Jump to content
Dogomania

Zbiorowy wątek szczeniaków. Prosimy o wsparcie.


elik

Recommended Posts

Ankieta Parówczaka już jest, szykuje się chłopakowi fajny domek.

Jeśli wszystko będzie dobrze to maluch zamieszka w Żorach, Jaaga jest umówiona na następny tydzień.

 

Dzisiaj była wizyta dla Dimy w Bielsku, wszystko bardzo dobrze, dziewczyny na pewno napiszą więcej.

 

Domek dla Rózi we Wrocławiu na razie nie przyjmie szczeniaka, muszę pozałatwiać wiele spraw po śmierci poprzedniej suni, ale pani obiecała, że jak będą gotowi to odezwą się.

Link to comment
Share on other sites

Fidelek od tygodnia jest już w swoim domku. Nie pisałam wcześniej, bo chciałam sprawdzić jak się sprawy ułożą. Ułożyły się znakomicie  🙂  Na razie zamieszkał u sąsiadów na działce więc słyszę jego szczenięcy głosik, co powoduje szybsze bicie mojego serca. Podglądam go po cichutku, bo chcę, żeby jak najszybciej o mnie zapomniał, ale niezbyt się to udaje. Jak słyszy mój głos, albo szczekanie moich psiaków, to daje łoskot taki, że go chyba na całych działkach słychać, co znowu powoduje, że mam ochotę go przytulić, wycałować...  Nie jest dobrze adoptować psiaka tak blisko. Po sezonie Fidelek zamieszka w Krakowie.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2023 o 21:32, elik napisał:

Fidelek od tygodnia jest już w swoim domku. Nie pisałam wcześniej, bo chciałam sprawdzić jak się sprawy ułożą. Ułożyły się znakomicie  🙂  Na razie zamieszkał u sąsiadów na działce więc słyszę jego szczenięcy głosik, co powoduje szybsze bicie mojego serca. Podglądam go po cichutku, bo chcę, żeby jak najszybciej o mnie zapomniał, ale niezbyt się to udaje. Jak słyszy mój głos, albo szczekanie moich psiaków, to daje łoskot taki, że go chyba na całych działkach słychać, co znowu powoduje, że mam ochotę go przytulić, wycałować...  Nie jest dobrze adoptować psiaka tak blisko. Po sezonie Fidelek zamieszka w Krakowie.

                      💚 czterolistna koniczyna - strona 1 - dyskusje na Garnek.pl

 Radosci zdrówka wszelkiego najpiekniejszego maluczkiemu i panciom
                                        zasylam z serca 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2023 o 21:58, Nadziejka napisał:

                      💚 czterolistna koniczyna - strona 1 - dyskusje na Garnek.pl

 Radosci zdrówka wszelkiego najpiekniejszego maluczkiemu i panciom
                                        zasylam z serca 

Serdecznie dziękuję Nadziejeczko kochana   ❤️  🌺          

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2023 o 19:55, Poker napisał:

To po co pani. Wrocławia zawracała głowę?

Państwo chcą adoptować szczeniaka, ale w ciągu tych paru dni pojawiły się trudności nie wynikające z ich winy, które muszą najpierw rozwiązać. Miejmy nadzieję, że pani jeszcze odezwie się. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do swojego nowego domu w Lipowej k. Żywca jedzie Dima🙂 Zamieszka w  rodzinie dwupokoleniowej, w domu jest jeszcze 2 kundelki ( w tym jeden staruszek)  i kot. Państwo bardzo ciepli, kontakt z p. Kamilą, zarówno mój jak i Jagny,  był bardzo dobry. Wizyta też wypadła bardzo dobrze. 

FB_IMG_1694591020884.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2023 o 13:25, Tola napisał:

Dzisiaj do swojego nowego domu w Lipowej k. Żywca jedzie Dima🙂 Zamieszka w  rodzinie dwupokoleniowej, w domu jest jeszcze 2 kundelki ( w tym jeden staruszek)  i kot. Państwo bardzo ciepli, kontakt z p. Kamilą, zarówno mój jak i Jagny,  był bardzo dobry. Wizyta też wypadła bardzo dobrze. 

FB_IMG_1694591020884.jpg

                                     💚 czterolistna koniczyna - strona 1 - dyskusje na Garnek.pl

Link to comment
Share on other sites

Karen116 bardzo serdecznie dziękuję za wspieranie Fidelka. Z radością informują, że Fidelek ma już swój osobowisty DS, a jednak nadal mogę go codziennie widywać, ponieważ zaadoptowali go moi sąsiedzi na działce. Mamy wspólny płot, pod którym Fidelek wyśpiewuje tęskne serenady, gdy usłyszy mnie lub któregoś z moich psiaków. Biedaczysko pomimo, że jest pieszczony i hołubiony, tęskni i gdy czasem wezmę go na ręce, to z radości aż piszczy i siusia, obficie mnie przy tym mocząc  😅 Przesłodki z niego dzieciak i znajomi wychwalają go jaki jest mądry i posłuszny. Wkrótce powrócimy do domów i spotkamy się dopiero za pół roku. Ciekawa jestem, czy nadal tak będzie mnie witał  🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...