Jump to content
Dogomania

Zbiorowy wątek szczeniaków. Prosimy o wsparcie.


elik

Recommended Posts

Dnia 21.08.2023 o 10:16, elik napisał:

Proszę bardzo, ale proszę o tekst.

A kiedy dasz radę zrobić zdjęcia Fidelka?

Jak będzie ktoś w domu, bo samej się nie da. Chwilę nie usiedzą czy nie ustają.

Czy opiekunki mogą napisać jakieś teksty do ogłoszeń?

 

Link to comment
Share on other sites

Dziś szczeniaki mało nie zagryzły Dina. Tak się ścieły przy jedzeniu, a on warczy i odgania je. Nie wytrzymały w końcu i go razem zaatakowały. Od razu pobiegłam, kiedy usłyszałam kwik. Leżał już, a wszystkie go gryzły i szarpały we wszystkie strony. Minuta później i byloby po nim.

Pierwszy raz, odkąd mam szczeniaki od 27 lat swoje i bezdomniaki widziałam coś takiego. Te ogony to tez sobie wczesniej same pourywały, bo ciągną się na nie niemiłosiernie, ale teraz już mają grubsze i kręgi skostniały. Ich agresja względem siebie jest nie na żarty.

potrzebne sa pilnie domy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2023 o 20:12, Tola napisał:

Niestety nie mogę dodać zdjęcia Gabi zaproponowanego przez rozi, bo nie jest zrobione w pionie.

MIEJSCOWOŚĆ ZRÓWNANA Z ZIEMIĄ. WOJNA. MALUTKA SUNIA OCHRONIŁA SWOJE SZCZENIĄTKA.

i to zdjęcie

image.jpeg.905a597a0b9a633c7c1e9dea84de24d3.jpeg

To zdjęcie rozi jest w pionie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2023 o 21:11, sunnynight napisał:

Tak myślę, czy nie lepiej byłoby dać jako "tytułowego" któregoś zdjęcia samej Gabi, "pojedynczy" pies lepiej skupi uwagę, a poza tym te jej oczy mówią więcej, niż 1000 słów...

Zrobię zbiórkę ze zdjęciem Gabi jako tytułowym, bo będzie pasowało do tytułu i treści i tez tak uważam.

Jaaga napisała, że lepiej chwyci zdjęcie szczeniaków, bo to bardziej wyszła zbiórka Gabi.

Moim zdaniem te zdjęcia szczeniaków, które są nie przyciągną uwagi, bo takich jest zbyt dużo, są poucinane, takie robocze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2023 o 21:19, Tola napisał:

I właśnie tego nie mogę wstawić, bo jest w pionie.

Aaaa  🙂 A napisałaś, że nie możesz wstawić, bo nie jest zrobione w pionie i dlatego mój post  🙂  

Cytat

Niestety nie mogę dodać zdjęcia Gabi zaproponowanego przez rozi, bo nie jest zrobione w pionie.

Prawdę powiedziawszy nie wiem o co chodzi, bo przecież wszystkie zdjęcia są zrobione w pionie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2023 o 21:24, elik napisał:

Prawdę powiedziawszy nie wiem o co chodzi, bo przecież wszystkie zdjęcia są zrobione w pionie.

Czy może chodzi o to, że jest za duże?

Jeśli tak, to mogę go zmniejszyć i tu wstawię.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2023 o 21:11, sunnynight napisał:

Tak myślę, czy nie lepiej byłoby dać jako "tytułowego" któregoś zdjęcia samej Gabi, "pojedynczy" pies lepiej skupi uwagę, a poza tym te jej oczy mówią więcej, niż 1000 słów...

Na poziomych akurat nie ma wzruszającego spojrzenia. Tamtego jednego nie da się wstawić, bo pionowe. 

Link to comment
Share on other sites

Dla Fidelka wpłynęły na moje konto poniższe kwoty:

    15,00 od  Mazowszanka13   VIII  -  24.07.
     30,00 od  elik  VIII  -  2.08.
    50,00 od  Pana Mateusza    VIII  -  3.08.
     50,00 od  Mamy Hugonka  VIII  -  21.08.

Bardzo serdecznie dziękuję

2122510748_dzikuj6.jpg.18fbbf896e81c60274b0df351edc5ef0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...