Jump to content
Dogomania

Nieaktualne, psiak uratowany


Zmysł

Recommended Posts

       🍀   Wielka modlitwa za psinka caluni czas .Wujenku dopytaj proszę czy może potrzebna bylaby karma , kupuję mojej  Brit ryż z jagnięciną?dla psiaczków doroslych. Moglabym poslać do Ciebie. I legowisko w stanie bardzo dobrym , możemy sie podzielić z rudzikiem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Psiak cudny, cieszę się, że już  wyrwany z tego koszmaru. Również proponuję zrobić ogłoszenia na Olx na Warszawę (z dobrymi zdjęciami) i może uda się znaleźć odpowiedzialną rodzinę gdzieś niedaleko. Jak nie wyjdzie, to  faktycznie  dobrym rozwiązaniem będzie hotelik. Trzymam kciuki za Rudzika..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2023 o 21:01, Nadziejka napisał:

       🍀   Wielka modlitwa za psinka caluni czas .Wujenku dopytaj proszę czy może potrzebna bylaby karma , kupuję mojej  Brit ryż z jagnięciną?dla psiaczków doroslych. Moglabym poslać do Ciebie. I legowisko w stanie bardzo dobrym , możemy sie podzielić z rudzikiem

dziękuję bardzo, nie trzeba. Ale bardzo się wzruszyłem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.09.2023 o 20:09, tomcug napisał:

Jestem i ja, zawsze się załamuję, jak widzę takie traktowanie żywego zwierzaka. U nas chyba nigdy się to nie zmieni, pies ma być uwiązany przy budzie i "pilnować" nie wiadomo czego....

zazwyczaj jednak spuszczają go na noc no i karmią normalnie. tutaj nie było niczego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...