Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Rozliczony. OSTATNI dzień. Znów działamy, zapraszamy do 16.07. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

  • elik changed the title to OSTATNI dzień. Znów działamy, zapraszamy do 16.07. godz. 21:00
Dnia 15.07.2023 o 21:06, Kajutek napisał:

Ja dziś byłam nad jeziorem... Kocham lato, upał, gorąc, słońce.... Mogłabym mieszkać w Afryce... Słońca bez końca to życzenia wprost dla mnie - ale niech łapie każdy kto potrafi uruchomić "tryb jaszczurki"...

Hop do góry - jutro ostatni dzień 😁.

Buziaki dla wszystkich 😘😘😘

Jeziora Ci zazdraszczam, ale Afryki nie. Absolutnie. Słońce jedynie z umiarem i najlepiej nad wodą  🙂  

A jaki to jest tryb jaszczurki"?

Buziaczki            buziaczki4.jpg.469f8a3096f7c6d52db0146815df14a2.jpg    

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2023 o 21:55, Nesiowata napisał:

Wieczorowo i gorąco zapraszamy!

 

Dnia 15.07.2023 o 22:34, Isabel napisał:

Przy tej temperaturze, to ja powiedziałabym raczej serdecznie zapraszamy 🙂

 

Dnia 16.07.2023 o 06:14, Nesiowata napisał:

Ale gorąco to święta prawda!

Za każde zaproszenie bardzo dziękuję  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 15:29, elik napisał:

Dla mnie to koszmarny koszmar. Rzeka w pobliżu, ale nie mogę, bo goście  😞 

Ja dzisiaj moczyłem Gajulkę w pobliskiej rzeczce. 
Poproszę serduszko za dychę i dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 17:11, elik napisał:

W Kryspinowie?

My jeżdżąc wszędzie z wodolubnym psem odkryliśmy jezioro za Piekarami. Dzikie, puste i przyjazne psom... Nie ma żadnej infastruktury, za to są dzikie kaczki, mnóstwo ptaków i nenufary 😁. Pies już wiekowy, stawy mu wysiadają po kąpielach, więc czeka w domu a my dalej jeździmy nad "psie jezioro".

Hop do góry - ostatnie godziny na zrobienie zakupów. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 15:46, elik napisał:

Jeziora Ci zazdraszczam, ale Afryki nie. Absolutnie. Słońce jedynie z umiarem i najlepiej nad wodą  🙂  

A jaki to jest tryb jaszczurki"?

Buziaczki            buziaczki4.jpg.469f8a3096f7c6d52db0146815df14a2.jpg    

Tryb jaszczurki to powiedzenie mojego Syna. Bo ja, niczym jaszczurka, gdy tylko słonko się pokaże wylaże na najbardziej nagrzany kamień by wygrzewac kości i stawy.  Mnie gorąc ogromnie służy. Za to strach przed zimą z roku na rok coraz większy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 18:03, Kajutek napisał:

Tryb jaszczurki to powiedzenie mojego Syna. Bo ja, niczym jaszczurka, gdy tylko słonko się pokaże wylaże na najbardziej nagrzany kamień by wygrzewac kości i stawy.  Mnie gorąc ogromnie służy. Za to strach przed zimą z roku na rok coraz większy. 

Sprytnie to syn zauważył  🙂

Klimat nam się ociepla, to i zimy coraz mniej mroźne  🙂  To tak na pocieszenie, choć na dobrą sprawę, nie ma się z czego cieszyć. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 17:49, Kajutek napisał:

My jeżdżąc wszędzie z wodolubnym psem odkryliśmy jezioro za Piekarami. Dzikie, puste i przyjazne psom... Nie ma żadnej infastruktury, za to są dzikie kaczki, mnóstwo ptaków i nenufary 😁. Pies już wiekowy, stawy mu wysiadają po kąpielach, więc czeka w domu a my dalej jeździmy nad "psie jezioro".

Hop do góry - ostatnie godziny na zrobienie zakupów.

W takie upalne dni,  psom lepiej jest w domu. Moje psiaki dzisiaj niechętnie wychodziły na spacery. U nas termometr wskazywał 31 stopni i to nie w nasłonecznionym miejscu. Finuś leży teraz przy mnie i ciężko dyszy. Sonia leży na macie chłodzącej więc oddycha spokojnie. Muszę kupić drugą matę. Alfik [*] był o połowę mniejszy od Finka i oba psiaki mieściły się na jednej dużej macie. Finuś musi mieć swoją matę  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy choć na chwilę pojawili się na bazarku. Licytującym, podrzucającym dziękuję szczególnie serdecznie. Jeszcze nie wiem ile pozyskaliśmy na bazarku, ale wiem, że jest to w pełni Wasza zasługa.

Dlatego

152548166_dzikujejestecie.jpg.28e1eb452e6be107dda2c0c96c7ae991.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2023 o 22:11, elik napisał:

W takie upalne dni,  psom lepiej jest w domu. Moje psiaki dzisiaj niechętnie wychodziły na spacery. U nas termometr wskazywał 31 stopni i to nie w nasłonecznionym miejscu. Finuś leży teraz przy mnie i ciężko dyszy. Sonia leży na macie chłodzącej więc oddycha spokojnie. Muszę kupić drugą matę. Alfik [*] był o połowę mniejszy od Finka i oba psiaki mieściły się na jednej dużej macie. Finuś musi mieć swoją matę  🙂 

Do 15 roku życia jeździł zawsze z nami. Cień i dostęp do wody był wystarczający. Kiedy stawy zaczęły dawać coraz bardziej w kość ze smutkiem, dla jego dobra zostaje w chałupie.  U mnie maty się nie sprawdziły, jak kocha  wodę ponad wszystko to żadnego moczenia sobie nie życzy. Chcąc nie chcąc zamontowaliśmy klimę w domu. W czasie takich upałów techniczne spacerki i lezakowanie w chłodnym mieszkaniu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...