Jump to content
Dogomania

Riki vel Bąbel zostaje u Nesiowatej!!! Mały Bąbel z przytuliska jedzie na DT!! Potrzebne fundusze na kastrację i weta!! Proszę!!!!


Recommended Posts

Dnia 24.09.2023 o 12:41, Nesiowata napisał:

No i mam w domu kolejnego psiego akrobatę.Trzeci-  czyli komplet. Riki wskakuje na krzesło, na biurko, podobnie jak Majki wygląda sobie przez okno i przy okazji zwala co mu wpadnie pod  łapy.

No to może zrób im specjalną lożę honorową bez żadnych sprzętów.  Nie będziesz musiała sprzątać  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2023 o 16:27, elik napisał:

No to może zrób im specjalną lożę honorową bez żadnych sprzętów.  Nie będziesz musiała sprzątać  🙂

To raczej nierealne. Lala jest najspokojniejsza. Chyba już wyrosła z tego.Wczoraj Majki zniszczył tapicerkę w drzwiach wejściowych.Zupełnie mu odbiło. Teraz będę jego zabierać ze sobą, Riki zostanie w domu z Lalą.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2023 o 17:25, Nesiowata napisał:

Paragony Rikiego za wczorajszy i dzisiejszy dzień. Trochę poplątane ze względu na wczorajszy brak prądu, ale inaczej już nie dało rady.

Paragon_1.JPG

Paragon_2.JPG

Pieniążki przelane. 

Danusiu, gdyby coś jeszcze, to pisz. 

A swoją drogą to niezły zespół akrobatów Ci się trafił 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2023 o 21:01, elik napisał:

Co się stało? Wcześniej nie pokazywał takich skłonności niszczycielskich.

Nie  wiem- może stwierdził, że za długo mnie nie ma? Choć zawsze tak jest w sobotę. W każdym bądź razie- tapicerka do wymiany.No,ale już tego nie cofnę. Muszę zabezpieczyć się na przyszłość. Niektóre kwiatki udało mi się reanimować.Tylko nie wiadomo na jak długo.Dlatego te będę go wozić ze sobą.

Link to comment
Share on other sites

Riki już normalnie ciągnie na spacerze. Widać nic go już nie ogranicza, pcha się w krzaki, wszystko musi obwąchać (i to z każdej strony). Lalę nadal przeraża jego kołnierz. Ale jeszcze trochę musi wytrzymać (jedno i drugie - chłopak nieustannie stara się go ściągnąć,na szczęście bezskutecznie).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2023 o 20:14, Alaskan malamutte napisał:

Pieniążki przelane. 

Danusiu, gdyby coś jeszcze, to pisz. 

A swoją drogą to niezły zespół akrobatów Ci się trafił 🙂

Fakt - narzekać nie mogę, jedno sprytniejsze od drugiego. Riki coraz skoczniejszy się robi. Chyba już nic mu nie przeszkadza.

130,00 zł mam na koncie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nie walczę o parapety. Mamy dwa okna wolne, jedynie z kocio-psimi materacykami na parapetach 😀 A do nich przystawione specjalnie: fotel Duśki, a przy drugim pufa Pani Kiciuli. Z jednego okna widok na ulicę, z drugiego na podwórko. Wszystko musi być pod kontrolą. Taka misja Duśki- Duszki. 

Ale dzięki naszym ustępstwom stwory mają fajnie, a ja nie mam sprzątania niespodzianek zrzucanych w czasie akcji ochrony "naszej wspólnej budy".

Link to comment
Share on other sites

Za dużo mam kwiatków aby zostawić psom. A okien nie dostawię w żaden sposób. A tak przy okazji- Riki okazał się bardzo zdolnym psem. Od dwóch dni jego kołnierz  jest sklejony na co najmniej połowie szarą taśmą.Tak nim tłukł, że kołnierz pękł. Dobrze, że do soboty pozostało niewiele czasu - jakoś musimy dać radę.

Link to comment
Share on other sites

Riki  już bez szwów - wszystko zagojone .Ale kołnierz zostaje do jutra. Trochę dziś poczekaliśmy w kolejce. Jak na złość - po nas przyszedł facet z owczarkiem. Oczywiście Riki musiał o obszczekać. Ale tylko na początku, później już był spokojny. Ale owczarek dziamał cały czas. Na wszelki wypadek wyniosłam chłopaka  z gabinetu pod pachą. Chyba był tym zdziwiony ale nie protestował. Dzisiejsza wizyta bez żadnych opłat.

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2023 o 14:16, Nesiowata napisał:

Riki  już bez szwów - wszystko zagojone .Ale kołnierz zostaje do jutra. Trochę dziś poczekaliśmy w kolejce. Jak na złość - po nas przyszedł facet z owczarkiem. Oczywiście Riki musiał o obszczekać. Ale tylko na początku, później już był spokojny. Ale owczarek dziamał cały czas. Na wszelki wypadek wyniosłam chłopaka  z gabinetu pod pachą. Chyba był tym zdziwiony ale nie protestował. Dzisiejsza wizyta bez żadnych opłat.

 

Super,  ze wszystko jest ok. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2023 o 14:16, Nesiowata napisał:

Riki  już bez szwów - wszystko zagojone .Ale kołnierz zostaje do jutra. Trochę dziś poczekaliśmy w kolejce. Jak na złość - po nas przyszedł facet z owczarkiem. Oczywiście Riki musiał o obszczekać. Ale tylko na początku, później już był spokojny. Ale owczarek dziamał cały czas. Na wszelki wypadek wyniosłam chłopaka  z gabinetu pod pachą. Chyba był tym zdziwiony ale nie protestował. Dzisiejsza wizyta bez żadnych opłat.

 

Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze. 😊 Mam nadzieję, że więcej wizyt u weta na razie nie będzie. 

Z tym dziamoleniem....hmmm..Być może atakowały go duże psy i dlatego boi się i szczeka? On trochę się błąkał po wsi...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2023 o 22:11, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze. 😊 Mam nadzieję, że więcej wizyt u weta na razie nie będzie. 

Z tym dziamoleniem....hmmm..Być może atakowały go duże psy i dlatego boi się i szczeka? On trochę się błąkał po wsi...

 

Ale... to ten duży był tutaj dziamaczem :))) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.10.2023 o 09:32, Alaskan malamutte napisał:

Zrozumiałam, że Riki zaczął..🤔

Jeśli nie, to ok. 😊👍

Owszem - zaczął. Ale skończył szybko, był spokojny. Natomiast owczarek dziamał cały czas,nawet kiedy go nie widział. Dlatego wzięłam go pod pachę bo wielkopies wchodził po nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...