacjach. Musiał być kopany i szarpany lub podnoszony za obrożę.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2023 o 21:46, Alaskan malamutte napisał:

Viola mi napisała, że to się wyciszy wszystko. Ona już z nim pracuje. 

Psiak swoje przeszedł. wyrzucony raz. Wyrzucony drugi raz. Trafił do klatki w oczyszczalni. Teraz znowu zmiana....

Dom musi być świadomy. Psiak odwija się w konkretnych sytuacjach. Musiał być kopany i szarpany lub podnoszony za obrożę.  

Czyli tak jak z Blanką. We właściwych rękach zachowanie zmieniło się. A teraz w domu to Anioł nie pies 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Trochę info o psiaczkach.

Sunia lekko wycofana, ale mega przyjazna do ludzi. Psów się boi, szczególnie większych i startuje z zębami.  Zachowuje czystość. Myślę, ze w swoim domku wszystko się uspokoi. 

Powolutku przymierzam się do ogłaszania jej. 

Natomiast z psiakiem trzeba popracować nad dotykiem. Newralgiczne okolice głowy, uszu, szyi. 

Po świętach będzie kastracja psiaka. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2023 o 13:14, Livka napisał:

Czy ja coś deklarowałam dla tej ślicznej parki ?

Trochę się pogubiłam, a właśnie robię przelewy ... 🙃

Livko kochana. Deklarowałaś dla Dropsika 20zł miesiecznie. Jeśli masz życzenie i możliwość podtrzymać deklarację dla psiaczków to będziemy Ci ogromnie wdzięczne❤️😘😘

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...